Broşür dağıtma ek işi

İrili ufaklı her işletme ürünlerinin satılması için katalog bastırmaktadır. Broşür, katalog dağıtarak para kazanmak isteyenlere bu firmalar fırsat vermektedir. Elbette broşür dağıtma ek işi yapmak isteyenler doğrudan firma ile görüşüyor. Broşür dağıtma ek işi için organizasyon firmaları iletişim kurmanız şarttır.

Boş zamanlarınızda para kazanma düşünceniz varsa oldukça karlı bir ek iş fırsatını değerlendirmeniz gerekir. Part time olarak yapılan bu iş haftanın belli günlerinde belli saatlerde çalışarak size önemli miktarda ek gelir fırsatı sunar. Özellikle gençler emekliler bu fırsatı değerlendirebilir.

broşür katalog dağıtma işi

Broşür dağıtma işi veren firmalar ile iletişim kurmanız halinde sürekli olarak bu işi düzenli şekilde yapabilirsiniz. broşür katalog dağıtarak ne kadar para kazanılır? Bu durum sizin firma ile görüşmeniz sonucunda ortaya çıkacaktır. Ancak günlük 7-8 saat çalışarak 50 TL civarında bir para kazanabileceğinizi tahmini olarak söyleyebiliriz.

Broşür dağıtarak para kazanmak için bilinmesi gereken en önemli konu, bu iş lokal olarak yapılır. Yani sadece bulunduğunuz çevrede bu işi yapabilirsiniz. O halde size en yakın bu işi organize eden firmalar ile diyalog kurmanız halinde oldukça bol para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu işi almak için ne yapmalısınız, kimlerle görüşmelisiniz? Bu yazının altındaki iletişim formunu doldurduğunuz takdirde yaşadığınız bölgedeki broşür katalog dağıtma işi veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizin mail adresinize çalışma şartlarını gönderir ve sıraya girersiniz. Demek ki yapmamız gereken, konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yazıları yazmaktır. İhtiyacı olan firmalar size gerekli şartları yazılı olarak mail olarak atacak siz de inceleyeceksiniz. Kendinize uygun görürseniz çalışmaya başlarsınız.

Küçük büyük bütün işletmeler satışın, reklamın, tanıtımın önemini kavradığı için broşür katalog dağıtma işi giderek yaygınlaşan bir ek gelir fırsatı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tanıtımın önemini kavramaya yoktur. Herkes gücü nispetinde yakın çevresine ulaşmak için satışları arttırmak için broşür katalog dağıtılmaktadır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi özellikle genç emekliler, üniversite öğrencileri ya da paraya ihtiyacı olan bayanlar da bu işi rahatlıkla yapabilir. Ancak peşinen söylemek gerekir ki fiziksel yorucu bir ek gelir fırsatı olan broşür dağıtma işi sizi yorabilir. Bunu önceden bilmenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. gezmeyi çok seven bir kişiliğe sahibim. Cidden bana göre bir iş. Ek gelire ihtiyacım var. İstanbul sult
    angazide ikamet ediyorum. İlgili firmalardan cevap beklerim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status