Çatal kaşık bıçak seti paketleme işi

Ataerkil aile yapısı dağılınca mutfakta kullandığımız araç gereç sayıları da küçülmeye başladı. Geçmiş dönemlerde çatal,  kaşık, bıçak takımları 12’li setler halinde satılırdı. Günümüzde ise çatal, bıçak, kaşık seti paketleme işi veren firmalar bile bu sayının oldukça aşağılara çekilmesine sebep oldu. Evet şunu anlatmak istiyoruz, ek gelir ihtiyacı olan, para kazanarak ihtiyaçlarının temini için çalışan insanlar eğer evden çalışıp para kazanmak istiyorsa konu başlığımızda olduğu gibi evde bıçak kaşık çatal takımı paketleme işi yaparak para kazanmak amacıyla neler yapabilir? Kimler bu işi yapar?

Çalışma düşüncesindeki insanlar bu işi veren kişilerle nasıl görüşüp anlaşabilir… Bütün bu konular hakkında sizlere kısa bilgilendirme bilgilendirmeler yapacağız. Siz de beğenirseniz uygun zamanınız varsa ister evden isterseniz part time olarak iş yerinde bu iş vasıtasıyla ek gelir sağlayabilirsiniz. Geçmiş dönemlerde bir kez alınıp yıllarca kullanılan çatal kaşık bıçak takımları günümüzde yeni moda çıkan araç gereçlerle değiştiriliyor.  Tam bir tüketim toplumu olduk diyebiliriz.

çatal bıçak seti paketleme

Eve çatal, kaşık, bıçak seti paketleme işi veren firmalar sizin ek gelir ihtiyacınız varsa size de farklı alternatif ek iş fırsatları sunabilir. Aklınıza gelebilecek her türlü çatal kaşık, bıçak takımı paketleme işi size gönderilebilir. Evet çay kaşığı takımı, tatlı kaşığı takımı, tatlı çatal takımı gibi aklınıza gelebilecek her türlü bıçak çatal kaşık setleri paketleme işleri verilmektedir. İhtiyacınız varsa siz de bu ek gelir fırsatları da faydalanabilirsiniz.

Peki kimler bu iş yapabilir? Nasıl iş için müracat yapılır? Ne kadar para kazanılır diye merak ediyorsunuz. Bu konu hakkında da sizlere kısa kısa bilgi verelim.  Size uygun gelirse siz de başvuru yapın. Eve çatal bıçak seti paketleme işi veren firmalar ile anlaşırsanız çalışmaya başlarsınız.

Firmalar yurtdışından ithal ettikleri ürünleri yerine göre ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, 10’lu 12’li paketler yapacak elemanlar aranmaktadır. Bu işi Türkiye genelinde herkes yapabilir. Çünkü evde çatal bıçak kaşık takımı paketleme işi yapacak insanlara gönderilecek ürünler kargo firmaları ile yapılan anlaşma gereği her yere aynı ücrete gönderilmektedir. Yani ister Kayseri’de olun,  isterseniz Trabzon’da, Antep’te, Diyarbakır’da, Muğla’da, Tekirdağ’da, Kocaeli, Konya Bursa… Hiç fark etmez size iş gönderilebilir.

Ayda 1200-1300 lira civarında ek gelir fırsatından faydalanmak istiyorsanız bu yazının altındaki iletişim formuna çalışmak istediğini belirten mesajlar yazabilirsiniz. Eve bıçak çatal seti paketleme işi veren firmalar gerekli görürlerse sizlere bu işi verebilirler.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Öğrenciyim ede paketleme işi yapmak istiyorum elim paketleme işlerine yatkındır.
    Sakarya

  2. Merhaba ben nilüfer de oturuyorum evde çatal kaşık paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapın. 05365896616

    • ben tayfun evde bıçak çatal seti ve oyuncak paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim tel 05415849699

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status