UYARIYORUZ!

Çay tabağı paketlemesinden nakit yağmuru

Geçinmek için ek kazançlardan birisi olan bardak altlığı veya çay tabağı paketlemesi yapmak isterseniz ayrıntıların içine dalmalısınız.  Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerden birisi çay olduğunu sizler de bilirsiniz. Misafirliğe gittiğiniz zaman ev sahibi size en güzel çay bardaklarını çay tabaklarının üstüne yerleştirir, en güzel çayını demler. Çay olmazsa olmaz temel içeceğimizdir. Günün her saatinde bir iki bardak içmek isteriz.

çay tabağı paketlemesi

Bardaklar sürekli şekil değiştirirken çay tabakları da buna paralel olarak yenileniyor, güncelleniyor. Çay tabağı bardak altlığı üretici firmalar ihtiyacınız varsa ailenize destek olma düşüncenize bu dolaylı fikrinden yola çıkarak destek olabilirsiniz. Çay tabağı paketleme işi verenler sizin imdadınıza yetişiyor. Türkiye genelinde çalışacak elemanlara süper ek kazanç olasılıkları verilmektedir. Binlerce milyonlarca üretilen ya da ithal edilen çay tabakları farklı sayılarda paketlenerek satışa sunuluyor.

İsterseniz ortaklık  ekibi oluşturarak birlikte hareket edebilirsiniz. Bu ekip profesyonel olmasına gerek yok. Ekibiniz  kimlerden oluşabilir? Eşiniz, çocuklarınız, akrabalarımız, komşularınız veya tanıdıklarınızı ekibe dahil edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız zaman daha fazla girdi elde edebilirsiniz.

Çay bardağı altlığı veya çay tabağı paketleme işi yapmak hem kazançlı hem de oldukça basittir. Size firma tarafından gönderilecek olan kutuların içine her tabağın arasına belli küçük ped parçacıklar koymamız gerekir. Camdan, plastikten, porselenden veya metal olarak üretilen çay tabakları çalışmak isteyen insanlara gönderilmektedir.

Ayda 1000 lira kadar kar etmek istiyorsanız çay tabağı paketlemesi imkanlarını değerlendirmenizde yarar var.  Tabaklardan kar yapmak istiyorsanız hemen alt tarafta yer alan başvuru formuna yorum  doldurun.  Size de iş teklifleri yapılsın. Herkes bu işi yapmak için eşit pozisyondadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapın. Mail adresinizi yazın sizlere de iş gönderilebilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Evde iş yapmak istiyorum işe gerçekten çok ihtiyacım var kendi paramı kazanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

  2. antalya meydanda ikamt ediyorum ihtacım var boş durmak olmuor yardımcı olursanız sevinirim güvenilir kişileriz iki kişiyiz

  3. Ben eskişehir şirintepe yaşıyorum çay tabağı paketleme işini de yaparım cok acil evde boş durmakla olmuyor 05345477084

  4. Bu işi istiyorum çay tabagı paketleme işi 3 kişiyiz elimiz yatkındır çorum merkezde oturuyorum dönerseniz sewinirim ..Hayırlı günler.

  5. Evde ek iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz işe acil ihtiyacımız var.her türlü paketleme işi yapabiliriz İzmir de oturuyoruz iletişim numarası:0543 604 88 39

  6. evde paketleme isi yapmak istiyoruz.acilen donus yaparsaniz cok mutlu oluruz.tesekkurler simdiden

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?