UYARIYORUZ!

Cam Boyama İşleri Mutluluk Kaynağı

Bazı insanlar boyama işlerini çok sever. Küçüklükte edildikleri bu heyecan verici alışkanlık büyüyünce de devam eder. Bunu paraya dönüştürmek isterseniz evde cam boyama işleri yaparak ailenize şatafatlı günler yaşatabilirsiniz. Bugün süsleri cam boyayarak nasıl para kazanılır kısaca anlatacağız, fikir vereceğiz. Böylece size hobi yaparak  kazanma keyfini öğreneceksiniz.

Cam boyayarak nasıl para kazanılır

Bildiğiniz gibi insanlar masrafları artınca farklı para kazanma yolları deniyor. Herkes kendi yetenekleri doğrultusunda iş yaparak hayallerindeki kazanıyor.Sadece kendi yeteneklerinizi doğrultusunda para kazanabilirsiniz. Oldukça zevkli heyecan verici ek gelir fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Evde cam boyama işi nasıl yapılır? İki şekilde çalışma imkanı mevcuttur. Birincisi, kendiniz sevdiğiniz cam eşyalar üzerine farklı tasarımlar çizerek bunu satabilirsiniz. Bir sürahi olabilir, bir kavanoz, bir bardak olabilir… Sevdiğiniz desenlerle ilgi çekici bir hale getirirseniz bunları satarsınız.

Nasıl satabilirsiniz? Önce çevremizde insanlara yaptığınız hediyelik eşya satan kişilerle görüşerek ürünlerinizin pazarlamasını yapabilirsiniz. Onlar da beğenirse satın alırlar. Ayrıca sosyal ağlarda kendinize bir dükkan açarak ürünlerinin resimlerinizi çekerseniz altlarına fiyatını yazarsanız. Beğenenler size haber verir.  Siparişleriniz kargo ile gönderirsiniz.

cam boyama

“Ben bunlarla uğraşamam. Çok zamanımı alır. Pazarlama yeteneğim çok iyi değildir” diye düşünenler var. O zaman sizlere farklı bir önerimiz var. Cam boyama işi veren insanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin yaptığınız güzel çalışmaları takdir edecek kişi ya da kuruluşlar sipariş verebilir.

Cam boyama işi veren firmalar size iş verecek olan firmalar bulmak biraz zordur. Bunun için İnternette araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sunduğu imkan doğrultusunda da cam  boyama işinden rahatlama yaşayabilirsiniz.

Konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazın. İş veren firmalar sizin iletişim bilgileriniz aracılığıyla iş teklifi yapar. Zamanımızı değerlendirmek hem hem de ailenize önemli miktarda gelir elde etmiş olursunuz.

Evde cam boyayarak ne kadar kazanırım

Bu işin miktarı olmadığı için yapılan çalışmanın değeri yine iş veren kişiler tarafından bilinmektedir. Değerli çalışmalar yaparsanız yani tasarım gücümüze göre el emeğinize göre geliriniz artacaktır. Cam boyama yaparak ortalama 1000 – 1500 TL kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Ben Ankara Nallıhan dan 🏠 de boş zamanlarında ek gelir kazanmak için iş yapmak isterim teşekkürler şimdiden

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?