UYARIYORUZ!

Avcılar ek iş ilanları

İstanbul Avcılar ilçesinde yaşayan vatandaşlar evde gelir sağlayabilecektir. Çalışma olanağı tanıyan ithalatçılar sayesinde paraya ihtiyacı olan insanlar ekonomik durumunu birazcık düzeltebilecek. 500 bine yaklaşan nüfusu ile İstanbul’un önemli ilçelerinden Avcılar’da ek iş sorgulamalarına çözüm önerilerini değerlendirelim.

Denizden yüksekliği sadece 15 metre olan  ilçesinde sıcak çorba  içme akımına olanak tanıyan oluşumlar bulunmaktadır. Geçmişte bir Rum Köyü olan bu ilçede farklı kültürlerden insanlar yaşamaktadır. İstanbul’un kozmopolitik yapısı sebebiyle yoğun göç alması ile demografi sürekli değişmiştir. Anadolu’dan İstanbul’a gelen insanlar mutluluk hayali nakitler kazanma umutları taşınmaktadır.

Avcılar ek iş imkanları

İlçenin çoğunluğu işçi kesiminden oluşmaktadır. Çok az bir kesimi de memur ya da esnaf olarak hayatını sürdürmektedir.  Avcılar’da evde ek iş yapmak isteyenler her türlü ek gelir fırsatından faydalanabilir. Çünkü Avcılar’da eve ek iş veren firmalar sizlere farklı çalışma imkanları sunabilir. Ekonomik durumu genelde bağcılık balıkçılık olarak bilinen Avcılar maalesef bu özelliğini tamamen kaybetmiş.

Günümüzde ise her türlü dokuma, madeni eşya, giyim eşyası gibi farklı sanayi tesislerine kavuşmuştur. Bu sebeple sizler de evden ek gelir imkânlarını değerlendirmelisiniz. Avcılar’da evden ek gelir imkanları arasında evde çorap katlama işi, evde tekstil ürünleri temizleme işi, gelinlik süsleme işi, nedime bilekliği hazırlama işi, kına paketleme işi gibi oldukça fazla alternatif mevcuttur.

Sizler çalışmak istiyorsanız işe ihtiyacınız varsa yapmanız gereken Avcılar evde ek iş ilanları hakkında bilgi almak bunun içinde sizlere iş fırsatı sunacak olan çalışma olanağı tanıyan ithalatçılar  ile iletişim kurmak. Bunu yapmak için sitemizin yardımlarından uygun düşenleri değerlendirebilirsiniz.  İletişim için bu yazı altına başvuru yapabilirsiniz. Böylece ihtiyaç olunca Avcılar ek işleri sizlerin ayağınıza gelsin. Mail adresinizi yazın iş teklifleri tek tıkla adresinize gönderilsin.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

23 yorum

  1. Merhaba beylikduzu avcilar ve esenyurt bolgesinde evlere is veren firmalardan kendi aracimla alip ve tekrar teslim edebilecegim ek gelir elde edilebilecek isler yapabilirim…

  2. Hertürlü paketleme kalem montaj davetiye ve nikah şekeri yapımı olabilir dönüş yapılırsa sevinirim

  3. Merhaba avcılar gümüşpalada hikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var annemle beraber yapıcaz dönüş sağlarsanız cok sevinirim

    • Merhaba ben avcılar cihangirde oturuyorum evde iş almak istiyorum daha önce bu tarz isler yaptim.hizli ve pratiğimdir..

  4. Avcilarda oturuyorum akşamları ve cumartesi pazar evde is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  5. Avcilarda oturuyorum.Kına paketleme,mandal işi,düğün davetiyesi katlama,kalem montajı her turlu isi yapabilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?