UYARIYORUZ!

Başakşehir ek iş

Başakşehir ek iş imkanları bağlamında avantajlı genç ilçelerinden birisidir. Küçükçekmece ilçesinden ayrılmış bünyesinde Mehmet Akif, Şahintepe, Altınşehir, Ziyagökalp, Güvercintepe, Kayabaşı mahalleleri bulunmaktadır. Oldukça genç olan bu ilçede yaşayan vatandaşlar 400.000 civarında nüfusu teşkil etmektedir. Doğal olarak “Taşı Toprağı Altın” diyerek İstanbul’a göç eden insanlar şimdi geçinme derdine girmişler. Farklı iş alternatiflerini araştırmaya başlamışlardır. Ancak İstanbul gibi önemli bir dünya kentinde ek iş imkanları da yine nüfusa oranla kısıtlı diyebiliriz.

Başakşehir ek iş

15 milyon civarındaki İstanbul nüfusunu geçindirmek kolay değildir. Başakşehir’de ek iş veren firmalar yine de insanların sorunlarına cevap vermek onların para sorunlarını çözmek amacıyla göndermektedir. Unutulmaması gerekir ki çalışmak isteyene gerçekten ihtiyacı olana iş gönderilir. Karşılıklı olarak herkes kazanır. E bu çağda kazan kazan prensibine göre hareket etmek zorundayız.

Başakşehir evde ek gelir fırsatları açısından oldukça önemli ilçelerden birisidir. Eyüp, Arnavutköy, Sultangazi, Bağcılar, Esenler, Avcılar, Küçükçekmece ile komşu olan bu ilçede son yıllarda hızlı bir inşaat atılımı yaşanmaktadır. Bu sebeple özellikle inşaat ile ilgili her türlü iş fırsatları vatandaşlara sunulmaktadır. Bizzat çalışmak isteyenlere iş yerinden, evde çalışma düşüncesinde olanlara da evde ek iş fırsatları sunulmaktadır.

Özellikle ev alıp içine yerleşen ancak taksitlerini ödemekte sıkıntı çeken Başakşehirli insanlar farklı iş alternatiflerini değerlendirmesi gerekiyor. Bunlar arasında kuşburnu çayı paketleme işii evde kolye taşı ayıklama işii evden dikiş yaparak para kazanma fırsatları, düğün şekeri paketleme işi, mum seti paketleme işi, klips paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, mandal süsleme işi ev hanımlarının en çok tercih ettiği ek işler arasında yer almaktadır.

Başakşehir’de eve ek iş veren firmalar eterli gelmiyorsa İstanbul’un diğer ilçelerinden de iş alabilirsiniz. Bu amaçla siz başvurunuzu yapın size de gerekli durumlarda iş gönderilsin. Çünkü İstanbul içi bildiğiniz gibi oldukça yakındır. Hele hele firmalar temiz düzenli kaliteli insanlara tercih etmektedir. Siz de iddialı iseniz para kazanabilirsiniz. O zaman hemen bu yazının altındaki iletişim formunu kullanarak para kazanmaya başlangıç yapabilirsiniz. Başakşehir ek iş imkanları değerlendirilmeli ve giderlere bir son verilmelidir Sizler de girişimi yapın, başvurunuzu firmalar değerlendirsin.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bayramtepe guvercintepede oturuyorum ek is yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?