Antalya evde ek iş ek gelir fırsatları

Ülkemizin ve dünyanın önemli turizm merkezleri arasında önemli bir yer edinen Antalya evde ek iş ek gelir fırsatları hakkında sizlere önemli bilgiler vereceğiz. İlimizin Turizmle anılması elbette çok önemli. Ancak herkes Turizmden yeteri kadar pay alamıyor. Kırsalda yaşayan insanlar ya da turizmle olma ilgisi olmayan insanlar farklı ek gelir peşindedir. Biz de bu konuyla ilgili olarak Antalya’da eve ek iş veren firmalar ile Evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen çalışma düşüncesinde olan insanlara hareket yapıyoruz.

Antalya’da ek iş ilanları araştırılıyor. Hangilerinin daha çok para kazandırıyor merak edilmektedir.  Hangi işlerin daha çok kazanç sağladığını, hangisinin kolay olduğunu, hangisinden daha fazla gelir elde edildiğini… Sizler çalışarak kendine tecrübe edeceksiniz. Biz sadece Antalya’da eve ek iş veren firmaların insanlarından bahsedeceğiz. Sizler de bu işleri ister yaparsınız ister yapmazsınız.

Antalya’da evde ek iş ilanları

Sadece Turizm değil Türkiye’nin  Sera Bölgesi olan, sebze meyve de önemli bir yer edinen Antalya’da meyve toplama, meyve ağaçları budama, sebze toplama, sebze kasalama, sıralanan süzme ayıklama işleri yapacak elemanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Meyve ve sebzelerin satışa sunulmadan önce uygun ölçülerde olanlar bir araya toplanması, sağlam çürük testi yapılması, bazılarının tek tek bazılarının ise grup halinde kasalara yerlestirilmesi gerekmektedir.

Antalya ek iş

Siz de çalışmak istiyorsanız para kazanma düşünceniz varsa bu işlerden tercih edebilirsiniz.  Elbette sadece bu işler yoktur. Antalya’da evden çalışmak isteyen ev hanımları, erkekler, gençler, emekliler için de farklı ek iş alternatifleri bulunmaktadır.

Antalya’da evde yapılacak ek işler şunlardır;

ilk sırada yer alan ek gelir fırsatlarıdır.

Evde çalışmak istiyorum,  para kazanmaya ihtiyacım var. Bu işlerden bende istiyorum dediğinizi biliyoruz. O zaman Antalya’da evde ek iş veren firmaların size ulaşması için konu altına kendinizden bahsedin. Kaç kişi olduğunuzdan, kaç saat çalışabileceğiniz den nerede yaşadığımızdan bahse derseniz bölgedeki işverenden size ulaşabilir.

Sizin bırakacağınız mail adresinize Antalya evde ek iş imkanı veren firmalar teklif gönderir.  Sizlere de size yapılan teklifleri uygun bulursanız.  Pazarlık yaparsınız öylece boş zamanlarınızda önemli gelir elde etmenin imkanı yakalarsınız. Aşağıya mesaj bırakırsanız uyarılar bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde Antalya evde ek iş ek gelir imkanlarından faydalanamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

225 yorum

  1. antalyada yaşıyoruz. 4 kişiyiz elimiz hızlıdır ne iş olursa yaparız.dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Antalya merkezde oturuyoruz daha önce davetiye katlama işi yaptık 4 kişiyiz ,evde ek iş almak istiyoruz paketleme katlama ne olursa

  3. Evde Ek iş arıyoruz. Çok ihtiyacımız var. 2 kişiyiz. Antalya Merkezde oturuyoruz. Lütfen acil dönüş yapın.

1 2 3 15

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status