Askı montaj işi yaparak para kazanma

Askı montaj işi yaparak para kazanmak üniversite öğrencileri emekliler bayanların ekstradan para kazanması için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Para kazanmak için her türlü fırsatın değerlendirildiği şu zamanda sizler de farklı bir çalışma düşünceniz varsa size bu iş hakkında bilgilendirme yapalım. Zamanını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler izlere evlere askı montaj işi veren firmaların sunduğu işler hakkında bilgi verelim. Böylece sizler de iyi bir gelir elde ederek rahat bir hayat sürebilirsiniz.

Her kesime hitap eden bu ek gelir fırsatı sizlere iyi para kazandıracağını düşünüyoruz. Evde hayatımızı kolaylaştıran dağınıklığını toparlayan askılar sizlere para kazandıracaktır. Kapıların arkasına veya mutfak dolaplarının yanlarına tutuşturulan küçük askılar paketlenerek para kazanabilirsiniz.

Askı üretici firmalar çalışmak isteyenlere ek gelir fırsatı sunmaktadır. İthalat ürünlerinin iç piyasada satışa sunularak gelir elde edilmesi için evden çalışmak isteyenlere fırsat verilmektedir. Evde çalışarak sizler de kendi gelirinizi belirleyebilirsiniz.

evde askı montaj işi

Biliyoruz Türkiye’de ek gelir yapmadan çalışanlar var. Ancak yeni ek gelir fırsatlarını öğrenince ondan da bundan sonra borçlarını ödemek için bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirecektir.

Evde askı montaj işi nasıl yapılır

Firmalar çalışmak isteyenlerle iletişim kurar işi kabul edenlere yaklaşık 7000 montaj yapılacak askı aparatı gönderir. Bunlar da şemada gösterilen şekilde birleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu işi yaparken günlük aktivitelerinden kesinlikle vazgeçmiyorsunuz. Oturduğunuz yerden hem televizyon izliyorsunuz. Hem işinizi yapıyorsunuz. Hem de para kazanıyorsunuz.

Evden askı montaj işi yaparak kaç lira kazanılır?

Emekliler öğrenciler bayanların değerlendirilmesi gereken bu fırsat sayesinde ayda 1200-1300 lira civarında ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle parası yetmeyen üniversite öğrencileri kimseye muhtaç olmadan bu iş sayesinde para kazanabilir. Rahat bir eğitim-öğretim dönemi geçirir, yiyecek içecek, Kıyafet konusunda özgür davranabilir. Rahat bir öğrencilik dönemi geçirmek istiyorsanız eve askı montaj işi veren firmalar ile iletişime geçin.

Boş zamanlarınızda cep harçlığınızı çıkartın

Bu işi nasıl alabilirim? Firmaların sizinle iletişim kurması için bu yazı altına iş başvurusu niteliğinde iletişim formunu doldurun. Alt taraftaki formu kendinizi en iyi şekilde anlatacak şekilde izah edin. Özel bilgilerinizi ifşa etmeden çalışmak istediğinizi, yaşadığınız bölgeyi, boş zaman saatlerinizi yazabilirsiniz. Böylece evde askı montaj işi yaparak para kazanma ayrıcalığına kavuşursunuz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen cevap verirmisiniz ben istanbulda esenyurtta oturuyorum çok ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum 6 kişilik gurubum var

  2. Merhaba istanbul küçükçekmede ikamatkah ediyorum bu isi yapmak istiyorum yüklü olursa ekip te kurabilirim is olursa hızlı titiz güvenilir bi sekilde teslim edecegimizden supheniz olmasin tel den ulasirsaniz sevinirin e mail kullanmiyorum 05458584728

  3. Paraya ihtiyacım var küçük çocuğum var işe gidemiyorum acil dönüş yaparmisiniz esenyurtta oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status