Ankara’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Ankara evde ek iş fırsatları

Genç cumhuriyete başkentlik yapan Ankara’da yaşayan vatandaşlar eve ek iş veren firmalar ile görüşmek istiyor. Bu sebeple Ankara’da evde ek iş fırsatları değerlendirmek isteniyor. Bu amaçla Ankara’da eve ek iş veren firmaların telefon numarası araştırılmaktadır.

Diğer illerimizde ki bütün olanaklar Ankara ilimizde de mevcuttur. İstanbul kadar sanayi gelişmemiş olsa da Bu Şehirde de alternatif farklı çalışma imkanları yakalanabilir.

Bürokrasi şehri olması münasebetiyle Başkentin farklı çalışma fırsatları bulunmaktadır. Diğer illerde fiziksel olarak yapılan paketleme işleri doğal olarak Ankara’da da bulunmaktadır. Fakat İstanbul’da eğitimli Elit kesimin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Söyledik ya bürokrat kenti diye. Eğitimin destekleyen eğitime önem veren Ankaralılar bunun hizmetlerinden faydalanabilir.

Özellikle zihinsel olarak yapılabilecek ek iş fırsatlarını değerlendirilebilir. Bunlar üda fazla çaba harcamadan internet yoluyla yapılabilen ek gelir fırsatlarıdır. Frelance olarak bilgisayar başında çalışır serbest zamanlarını değerlendirme imkanı yakalayabilirsiniz. Yani işyerine gitmeden herhangi bir ürün paketlemeden,  montaj yapmadan kurtulamadım bilgisayar ile nerede olursanız olun çalışmayı deneyebilirsiniz

Size tavsiye edebileceğimiz farklı alternatifler bulunmaktadır. Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorum bir eğitimi yetersiz fiziksel olarak çalışmak düşüncesinde olan insanlara da alternatifler göndereceğiz.

Ankara

Ankara ek iş ilanları

Firmaların sizlere sunduğu avantajları lehinize dönüştürmek için Ankara ek iş ilanları başlıklarını düzenli olarak takip etmenizde fayda var. Herkesin kendine göre en uygun farklı evde ya da part time olarak yapılabilecek ek gelir fırsatları sizlere sunulabilir. Bunları değerlendirmek gerekir. Ev hanımları evde paketleme işleri yapabilir, emekliler küçük montaj işleri alabilir. Öğrenciler için part time olarak hafta sonları ya da derslerin olmadığı günlerde anketörlük, garsonluk gibi farklı yarı zamanlı işleri değerlendirebilir.

Eğitimli insanların zihinsel olarak yapabileceği ek işlere örnek vermek gerekirse makale yazarlığı yapmak, web sitesine editörlük yapmak, video çekerek video sitelerine çektiğiniz videoları yükleyip para kazanmak, masal anlatarak para kazanmak, link kısaltarak para kazanmak, yorum yazarak para kazanmak…

Elinizden geliyorsa web sitesi kurarak reklam alıp para kazanmak, müzik dinleyerek para kazanmak, link kısaltarak para kazanmak ilk aklımıza gelen örnekler. Sadece bunlar değil kendinizi geliştirdiğiniz zaman oldukça fazla Ankara’da ek iş fırsatı olduğunu göreceksiniz.

Ankara’da eve ek iş veren firmalar

Ankara merkezde yaşayanlar değil Ankara’nın 25 ilçesinde yaşayan bütün Ankaralılar bu fırsatları değerlendirebilir. Çünkü söylediğiniz gibi doğrudan iş yerine gidip çalışma zorunluluğu yoktur. Ankara’da eve ek iş veren firmalar sizlere ilçelere de bu fırsat tanımaktadır.

Ankara’nın Akyurt, Nallıhan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde oturanlar ne kadar şanslıysa öteki ilçelerindeki insanlar da evden çalışarak para kazanma fırsatına sahiptir.

Ankara’nın Polatlı, Pursaklar, Çankaya, Nallıhan ilçelerinde oldukça fazla sanayi kuruluşu Ankaralılara ek iş fırsatı sunmaktadır.  Evde ek iş yapmak için sadece bu ilçelerde yaşamak zorunda değilsiniz. Firmalar ihtiyaçları olması durumunda Mamak, Sincan, Kalecik, Kazan, Bala, Evren, Gölbaşı ilçelerinde yaşayan Ankaralı vatandaşlara da çalışmak istemeleri halinde Ankara evde ek iş fırsatlarını sunabilir.

Önemli olan Kızılcahamam’da Ayaş’ta yaşamak değildir. Ankara’nın bütün bölgelerinde bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşlara ve bilhassa Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum diyen herkese istemesi halinde evde ek gelir fırsatları verilmektedir.

ek iş

Ankara evde ek iş imkanları

Ankara evde ek iş imkanları oldukça fazla alternatif olduğunu sizlere söyledik. Önemli olan sizlerin bu işi yapıp yapmaya karar vermektir. Eğer çalışmak istiyorsanız bunu firmalara bildirmeniz gerekir. Evet, çalışmak istiyorum. Ne yapmalıyım, diye düşünüyorsunuz Ankara’da eve ek iş veren firmaların telefon numarası nedir nasıl alırım diye merak ettiğiniz biliyoruz. Hemen söyleyelim. Böyle bir fırsat doğrudan yok. Ancak bazı kişiler kuruluşlar ve yerel haber sitelerinde sizlere yani evde ek iş yapmak isteyenlere fırsat verdiğini belirten reklam vermektedir.

Şunu bilmenizde yarar var ki doğrudan eve ek iş veren firmaların telefon numarası genelde yayınlanmaz. Çünkü işsizliğin giderek arttığı Türkiye’de firmalar telefon numaralarını vermemiyor. Sadece kendilerinden sizi göndermenize istiyor. CV göndermenizi istiyor. Bizim sitemiz ise farklı bir destek sağlamaktadır.

Ankara’da evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen çalışan, ya da emeklil insanlar konu altına iş istediklerini belirten yorum yazıyorlar. Böylece Ankara’da evde ek iş veren firmalar ihtiyaçları olması halinde sizin mesajlarınızı okuyor. Bıraktığınız mail adresinize çalışmak istediklerini belirtenlere mesaj yazıyorlar, mail atıyorlar. Size iş teklifinde buluyorlar. Siz de Ankara evde ek iş imkânlarının değerlendirmiş oluyorsunuz.

Ankara evde ek iş

Konu altına çalışmak istediğinizi belirten, kendi kişisel özelliklerinizi, ilgi alanlarınızı açıkça belirten, Ankara’nın neresinde yaşadığınızı da yazarsanız size ihtiyaç olması halinde iş teklifi yapılır.  Ankara’da eve ek iş veren firmaların telefon numarası araştırmanıza gerek yok. Zaten kolay kolay bulacağınızı da sanmıyoruz. Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum ne yapmam lazım diyenlere desteklerimiz devam edecek. Hemen iletişim kurmak için alttaki iletişim alanını doldurun.

Bir önceki yazımız olan Evde mandal montaj işi yaparak para kazanma başlıklı makalemizde Evde mandal montajı yaparak para kazanmak, evlere mandal montaj işi veren firmalar ve Mandal montaj işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

  1. Ben üniversitede çocuk okutuyorum ankara eryamanda oturuyorum evde işe ihtiyacım var geri dönüş yayarsanız çok sevinirim

  2. Merhaba ankara sincanda yaşıyorum eşim asgari ücretle çalışıyor üç tane çocugumuz var evde işe ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Ankara kızılcahamamda oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  4. ankarada oturuyorum engellılere tanınan hak yok engellı olmak suc ıse evet sucluym evde yapılacak ıs arıyorum 05536414992

  5. Ankara Etimesgut da oturuyor m paketleme katlama montaj isi yapmak istiyoruz çok ihtiyacı m var lütfen bana yardımcı olun ekip olarak çalışıyor m

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status