UYARIYORUZ!

Artvin’de ek iş var mı?

Ekonomisi tamamen tarım üzerine kurulu olan Artvin ek iş imkanları maalsef ki yeterli seviyelere ulaşamamıştır. Şehirde tamamen tarım üzerine kurulmuş bir hayat mevcuttur.  Aynı zamanda birkaç sanayi kuruluşu olsa da istenilen düzeyde değildir. Bu sebeple de çalışma olanağı tanıyan ithalatçılar çok fazla değildir. Sanayi kuruluşu olmayan yerde doğal olarak evde yapılacak işler de yeterli seviyelere ulaşamaz. Durum bundan ibaret olunca burada yaşayan vatandaşlar ek gelir temin etmek için ne yapacağını düşünüyor. Çünkü Türkiye’nin ekonomik koşulları da sürekli değişken bir yapıda olduğu için para ihtiyacı doğuyor. Hayat devam etmesi için her şey parayla yerine getiriliyor. Yani birilerinin para kazanması gerekiyor.

Kısa zamanlı olarak çalışmak istiyorsanız yani zor zamanlardan geçmek için evden iş yapıp para kazanmak istiyorsanız evde yapılacak işleri araştırmalısınız. Bunun  için sitemizi kategoriler kendinize uygun olan işlere başvurun. Türkiye genelinde sizlere iş göndereceksin. Bunlar olduğunu unutmayın. Kargolar aracılığıyla bir günde size iş gönderilebilir. Bu sebeple günlük evde yapılacak ek işler alabilirsiniz. Ancak sürekli kendi işinizi kurmak istiyorsanız kendinizin patronu olma düşüncesi varsa sizlere yaptığınız işletme fikirlerini incelememizde fayda var. Çünkü Karadeniz bölgemizin Artvinde evde ek iş imkanları çok yetersiz seviyededir.

Kendi işletmenizi kurarsanız hem başkalarının eş verirsiniz, hem de kendi işini neden para kazanırsınız. Sürekli  para kazanma aracınız olur. Arıcılık yapıp, goji berry üretimi yaparak, balıkçılık yaparak para kazanma gibi fikirlerinizi değerlendirebilirsiniz. Çünkü sizin topraklarının tarıma müsait sulama gerektirmiyor.  Sürekli yağı alan bir iklime sahip olan çalışma olanağı tanıyan ithalatçılar ile birlikte yürümek için yazımızın altına ister kısa zamanda ek iş imkanları isterseniz sürekli olarak yapacağınız işletme fikirleri beğendikleri uygulama geçirin.  Sıkıntılı günlerinden kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?