UYARIYORUZ!

Antalya evde ek iş ek gelir fırsatları

Ülkemizin ve dünyanın önemli turizm merkezleri arasında haklı bir yer edinen Antalya’nın turizmle anılması Türkiye için gurur vericidir. Kırsalda yaşayan insanlar ya da turizmle ilgisi olmayan insanlar da kazanç peşindedir. Antalya’da ek iş ilanları geçim sıkıntısı çekenler tarafından araştırılıyor. Hangi işlerin daha çok kazanç sağladığını, hangisinin kolay olduğunu, hangisinden daha fazla gelir elde edildiğini… Sizler çalışarak kendine tecrübe edeceksiniz.

Antalya’da evde ek iş ilanları

Sadece Turizm değil Türkiye’nin  sera sahası olan, sebze meyvede önemli bir yer edinen Antalya’da meyve toplama, meyve ağaçları budama, sebze toplama, sebze kasalama, sıralanan süzme ayıklama işleri yapacak elemanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Meyve ve sebzelerin satışa sunulmadan önce uygun ölçülerde olanlar bir araya toplanması, sağlam çürük testi yapılması, bazılarının tek tek bazılarının ise grup halinde kasalara yerleştirilmesi gerekmektedir.

Antalya ek iş

Antalya’da evde yapılacak ek işler şunlardır;

ilk sırada yer alan ek gelir fırsatlarıdır.

Evde çalışmak istiyorum,  para kazanmaya ihtiyacım var. Bu işlerden bende istiyorum dediğinizi biliyoruz. O zaman Antalya’da evde ek iş veren firmaların size ulaşması için konu altına kendinizden bahsedin. Kaç kişi olduğunuzdan, kaç saat çalışabileceğiniz den nerede yaşadığımızdan bahsederseniz bölgedeki işverenden size ulaşabilir.

Sizin bırakacağınız mail adresinize Antalya evde ek iş imkanı veren firmalar teklif gönderir.  Sizlere de size yapılan teklifleri uygun bulursanız.  Pazarlık yaparsınız öylece boş zamanlarınızda önemli gelir elde etmenin imkanı yakalarsınız. Aşağıya mesaj bırakırsanız uyarılar bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde Antalya evde ek iş ek gelir avantajlarından faydalanamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Bursa ek iş ilanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde Bursa ek iş imkanları, Bursa evde ek gelir ve Bursa'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

199 yorum

  1. antalyada yaşıyoruz. 4 kişiyiz elimiz hızlıdır ne iş olursa yaparız.dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Antalya merkezde oturuyoruz daha önce davetiye katlama işi yaptık 4 kişiyiz ,evde ek iş almak istiyoruz paketleme katlama ne olursa

  3. Evde Ek iş arıyoruz. Çok ihtiyacımız var. 2 kişiyiz. Antalya Merkezde oturuyoruz. Lütfen acil dönüş yapın.

1 2 3 13

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?