UYARIYORUZ!

Bilecik evde ek iş ilanları

Yeteri kadar ücretli çalışma sahaları olmayan Bilecikli vatandaşlara nasıl para kazanacaklarını irdeleyip örneklemeler sunmak için çalışma yaptık. Osmanlı’nın kuruluş sürecinde önemli görevler üstlenen ilimiz şu an yeterli sanayiye mevcut değildir. Şehir merkezinde yaşayıp da geliri fazla olmayan insanlar nafaka arıyor. Biz de onlara Bilecik’te çalışma ortamı sunan girişimciler ne gibi alanlarda katkı yapacaklarına kanalize yapmak istemekteyiz.

Yeteri kadar geliri olmayan ve kıt kanaat geçinen insanlar grubunda yer alıyorsanız fazla sıkıntı yapmayın. Evde kendinize biraz zaman ayırın  iş veren müteşebbisler sunduğu imkanları değerlendirin. Bilecik ilimiz şehir merkezinde evde yapılabilecek işler mevcuttur. Bilecik ek iş hakkında neler bilmeliyiz? Çoğrafi pozisyonu sebebiyle önemli şehirlere oldukça yakındır ve çevresinde oldukça büyük sanayi kuruluşları barındıran illeri bulunmaktadır.

Bilecik’te eve ek iş

Örneğin Bursa, Eskişehir, Kocaeli gibi… Buralardan evde yapılabilecek olan paketleme, ambalajlama, etiketleme gibi avantalar sizlere gönderilebilir. Önemli olan sizlerin çalışmak istediğini belirten mesajlar yazmanız. Çünkü kimse sizin iş yapmak istediğinizi bilemez. Yani işi istemeniz gerekiyor talepte bulunmanız gerekiyor. Bunu yaparsanız birlikte kazanma düşüncesindeki katılımcılar ihtiyaçları olduğu zaman sırayla herkese iş gönderilecektir.

“Bizim şehirde fazla fabrika yok, sanayi yok. Bize kimse iş vermez” diye aklınızdan geçirmeyin. Biraz önce söylediğimiz şehirlerde yaşayan vatandaşlar kadar sizler de şanslısınız. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile Bilecik  iş açısından diğer şehirler kadar şanslıdır.

Türkiye genelinde şu anda en çok tercih edilen işler arasında baharat paketleme işi, gelinlik süsleme, kına, tesbih dizme, evde yemek yapma, çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı, ütü yapma, çamaşır yıkama gibi farklı alternatifler olduğunu hatırlatalım. Aynı zamanda evde yemek yaparak huzura koşma,  turşu, reçel yaparak kazanmanın imkanları da olduğunu hatırlatalım. Bilecik’te iş faydalanacak insanlar fazla olsa bile yine de duruma göre sizlere  iş teklifi yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

36 yorum

  1. Ben bilecikte merkezdeyim evde paketleme nikah şekeri gibi benzeri işler yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba ben bilecik merkezde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

  3. 5 kişilik ekibim var bilecik pazaryerinde ikamet ediyoruz elimizden hertürlü iş gelir ev hanımıyız boş vaktimiz çok ulaşın lütfen

  4. merhaba ben bilecik merkezde oturuyorum evde paketleme işi falan yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen ceavap verin.

  5. Merhaba
    Bilecik merkezde ikamet ediyorum. Evde ek iş arıyorum. Evde priz montajı vb isler yapabiliyorum. Diğer ek işleride yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  6. Bilecik merkezde oturuyorum evliyim bos zamanim cok fazla ve paraya ihtiyacim oldugu icin paketleme keseleme vs gibi isler yapabilirim.iletisime gecmenizi rica ederim tesekkurler.

  7. 28 yasındayım çocugum yok bende evde iş yapabilirim el becerim oldukça yüksektir çocuk gelişim mezunuyum

  8. Merhaba ben bilecik merkezde oturuyorum evde paketleme işi katlama işi vb işler yapmak istıyorum lütfen geri dönüş yapın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?