UYARIYORUZ!

Adana Evde Ek İş İlanları

Türkiye’nin dördüncü büyük nüfus potansiyeli olan Adana evde ek iş alanlarıyla güneşten ve yokluktan bunalmış insanlara umut olmaktadır. Sanayisi hızlı bir şekilde gelişen ilde tarım, ticaret, madencilik, hayvancılık, sanat kültür ve turizm faaliyetleri ekonomik artı değer kazandırmaktadır.

Barajların faaliyete girmesiyle tarımda önemli bir aşamayı yakalayan Adana özellikle tarımın sulamanın gelişmesi sebebiyle önemli oranda arttığını söyleyebiliriz. Çukurova’da Türkiye’nin en önemli sebze ve meyveler yetiştirilmektedir. Başta portakal, yer fıstığı olmak üzere önemli ürünler bu bölgede Türk halkına gıda deposu konumundadır.

Çukurova üretim sahasından Türkiye’ye beslenirken yurt dışına da ihracat gerçekleştirmektedir. Bu sebeple Adana’da emeğiyle yoğrulma düşüncesinde olan insanların tarımda kendilerine önemli bir pay sahibi olacaklarını söyleyebiliriz. Türkiye’nin narenciye deposu olan bölge özellikle buğday, arpa, pamuk, soya fasulyesi, üzüm olmak üzere oldukça fazla çeşitlilik arz etmektedir.

Adana’da ek iş veren firmalar

Diğer taraftan orta ölçekli sanayiciler  evde ek iş yapmak isteyenlere ayrı fırsatlar vermektedir. Adana’da evde ek iş veren firmaların sizinle iletişim kurmasını sağlarsanız polyester üretimi, bitkisel yağ, margarin üretimi de Adana’da sanayi grubu olarak sayabileceğimiz sektörler arasından tercihler yapma hakkı yakalayabilirsiniz. Ekonomiyi önemli oranda hayata bağlayan ve Adana’da çalışma ortamı yakalamak isteyenlere pasta dilimi sunmaktadır.

Adana’da hangi ek işler yapılır? Muhtelif iş fırsatları bulunmaktadır. Bunun için evden ya da direk tarladan sahada alanda çalışarak yapılacak pozisyonlar vardır. Adanalılar katlama, süsleme, ambalajlama, montaj işleri yapabilirler.

Adana ek iş

Evde şalgam suyu hazırlama

Sahadan çalışmak isteyenlere portakal toplamak, pamuk toplama, tarlada çapa işleri, evde turşu yapma işi verilmektedir. Adana’da şalgam ve köfte kebap oldukça popülerdir. Bu işleri yapacak insanlara da fırsatlar verilmektedir. Evde şalgam suyu hazırlama işi yapmak isterseniz evlerin şalgam işi verenlerin sizinle iletişim kurmasına fırsat verin.

Adana’da ek iş arıyorum

İlave olarak çalışma  ihtiyacınız varsa Adana’da evde ek iş veren firmalar ile görüşmek, konuşmak ve iş almak istiyorsanız belli süreçlerin takip edilmesi gerekmektedir. Çukurova’da ek gelir hakkı veren sistem temsilcileri sizin iletişim bilgileriniz aracılığıyla size iş teklifi yapsınlar.

Sizin yapacağınız iş nedir? Ne kadar kazanmak istiyorsunuz kaç kişilik ekibimiz var, neler yapabilirsiniz bunları yazın. Elemana ihtiyacı olan Adanalı işverenler sizin bıraktığınız mesajlara cevap yazsın. Kalıcı çözümler içinsee Adana ek iş ilanları ile rahatça yapabileceğiniz işler sayesinde ailenize destek sağlayın.

Bir önceki yazımız olan İzmir'de Evde Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde Ege Serbest Bölgesinde iş veren firmalar, İzmir ek iş ve İzmir ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Mrb Adana’da yaşamaktayım ek işe ihtiyacım var evde her türlü iş yapabiliriz 3 kişilik bir ekibim bulunmakta daha önce ekip halinde işler yaptık yardımcı olunursa seviniriz şimdiden teşşekkür ederiz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?