Avcılar ek iş ilanları ek gelir fırsatları

İstanbul Avcılar ilçesinde yaşayan vatandaşlar evde nasıl ek gelir sağlayabilecektir. Sizin için bilgi paylaşım yapıyoruz. Avcılar’da eve ek iş veren firmalar sayesinde paraya ihtiyacı olan insanlar ekonomik durumunu birazcık düzeltebilecek.

500 bine yaklaşan nüfusu ile İstanbul’un önemli ilçelerinden Avcılar’da evde ek iş imkanı nelerdir? Nasıl para kazanılır,  kimlerle iletişim kurulur, hangi işler yapılır… Sizlere kısa kısa bilgilendirme yapacağız. Denizden yüksekliği sadece 15 metre olan Avcılar ilçesinde farklı ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Geçmişte bir Rum Köyü olan bu ilçede farklı kültürlerden insanlar yaşamaktadır. İstanbul’un kozmopolitik yapısı sebebiyle yoğun göç alması ile demografi sürekli değişmiştir. Anadolu’dan İstanbul’a gelen insanlar farklı para kazanma umutları taşınmaktadır. Sizler de yeteri kadar maaş alamıyorsanız ailenizi geçindirmek için evden ek iş imkanları ile faydalı olabilirsiniz. Avcılar’da yapılabilecek ek işler nelerdir, ne kadar para kazanılır…. Merak ediyorsunuz. Sizlere kısa ipuçları vermeye çalışacağız.

Avcılar ek iş imkanları

İlçenin çoğunluğu işçi kesiminden oluşmaktadır. Çok az bir kesimi de memur ya da esnaf olarak hayatını sürdürmektedir.  Avcılar’da evde ek iş yapmak isteyenler her türlü ek gelir fırsatından faydalanabilir. Çünkü Avcılar’da eve ek iş veren firmalar sizlere farklı çalışma imkanları sunabilir. Ekonomik durumu genelde bağcılık balıkçılık olarak bilinen Avcılar maalesef bu özelliğini tamamen kaybetmiş.

Günümüzde ise her türlü dokuma, madeni eşya, giyim eşyası gibi farklı sanayi tesislerine kavuşmuştur. Bu sebeple sizler de evden ek gelir imkânlarını değerlendirmelisiniz. Avcılar’da evden ek gelir imkanları arasında evde çorap katlama işi, evde tekstil ürünleri temizleme işi, gelinlik süsleme işi, nedime bilekliği hazırlama işi, kına paketleme işi gibi oldukça fazla alternatif mevcuttur.

Sizler çalışmak istiyorsanız işe ihtiyacınız varsa yapmamız gereken Avcılar evde ek iş ilanları hakkında bilgi almak bunun içinde sizlere iş fırsatı sunacak olan Avcılar’da eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak. Bunu yapmak için sitemizi fırsatları değerlendirebilirsiniz.  İletişim için bu yazı altına başvuru yapabilirsiniz. Böylece ihtiyaç olunca Avcılar ek iş imkanları sizlerin ayağınıza gelsin. Mail adresinizi yazın iş teklifleri mail adresinize gönderilsin.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. Hertürlü paketleme kalem montaj davetiye ve nikah şekeri yapımı olabilir dönüş yapılırsa sevinirim

  2. Merhaba avcılar gümüşpalada hikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var annemle beraber yapıcaz dönüş sağlarsanız cok sevinirim

    • Merhaba ben avcılar cihangirde oturuyorum evde iş almak istiyorum daha önce bu tarz isler yaptim.hizli ve pratiğimdir..

  3. Avcilarda oturuyorum akşamları ve cumartesi pazar evde is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  4. Avcilarda oturuyorum.Kına paketleme,mandal işi,düğün davetiyesi katlama,kalem montajı her turlu isi yapabilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status