UYARIYORUZ!

Beykoz evde ek iş fırsatları

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ve yüzölçümü açısından oldukça geniş toprakları olan Beykoz  ek iş imkanları nelerdir, hangi işler yapılır kısa günde nice ekralar koparılır… Geçmiş yıllarda Üsküdar ilçesinin bir beldesi olan Beykoz 1930 yılından beri bağımsız bir ilçe olarak yönetilmeye devam edilmektedir.

Türkiye genelinde İstanbul’un diğer ilçeleri olduğu gibi Beykoz ilçesi de hızlı bir iç göçe maruz kalmıştır. Bu sebeple yaklaşık 300 bin civarındaki nüfusu İstanbul’un büyük ilçeleri sıralamasında yer edinmektedir. Karadeniz’in İstanbul Boğazı’na giriş noktasında yer alan Beykoz ek iş imkanları açısından çok istikrarlı ilçeleri arasında sayılabilir. Çünkü İstanbul’un her noktasına bütün firmalar iş göndermektedir. Herkesin malumu olduğu üzere İstanbul’da yaşamak kolay değildir.  Hele hele belli mesleği olmayan ne iş olursa yaparım düşüncesindeki insanların ayakta kalabilmesi hayata tutunması oldukça zordur.

Beykoz ek iş imkanları

Evde sadece bir kişinin çalışması da evin giderlerini karşılamak için yeterli değildir. Bu sebeple ev hanımları genç kızlar delikanlılar farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmelidir. Bu işler bazen elden yapılabilir.   Üsküdar Ümraniye Çekmeköy’de oldukça yakındır. Merkezde Yalıköy Mahallesi ve Beykoz Merkez mahalleleri bulunmaktadır.  En önemli semtlerinden birisi de Çubuklu dur. Kanlıca, Anadolu Hisarı, Paşabahçe, Anadolu Kavağı yine önemli yerleşim birimleri arasındadır. Beykoz’un köylerinde yaşayan vatandaşlar da evde ek gelir imkanlarını öğrenebilir.

Tamam çalışmak istiyoruz ek iş almak istiyoruz ne yapmalıyız diye düşünenlere kısaca bilgi verelim. Beykoz’da eve ek iş veren firmalar sizlere iş gönderecek sizde oturduğumuz yerden boş zamanlarında çalışacaksınız. Para kazanacaksınız.  Ailenize katkı sağlamış olacaksınız. Değerlendirmek için evde yapılabilecek işler gönderilmektedir. Basit herkesin kolayca yapacağız bu işleri sizler de boş zamanlarında yaptığın taktirde ayda ortalama 1000-1300 lira kişi başı kazanç temin edebilirsiniz.

İstanbul gibi devasa holding ya da en küçük işletmeye kadar üretim yapılmakta olduğundan ek iş olasılıkları oldukça çoktur. Siz de iş almak istiyorsanız alt tarafta sizler için ayrılmış olan iletişim formunu doldurun. Siz de para kazanmak için ilk adımı atın. Beykoz’da ek iş veren firmalar sizlere bırakacağınız mail adresine iş teklifleri yapsın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

27 yorum

  1. Beykoz Ortacesme civarinda oturuyoruz 10 kisilik grubumuz var her turlu isi itinayla ve seri sekilde yapabiliriz 05345671181

  2. beykozda oturuyorum evimde yapabileceğim ek iş arıyorum dönüş yaparsanız yakın tarihte sevinirim

  3. Beykoz soguksuda oturuyorum evimde her tür iş yaparım şahsen ilgilenirseniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?