UYARIYORUZ!

Ardahan ek iş ek gelir fırsatları

Daha ziyade sosyo ekonomik yapı tarım ve hayvancılığa dayanan Ardahan ek iş imkanları  istenilen seviyelere ulaşamamıştır. Geniş mera ve çayırlarda hayvancılığın yaygın bir şekilde yapıldığı ilde yeterli sanayi olmadığı için istihdam da kısıtlıdır. Ancak kanatlı hayvan,  arıcılık bu bölgede yoğun bir şekilde yapılmaktadır.

Ardahan’da yaşayan vatandaşlar zor hayat koşulları karşısında NAKİT temin etmek için farklı çıkış yolları araştırmaktadır. Ancak nereye başvuracaklarını bilemiyorlar. Türkiye’nin en uzak noktasında olan illerden birisi olan Ardahan iş veren kurumlar bakımından da yetersizdir. O zaman çalışmak isteyen yeterli gücü olmayan kolaylık düşünen insanlar ne yapmalıdır. Ekisal.com olarak sürekli yeni iş fikirleri ek gelir fırsatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlere de bugün nasıl kazanacağınız konusunda önemli ipuçları vereceğiz.

Çok uzak bir coğrafyada yer alıyoruz. Bizim ek iş yapmamız çok imkansız.  Zaten bizim ilimizde sanayi de yetersiz… diye düşünmeyin. Çünkü sizin bilmediğiniz farklı çıkış yolları bulunmaktadır.

Ardahan eve ek iş veren firmalar

Türkiye’nin her noktasına evde yapılacak işler gönderen firmaların olduğunu söylersek birazcık umutlanırsınız diye düşünüyoruz. Evet sanayisi gelişmiş olan illerimizden Türkiye’nin her noktasına iş gönderilmektedir.

Sizler de bu işlerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde harita çivisi paketleme işinden tutun da lohusa tacı terliği yapma veya düğme paketleme işine kadar yapabileceğiniz farklı modlar bulunmaktadır. Montaj, paketleme gibi evlere gönderilen küçük çaplı işler herkese itibar kazandırmaktadır.

Ardahan ek iş imkanları kısıtlı da biliyoruz kendi şehrimizde iş aramak zorunda değilsiniz. Sitemizin yayınladığı  ek iş al kategorisini inceleyin. Mutlaka kendinize uygun  alanları ile karşılaşacaksınız.  Evde ek fırça seti,  matkap ucu seti, kol düğmesi, koli bandı  pamuk paketleme gibi oldukça renkli kolay kazanımlar bulunmaktadır.

Ardahan ek iş veren gruplar vardır ancak sizin ihtiyacınızı karşılayacak durumda olduklarını söyleyemeyiz. Çünkü şehrin kendine özgü yapısıyla mücadele etmek kolay değildir. Çünkü sanayi kuruluşlarının azalması işsiz sayısının fazla olması dolayısıyla zıt bir orantı oluşturmaktadır. Türkiye’nin diğer noktalarından iş almak istiyorsanız hemen bu yazı altındaki iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Kendinizi anlatın mail adresinizi yazın başka şehirlerden size mesuliyet gönderilsin.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ev hanımıyım, yaşım;32 iki kız çocuk annesiyim;Ecrin(8), Ebrar Hifa(2)
    Lise mezunuyum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?