UYARIYORUZ!

Balçova evde ek iş

İzmir’de sanayi, ticaret ve aynı zamanda turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Balçova iş durumları özel olarak ele alınmalıdır. Ülkemizin önemli şehirlerinden birisi olan İzmir’de turizmi öne çıkan ilçelerden bir ismi doğal olarak Balçova’dır. Termal otelleri ile adından söz ettiren ilçede ikamet eden insanlar ek iş araştırıyor.

Herkes belli bir bütçe sahibi olmak istiyor ve ihtiyaçlarını gidermek amacıyla buradan harcama yapmak durumundadır.  Burada yaşayan insanlar da uygun zamanlarında çalışıp gelir elde etmek amacıyla  Türkiye genelinde olduğu gibi bu turistik ilçede yaşayan vatandaşlara da nasıl geçerli akçe kazanılır.

Balçova ek iş açısından diğer ilçeler kadar avantajlıdır. Piknik yerleri ve Balçova Barajı, teleferik, termal tesisler, oteller, özel üniversite burada çekim merkezi konumundadır. Bu avantajları ile Balçova’da ek işler değerlendirildiği takdirde extra isteyenlere önemli bir imkan da olmaktadır.

Balçova eve ek iş veren firmalar

İlçenin yaklaşık 80 bin civarındaki nüfusu hızla artmaktadır. Jeotermal bir özelliği bulunan ilçede doğal olarak çevre kirliliği gözlemlenmiyor. Neticede masraflar fazla olmasa da ihtiyaç olan diğer giderler için evde çalışmak isteyen Balçovalılar ne yapmalıdır, nasıl para kazanmalıdır?

İzmir’de ek işlerden kolay paketleme, montaj, katlama, temizleme gibi işler yakalanabilir. Bu amaçla Balçova’da bu aksiyonlara katkı sağlayanlarla dirsek teması kurmak gerekir.

Peki nasıl olacak? Balçova’da ek iş ilanları nasıl bulunacak? Kimlerle görüşme yapılacak?  Evet oldukça basit olduğunu söylersek hiç şaşırmayın. Çünkü sitemiz hem Balçova’da  ya da İzmir’de ek iş fırsatları sunan kişiler veya evden uygun zamanlarda çalışma düşüncesindeki insanlara bir durak vazifesi üstlenmiştir.

Yani iş vermek isteyenler de oyalanma aracı bulmak isteyenler de birbirlerine buradan, gerek mesaj yoluyla, gerek mail adresleri aracılığıyla haber vererek oyalanmanın getirisi yakalayabilir. O halde siz de alttaki iletişim formunu hemen değerlendirin. Balçova’da ek iş  isteyin veya iş vermek istiyorsanız yapılacak işten bahsedin.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?