Ardahan ek iş ek gelir fırsatları

Daha ziyade sosyo ekonomik yapı tarım ve hayvancılığa dayanan Ardahan ek iş imkanları ek gelir fırsatları istenilen seviyelere ulaşamamıştır. Geniş mera ve çayırlarda hayvancılığın yaygın bir şekilde yapıldığı ilde yeterli sanayi olmadığı için istihdam da kısıtlıdır. Ancak kanatlı hayvan,  arıcılık bu bölgede yoğun bir şekilde yapılmaktadır.

Ardahan’da yaşayan vatandaşlar zor hayat koşulları karşısında ek gelir temin etmek için farklı çıkış yolları araştırmaktadır. Ancak nereye başvuracaklarını bilemiyorlar. Türkiye’nin en uzak noktasında olan illerden birisi olan Ardahan eve ek iş veren firmalar bakımından da yetersizdir. O zaman çalışmak isteyen işi olmayan ek gelir düşünen insanlar ne yapmalıdır. Ekisal.com olarak sürekli yeni iş fikirleri ek gelir fırsatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlere de bugün nasıl para kazanacağınız konusunda önemli ipuçları vereceğiz.

Çok uzak bir coğrafyada yer alıyoruz. Bizim ek iş yapmamız çok imkansız.  Zaten bizim ilimizde sanayi de yetersiz… diye düşünmeyin. Çünkü sizin bilmediğiniz farklı çıkış yolları bulunmaktadır.

Ardahan eve ek iş veren firmalar

Türkiye’nin her noktasına evde yapılacak işler gönderen firmaların olduğunu söylersek birazcık umutlanırsınız diye düşünüyoruz. Evet sanayisi gelişmiş olan illerimizden Türkiye’nin her noktasına iş gönderilmektedir.

Sizler de bu işlerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde harita çivisi paketleme işinden tutun da lohusa tacı terliği paketleme veya düğme paketleme işine kadar yapabileceğiniz farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Montaj paketleme gibi evlere gönderilen küçük çaplı işler herkese para kazandırmaktadır.

Ardahan ek iş imkanları kısıtlı da biliyoruz kendi şehrimizde iş aramak zorunda değilsiniz. Sitemizin yayınladığı eve ek iş al kategorisini inceleyin. Mutlaka kendinize uygun ek iş fırsatları ile karşılaşacaksınız.  Evde ek fırça seti paketleme,  matkap ucu seti paketleme, kol düğmesi paketleme, koli bandı paketleme, pamuk paketleme gibi oldukça renkli kolay para kazanma fırsatlar bulunmaktadır.

Ardahan eve ek iş veren firmalar vardır ancak sizin ihtiyacınızı karşılayacak durumda olduklarını söyleyemeyiz. Çünkü şehrin kendine özgü yapısıyla mücadele etmek kolay değildir. Çünkü sanayi kuruluşlarının azalması işsiz sayısının fazla olması dolayısıyla zıt bir orantı oluşturmaktadır. Türkiye’nin diğer noktalarından iş almak istiyorsanız hemen bu yazı altındaki iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Kendinizi anlatın mail adresinizi yazın başka şehirlerden size iş gönderilsin.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ev hanımıyım, yaşım;32 iki kız çocuk annesiyim;Ecrin(8), Ebrar Hifa(2)
    Lise mezunuyum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status