UYARIYORUZ!

Buzdolabı poşeti paketleme

Türk toplumu dini inançları gereği kurban keser. Etin bir kısmını dağıtır kalanını da sonra yemek üzere saklar.  Bu amaçla  buzdolabı poşeti paketleme kolaylığı veren kurumlar çalışmak isteyen kişilere oyalanarak kar yapma imkanı da sunar. Çünkü bizim insanımız zor günleri düşünerek geleceğe yönelik temkinli davranır. Bu amaçla kurbandan artan etlerin bir kısmını poşetleyerek derin dondurucuda bekletir. İhtiyacı olduğu zaman yer. İşte bu amaçla sizlere  buzdolabı poşeti paketleme şansı doğmuştur. Eğer çalışma düşünceniz varsa ek gelir fırsatından faydalanmak istiyorsanız bu konu hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapalım. Sizler de tercih ederseniz önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

buzdolabı poşeti paketleme 

Marketlerde farklı ebatlarda satın aldığınız buzdolabı poşetleri sizlere belli aşamalardan geçerek satılır.  Bu aşamalardan birisi de bazı durumlarda sizin gibi pek işi ihtiyacı olan insanlara verilir. Buzdolabı poşeti paketleme kolaylığı ürünlerini paketli etmek amacıyla eleman arar. Bu elemanlar doğal olarak ucuz işgücü kabul edilen evdeki insanlardır. Siz de rahatlıkla paketleyebilirsiniz.

Evde buzdolabı poşetihazırlamak için tecrübe gerekmiyor. Hazır kutuların içine istenilen sayıda poşetleri rulo halinde yerleştirip kutunun ağzını kapatmanız yeterlidir.  Bunun karşılığında da ayda 700 ile 1000 lira arasında ek gelir yakalayabilirsiniz. Evde bu ek gelir fırsatını değerlendirmek isteyen kişiler ne yapması gerektiğini düşünmeye başladı bile.  O zaman size en kolay yöntemlerden birisi sitemiz aracılığıyla bu işten faydalanmanız gerektiğini hatırlatalım.  Yani Türkiye’nin her yerine buzdolabı poşeti paketleme olanağından yaralanma durumları  veren firmalar ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.  Bunun için fazla bir şey yapmanıza da gerek yok.  Alttaki iletişim formundan faydalanmanız hem işveren hem de çalışmak isteyen kişiler için yeterli olacaktır. Sizin bırakacağınız mail adreslerinizi  buzdolabı poşeti hazırlama hakkında gerekli bilgilendirme yazacak.  Siz de kabul ederseniz çalışmak için başlangıç yapacaksınız.

Mutlaka ekip kurmanız gerekmiyor.  Tek başınıza veya iki üç kişi grup kurarak bu buzdolabı poşeti paketleme şansından faydalanabilirsiniz. Böylece çok olmasa da size ihtiyaçlarını giderecek miktarda para kazanma fırsatı sunulacaktır.  Dilerseniz diğer meşguliyet ortamlarını da araştırın, uygun olanlara aynı şekilde başvuru yapın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. buzdolabı posetı paketleme ısı ıstıyorum ona benzer her ısı yaparım ıstqnbul k cekmecedde oturuyom uc kısıyız

  2. İstanbul avcılar cihangirde oturuyorum evde buzdolabıposeti galoş ve bone paketleme işi yapmak istiyorum evde 4 kişiyiz

  3. Merhabalar,
    İstanbul Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum.Evden yapabileceğim paketleme işleri için talibim.Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.
    Teşekkürler, iyi çalışmalar…

  4. Üç kişiyiz istanbulda oturuyoruz
    Titiz çalışırız acil buzdolabı poşeti paketleme işi istiyoruz lütfen mümkünse en kısa zamanda bize ulaşın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?