Çarşaf katlama paketleme işi yaparak para kazanma

Ev hanımlarının en çok tercih ettiği kişiler arasında bulunan evde çarşaf katlama ve paketleme işi oldukça karlı bir ek gelir fırsatıdır. Türkiye genelinde tekstil firmaları aracılığı ile sizlere gönderilecek bu iş sayesinde ailenizin giderlerine çözüm üreteceksiniz. Çalışmak için de herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Firmalar evde çalışmak isteyen biraz ev hanımlarının tercih etmektedir.

evde çarşaf katlama işi

Eli yatkın, düzgün insanlar sürekli olarak bu işi almaya devam edebilir. Çarşaf üretici firmalar ürettikleri çarşafları yurt dışına ihraç etmek için güzel paketleme yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Üstelik bazı durumlarda part time olarak sizler afta sonu iş yerinde de çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Elbette bunu yapmak için tekstil fabrikalarının bulunduğu yerleşim birimlerinde yaşayanlar şanslıdır. Ancak Türkiye genelinde uzakta oturan ikamet eden insanlar ise eve çarşaf katlama paketleme işi gönderen firmalar aracılığı ile çalışma imkanına sahiptir. Sizler de evden çalışarak bu işe dahil olabilirsiniz. Paraya ihtiyacınız varsa her işi değerlendirmek istiyorsanız ve eliniz paketleme işlerini yakınsa bu konuyla ilgilenebilirsiniz.

Çarşaf işinden 22kaç lira kazanabilirsiniz, ne kadar çalışmak gerekiyor, kimler bu işi yapabilir? Bu konu hakkında da birazcık bilgi verelim. Bu işi yapmak isteyen insanlar öncelikle bu yazının alt tarafında bulunan iletişim formu aracılığı ile iş başvurusu yapması gerekir. Yani doğrudan üretici firmaların telefon numarasını aramak zorunda kalmayın. Çünkü hiçbir yerde böyle bir numara bulamazsınız. Çalışma prensipleri kendileri ihtiyaçları doğrultusunda evden çalışacak insanları araştırmaktır.

Eve çarşaf katlama paketleme işi veren firmalar sitemizin iletişim formuna yaptığınız başvuruları inceler. Uygun olanlara mail atar. Sizler de size gönderilen Mail deki şartları kabul ederseniz işi alırsınız. Size iş nasıl yapılır izah edilir. Evinizde size gönderilen çarşafları istenilen şekilde kutlarsınız ve yaptığınız paketleme katlama sayısı kadar para kazanırsınız. Tahmini olarak 1200 1300 lira civarında size ödeme yapılacaktır. Firmaların en çok üzerinde durdukları konu çarşafların temiz düzgün ve istenilen zamanda teslim edilmesi gerektiğidir. Eğer sizler de evde çarşaf katlama işi yapmak istiyorsanız hemen alttaki başvuru formuna kendinizi anlatın firmaların dikkatini çekin.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Mrb ben Kocaeli Derincede oturmaktayım ev hanımıyım. eşime destek olmak amacıyla evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. daha önce montaj işinde çalıştıgım için el becerim vardır.

    Not:Bu mail adresi eşime aittir.

  2. MERHABA.İSTANBUL ÜSKÜDAR’DA OTURUYORUM.KATLAMA VE PAKETLEME KONUSUNDA ÇOK İYİYİMDİR.TİTİZ VE HIZLI ÇALIŞIRIM.VERİLEN İŞİ İSTENİLEN ŞEKİLDE VE TAM ZAMANINDA TESLİM EDERİM.BİR ENGELLİ OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  3. evde yapabileceğim iş arıyorum cok acil ihtiyacım var. gölcükte yaşıyorum. cok acil haber beklkiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status