UYARIYORUZ!

Batman Ek İş İlanları

Türkiye’de petrol denilince akla gelen şehrimiz. Hem sanayi hem de tarım anlamında farklı iş fırsatları sunmaktadır. İhtiyacı olan vatandaşlara Batman ek iş ilanları ek gelir imkanları hususunda  bilgilendirmeler yapacağız. Böylece sizler de ihtiyacınız varsa boş zamanlarınızda neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Batman ek iş 

Ailenizin giderlerine farklı çalışma fırsatları yakalayarak gelir elde edeceksiniz. En önemli fırsatı sanayisi hızlıdır. Gelişen ilimiz Batman’da  ek iş veren firmalar ya da doğrudan sürekli süreksiz iş aksiyonları sunan girişimciler vermektedir. Bunlarla iletişime geçip kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda işe gitmeden evde çalışmak isteyen insanlar da ek gelir fırsatları araştırmaktadır. Bunun için Batman’da  iş imkanı veren kişilerle iletişime geçmenizi tavsiye edilir.

Bu kişilerle nasıl iletişime geçilir nasıl çalışılır sizlere kısa ipuçları vereceğiz. Herkesin Petrol ile özdeşleşti söylenen Batman ilimizde evde yapılacak ek işler bulunmaktadır. Bunlar arasında yöresel olarak üretilen ürünlerin paketlenmesi ya da pazarlanması ile nakliyat gözardı edilmemelidir.

Batman eve ek iş

Elbette diğer şehirlerden sizlere gönderilecek olan kolay ek iş fırsatları da vardır. Son zamanlarda ilgi çekici bir çalışma tercih edilmektedir. Bunlardan birisi sitemiz de bu yönde desteklerinden birisi olan işletmecilerin işverenlerin ihtiyaçlar halinde elemanlara kendilerinin ulaşmak istemesidir. Yani  eskiden olduğu gibi iş ilanları yayınlamıyor. Bunun yerine ihtiyaçları olduğu zaman sitemiz aracılık hizmeti yapan dijital medya web sitelerinden yararlanmaktadır.

Batman’da eve ek iş veren firmalar

Sizler kendi özelliklerinizden bahsedeceksiniz. Hangi işler yapabileceğinizi, nerede yaşadığınız, ev kaç saat boş zamanınız olduğunuzu gibi bu yazı altına mesajlar yazacaksınız. Firmalar da ihtiyaçları olduğu zaman sizin bırakacağınız mail adresinize gerekli şartları gönderecekler. Sizlere de uygun bulursanız size iş teklifi yapılacak çalışacaksınız.

Sanayisi hızla geliştiği için sürekli tecrübeli kendini yetiştirmiş birikim sahibi elemana ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle insanın kendini tanıması özelliklerini bilmesi şarttır. Bunları bir de daha önce çalışarak tecrübeyle sabit dediyseniz o zaman size işveren mutlaka olacaktır evde yaşayan boş insanlar sana özellikle ev hanımları sizlere sesleniyorum.  Siz de Batman’da eve ek iş veren firmaların sunduğu farklı tepkiler fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.  Bunlar arasında;

evde yemek yapma

evde gelinlik süsleme

etiket bağlama

çorap katlama

davetiye katlama

mevlüt şekeri paketleme

kına paketleme

gibi işlerden talep edebilirsiniz.

İhtiyaç olması halinde Batman eve ek gelir  çözümleri sunan firmalar  doğrudan sizinle iletişime geçer.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

35 yorum

  1. Batmanda oturuyorum yaşım 29 özel güvenlik görevlisiyim 1 ayda toplamda 20 güne yakın boş zamanın var bunu ek iş ile degerl3ndirmek istiyorum

  2. Batmanda oturuyorum yaşım 29 özel güvenlik görevlisiyim 1 ayda toplamda 20 güne yakın boş zamanın var bunu ek iş ile degerl3ndirmek istiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?