UYARIYORUZ!

Beylikdüzü ek iş

İstanbul‘un Beylikdüzü ilçesinde yaşayan vatandaşlar çalışmak için farklı ek gelir fırsatları araştırıyor. Biz de evine ekmek götürmek için iş arayan insanlara yardımcı olmak için çalışılmaktadır. Beylikdüzü ek iş ilanları  hakkında tanıtım yapıyoruz. Nüfusu yaklaşık 150 bin civarında olan bu ilçe milattan önce 700 yıllara kadar geçmişe sahip. Ancak günümüzde Büyükçekmece’den ayrılarak kendine özgü bir yönetimi bulunmaktadır.

Geçmişte tarım ve sayfiye yeri olarak tercih edilen bu bölgede günümüzde ise farklı insan grupları bir arada yaşamayı başarmaktadır. Daha çok Rumların izlerine rastlanan Beylikdüzü ilçesinde Kurtuluş Savaşı sonrasında yapılan mübadele ile Türkler buraya yerleştirilmiştir.

Bölgede daha çok balıkçılık hayvancılık tarım üzerine çalışılırken günümüzde ise farklı uğraşlar bulunmaktadır. Zaten ilçenin adı da tarıma elverişli olması sebebiyle Beylikdüzü olarak isimlendirilmiştir. Geçmiş dönemlerde farklı isimlerle de anılmıştır.  Beylikdüzü eve ek iş veren firmalar çalışmak isteyen insanlara beklentileri doğrultusunda iş sunmaktadır. Eğer burada fazla firma size iş vermiyorsa İstanbul içinde diğer ilçelerden iş alma imkanımız da mevcuttur.

Beylikdüzü ek gelir

1994 yılında belediyelik olan ilçe E5 karayolu ile sınırı çizilmiştir. Bu ilçe sınırları içinde yaşayıp da evden çalışmak isteyen kadın erkek emeklilik genç herkes için farklı ek iş alternatifleri sunulmaktadır.  Bu işleri almak, çalışmak, ve kazanmak için yapılması gereken farklı hamleler bulunmaktadır. Buradaki faaliyet gösteren kuruluşlardan firmalardan ek iş  alınmalıdır. Çünkü evde çalışmak isteyen insanlar için olumlu geri dönüşler yapılmaktadır. Beylikdüzü’nde Kavaklı, Barış Mahallesi, Sahil Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir mahallesi sakinleri boş zamanlarında feleğin çarkından sıyırmak  için araştırma yapıyor.

Eğer ailenizin geçirmesine katkı sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken eve ek iş veren firmalarla diyalog kurmaktır. İstanbul içinde oldukça fazla iş fırsatı sunan firma bulunmaktadır. Dünyanın önemli merkezlerinden birisi olan İstanbul’da dünya çapında isim yapmış bütün firmaların temsilcilikleri bulunmaktadır.

Beylikdüzü eve ek iş gönderen firmalar kendi çapında sizlere iş  gönderme düşüncesindedir. Bunun için sizin yapmanız gereken bazı hamleler bulunmaktadır. Öncelikle iş başvurusu niteliğinde olan alttaki başvuru formunu doldurun. İçine kendinizi anlatın mail adresinizi yazın. İhtiyaç olunca firmalar size konuyu bildirecektir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. BEN AHMET YÜKSEL BENLİOĞLU EMEKLİYİM BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU’DA İKAMET EDİYORUM TÜKENMEZ KALEM MONTAJI İŞİ YAPMAK İSTİYORUM BANA İŞ VERMEK İSTEYEN FİRMALAR 05374714343 NOLU TELEFONUMU ARARLARSA GÖRÜŞEBİLİRİZ.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?