Bardak Paketleme İşi

Fazla emek harcamadan zamanınızı en verimli şekilde değerlendirip para kazanmak istiyorsunuz. Evde bardak paketleme işi yapmaya ne dersiniz? Oldukça basit, getirisi de fena sayılmayan bir ek işten bahsedeceğiz. Günümüzde bir kişinin çalışması bir ailenin geçirmesine getiri değildir. Bu sebeple birkaç kişinin aileye destek olması şarttır. Bboş zamanlarını değerlendirerek ailesine katkı sağlamak, kendi ihtiyaçlarını gidermek isteyen gençler sizlere sesleniyorum! Evlere bardak paketleme işi veren firmalar tecrübe gerektirmeyen bu iş için personel aramaktadır.

Sizin de dikkatinizi çekiyorsa bu işle ilgilenmek isterseniz size de iş hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Paketleme işi yapmak istiyorum

Ben de para kazanmak istiyorum. Nasıl yapacağım, kimden iş alacağım, diye merak ediyorsunuz. Size konu hakkında ayrıntılı bilgi verelim. Bildiğiniz gibi artık cam bardaklar yavaş yavaş yerini plastik ya da kağıt bardakları bırakmaya başladı. Üretici firmalar da son hızla bardak piyasaya çıkarıyor. Ancak bunların belli sayıda paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

Pikniklerde ya da otomatik kahve, çay makinalarında, sebil su makinalarında bol bol gördüğümüz kağıt bardaklar sizin gibi insanlar tarafından paketleniyor. Boş zamanınız fazlaysa evde bardak paketleme işi sizlere önemli miktarda gelir sağlayacaktır.

Evde karton bardak paketleme işi

Evde karton bardak paketleme işi yapan insanlar giderek çoğaldı. Herkes rahatlıkla yapabilir. Aile ortamında, akşamları ya da hafta sonları boş zamanlarınızda para kazanmak isterseniz siz de bu işi almak için gerekli girişimlerde bulunun.

bardak paketleme

Evde bardak paketleme işi yapmak istiyorum, kimlere müracaat edeceğim, eve bardak paketleme işi veren kişiler firmalar şirketler sitemizin yorum bölümündeki hiç taleplerini değerlendirmektedir. Bu sebeple sizler de boş zamanlarınızı paraya dönüştürmek istiyorsanız hemen konu altına bu işi almak istediğinizi belirtin.

Ancak her zaman söylediğimiz gibi  uyarılar bölümünü okumanızda fayda var. Aksi takdirde faydadan çok zarar görebilirsiniz.

Evde plastik bardak paketleme işi

Yine aynı şekilde ister bir grup oluşturarak, isterseniz kendi başınıza çalışma imkanımız bulunmaktadır. Ayda 1000 lira civarında ek gelir elde etme düşünceniz varsa plastik bardak paketleme işi sizi kar getirebilir.

Hemen konu altına gerekli girişimlerde bulunun, müracaat yapın. Evlere bardak paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçsin. Kazancınızı arttırmak için çalışma saatinizi artırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizde eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar, Tırnak Seti Paketleme ve Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

54 yorum

  1. Merhaba, Bursa ili Osmangazi ilçesinde ikamet etmekteyim. İlanı okudum, şartlara uyabileceğimi ve istenilen zamanda ışi teslim edebileceğimi düşünüyorum, bu işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

  2. MERHABA.İSTANBUL ÜSKÜDAR’DA OTURUYORUM.KATLAMA VE PAKETLEME KONUSUNDA ÇOK İYİYİMDİR.TİTİZ VE HIZLI ÇALIŞIRIM.VERİLEN İŞİ İSTENİLEN ŞEKİLDE VE TAM ZAMANINDA TESLİM EDERİM.BİR ENGELLİ OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  3. Evde bardak paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz lütfen eskişehirde yaşıyorum

  4. Evde bardak paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz lütfen acil ihtiyacım var

  5. Pendikte oturuyorum 5 aydır göndermiş olduğum sitelere yorumların sayısını bilmiyorum sayısı yok ALLAH RIZASI için lütfen işe çok ihtiyacım var yardım edin bana artık lütfen

  6. Pendikte oturuyorum eşimle bardak paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse grupta ayarlayabilirim borçlarımdan dolayı çok zor durumdayım Allah rızası için iş vererek yardım ediniz 5 aydır sitelere yorum bırakıyorum olmuyor lütfen umut etmekten yoruldum olumlu olumsuz cevap yazarmısınız acil işe ihtiyacım var lütfen

  7. Yozgat merkez oturuyorum üç kisiyiz evim müsayit çocuk okutuyorum bu işe ihttiyacim var düzenli çalışan biriyim dönüş yaparsanız sevinirim

  8. Benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum ben bardak yada kaşık gibi işler yapmak istiyorum ve bizim burada yaptırmak istiyorum benim de işe çok ihtiyacım var allah için istanbul /Maltepe fındıklı da hikmet ediyorum bir cevap insallaholur olumlu veya olumsuz bir bilgi alırsam sevinirim allah’in izniyle insalla

  9. Pendikte oturuyorum eşimle bardak paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse elemanda ayarlayabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım lütfen yardımcı olun çok sitelere baş vurdum olmadı galiba gerçekten yardıma ihtiyacım var iş vererek yardım edin

  10. Gaziantep Nurdağı Ev Hanımıyım evde ailecek yapacağımız ek iş arıyoruz kırma paketleme montaj işi yardımcı olur musunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status