UYARIYORUZ!

Çankaya’da ek iş arayanlara…

Nüfusu bir milyonu bulan başkentin en büyük merkez ilçesi Çankaya ek iş  pozisyon gücünden yararlanmak için idealdir. Memur  şehri diye adlandırılan ve genelde elit kesimin ağırlıkta yaşadığı bu önemli merkez ilçe uygun ek iş varyasyonları sunmaktadır. Çankaya’da daha ziyade zihinsel olarak yapılabilecek  iş imkanlarına yer verilmektedir. Yani eğitimli, bilgili insanların yapabileceği işler olarak kabul edilen makale yazarlığı,  köşe yazarları, içerik editörlüğü gibi zihinsel güce dayalı işler ağırlıklı olarak yapılmaktadır.

Elbette herkes aynı pozisyonda değildir. Bazı insanların farklı beklentileri, iş talepleri bulunmaktadır. Video yükleyerek, resim çekerek para kazanmak gibi farklı iş fikirleri de mevcuttur. Yaşam koçluğu yaparak para kazanma imkanı yakalamak isteyenler için de bu semtte yaşayan memurlar, emekliler güzel aktivitelere bakabilir.  Süs bitkisi yetiştirmek isteyen Çankayalı vatandaşlar bu konuda araştırma yapıp bilgi sahibi olabilir.

Çankaya’da eve ek iş veren firmalar

İlçede elbette sadece memurlar yaşamıyor. Her kesimden insan hayatını idame ettiriyor. Çankaya evde ek gelir olanaklarından yararlanmak  bahanesiyle uygun işler bulabilirler. Evden yapılacak işler nelerdir, nasıl  yapabiliriz diye merak ediyorsanız,  sitemizin kategorilerini tek tek inceleyebilirsiniz. Ancak bilgi olması açısından sizlere şunlardan bahsedebiliriz;

 • evde gelinlik süsleme
 • takı tasarım
 • havlu paketleme
 • temizlik bezi süngeri paketleme işleri

gibi ilginç çalışma sahasına dahil olabilirler.

Gençler için de yapılacak ek işler de mevcuttur. Bunlardan birkaçını örneklemek gerekirse;

 • müzik dinleyerek
 • link kısaltarak
 • sosyal medya danışmanlığı yaparak
 • script yazarak
 • içerik yazarak

Çankaya’da eve ek iş veren firmalar sizlere bu konularda destek sağlayabilir.  Daha ziyade memurlara yönelik olarak sunulan ek kazançların değerlendirilmesi sizlere büyük kolaylık ve ek nakit akısı sağlayacaktır.

Evden çalışmak istiyoruz, işi nereden alacağız nasıl ek iş yapacağız? diyenlere, Çankaya evde ek iş ilanları nasıl bulunur? kimlerle diyalog kurmalıyız. .. benzeri gelgitler yaşıyorsanız, endişe etmeyin. Sizin onları arayıp bulmanıza gerek yok.  Gerektiği zaman eleman ihtiyacını gidermek amacıyla ister part-time iş yaptırmak isteyenler sizleri kolayca bulur.

Yapmanız gereken bu iş tanıtımının en altında yer alan yorum formuna kendinizi anlatmak, çalışmak istediğinizi ve zamanın nakde dönüşmesine vasıta olmak istediğinizi belirtmek.  Mail adresiniz aracılığıyla Çankaya’da iş sunan kişiler  sizin yazdıklarınızı okur, değerlendirir. Gerekli durumlarda sizin mail adresinize iş teklifleri gönderilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Karabükte okuyorum paraya ihtiyacım var karabukte boyle bir is olmadıgı icin en yere yani size yazmak durumunda kaldim yardimci olursaniz sevinirim

 2. Ankara – Çankaya’da ikamet ediyoruz iki kişiyiz Evde ek iş yapmak istiyoruz, geri dönüş yaparsanız seviniriz…
  05319045158

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?