UYARIYORUZ!

Bursa Ek iş İlanları Ek Gelir Fırsatları

Oldukça fazla iş imkanı bulunan Osmanlı şehrimizin insanları nasıl ek gelir sağlar örneklerle açıklayacağız. Bursa ek iş ilanları yoğun ilgi ve olanca hızıyla devam ediyor. Bursa’da yaşayan vatandaşlar oldukça fazla alternatif sahibidir. Sizlere bu ilimizde ikamet eden nüfusa kayıtlı olan insanların nasıl para kazandıracağını anlatacağız.

Biliyoruz ki büyük şehirlerde yaşamak gittikçe sorun haline gelmeye başladı. Çünkü nüfusu hızla artan şehirlerin altyapısı sorun olduğu gibi kiralar artıyor,  ulaşım, su, elektrik masrafları insanın belini büküyor. Böyle olunca da büyük umutlarla Anadolu’dan büyük şehirlere göç eden insanlar zor durumda kalıyor. Çalışmak zorunda kalan,  kısacası paraya ihtiyacı olan insanlar Bursa ek iş imkanları mütemadiyen sıraya giriyor. Umudunuzu kırmayınız keyfekeder yapılabilecek bir ek iş imkanı alabilirsiniz.

İlimizin sanayisi hızla gelişiyor. Aynı zamanda turizm de Bursa’nın önemli çekim merkezleri arasında yer almaktadır. Tekstil ürünleri sebzecilik ve meyvecilik başta olmak üzere çalışmak istediğinizde daha farklı alternatifler sunuyor. Evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen Bursalı ister merkez Osmangazi’de yaşasın, ister Nilüfer semtinde, ister Altıparmak işsizleri ve de İnegöl’de yaşasın hiç fark etmez.

Mobilya sanayisinin dünya çapında ün yaptığı İnegöl’de de ek iş yapmak isteyenlere önemli fırsatlar bulacağını hatırlatalım. Şeftalili ile ünlü ilimiz tarlada çalışmak budama işler yapmak, şeftali toplamak ya da  meyveleri paketleme yaparak para kazanabilir. Sizlere oldukça fazla alternatifler bulunmaktadır.

Bursa’da evde ek iş imkanı

Şehir merkezinde tekstil üretim yapan firmaların eleman ihtiyacı da bulunmaktadır. Havlu paketleme, çarşaf katlama, çorap temizleme, çorap katlama, evde dantel örme, evde dikiş dikme bayanlara popüler çalışma örneklerdir.

Ben de çalışmak istiyorum ama nasıl iş bulacağımı bilemiyorum, ne yapmam lazım, diye düşünüyorsunuz. Bursalı işverenlerin sizlere ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinize ihtiyaçları vardır.  Bursa’da eve ek iş veren insanlara ulaşamazsınız. Onlar sizin iletişim bilgilerinden sizlere istekleri zaman ihtiyaçları olduğu zaman sitemizin altından yazdığınız iletişim bilgilerinizi de çalışmak istediğinizi belirten mesajı işe ihtiyacı olan işverenler görüyor. Onlar da sizin mail adresinize çalışmak istediğinizi size uygun iş verebileceklerini belirtiyorlar. Fiyatı kabul ederseniz akabinde işi beğenirseniz çalışmak için onay verirseniz.

Bir önceki yazımız olan Adana Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Adana Ek İş, Adana ek iş ilanları ve Adana'da ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

43 yorum

  1. Evde yapabileceğim iş istiyorum paketleme katlama sarma ceviz kırma işi gibi v.s haber brkliyorum.

  2. Evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. Paketleme, montaj, sarma işi gibi. Umarım bu konuda dönüş yaparsınız.

  3. Merhabalar. Boş zamanımı değerlendirmek ve ek gelir sağlamak amacıyla evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Elim oldukça hızlıdır ve işimi titiz yaparım. yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Ev hanımıyım. Oldukça fazla boş vaktim var ve değerlendirmek istiyorum. Verilen işleri zamanında yetistireceğimden emin olabilirsiniz. İyi günler.

  5. Bursa osmangazide oturuyorum evde ek işe çok ihtiyacım var paketleme hazırlama işi yapabilirim

  6. Merhaba Bursa Nilüfer de oturuyoruz 4 kişilik bir grubuz. Paketleme katlama işi yapabiliriz… daha öncede yaptığımız bir iştir. Titizlikle dürüstlükle çalışırız günü gelmeden ürünler teslim edilir.. iletişime geçerseniz sevinirim.. iyi çalışmalar..

  7. Bursa osmangazıde oturuyorum.el becerılerım ıyıdr.paketleme etıket vs ıslerı yapabılırım.ıse cok ıhtıyacm var.gerı donersenız sevınırım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?