UYARIYORUZ!

Çorap Katlama-Paketleme Ek İşi

Yaz, kış ayaklar çorapsız olmaz. Çorap firmaları da durmadan insanların ayaklarını soğuktan korumak için çalışıyor. Sadece kendileri değil evde çorap katlama işi yapacak insanlara da para kazandırıyorlar. Elbette dolaylı yönlerden yapılıyor kazandırma işi. Çorap üreten firmalar üretilen çorapları doğrudan satış yapmazlar. Çoraplarım kontrollerinin yapılması gerekir. Önce çorap kontrol ve temizleme işi yapacak insanlara para kazandırılır. Yani evde çorap temizleme işi yapacak insanlar aranır. Onlara çorapların delik, iplik fazlası olanların temizlenmesi, delik söküklerinin ayıklanması görevi verilir. Yine aynı kişilere kaliteli, temiz, defolu olmayan çorapları paketlenerek satışa sunulması işi yaptırılır.

Demek ki sadece kendileri para kazanmıyor çorap katlama işi veren firmalar ailesine destek olan insanlara da katkı sağlıyor. Şimdi sizlerin “Ben de evde çorap katlamak istiyorum çorap temizlemek istiyorum. Bana iş yok mu” dediğinizi duyar gibiyiz.

Hatta eve çorap katlama işi veren firmaların telefon numarası kaç? Bize de söyleyin, arayalım boş zamanlarımızı değerlendirelim diyorsunuz. Bir zamanlar bu firmalar eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla her yerden telefon numaralarının da olduğu ilanlar paylaşıyorlardı. Ancak ülkemizin işsiz sayısı giderek artması neticesinde yoğun talepten dolayı rahatsız olmaya başladılar. Yani, eve çorap temizleme işi veren firmaların telefon numarası artık kolay kolay bulunamıyor.

çorap katlama işi

Üzülmeyin başka bir yolu var. Şimdi durum tersine döndü artık. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin iletişim bilgilerinden size iş teklifi yapıyorlar. Yani şansınız hala devam ediyor.

Ailemizin geçimine yardımcı olmak, borçların ödenmesine destek olmak istiyorsanız işte size göre bir fırsat! Çorap katlama işi evde çorap temizleme işi yapmak için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Eve çorap katlama-paketleme işi veren firmalar ilgi görecek sektör arasına girdi. Çünkü ihtiyacı Hiçbir zaman bitmez özellikle Kış mevsiminde kalın kaliteli çoraplar bütün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Yazın çorapsız da insanlar dolaşabilir.  Kış, sonbahar  ve ilkbahar mevsimlerinde mutlaka çorap giymesi şarttır. bu ihtiyacın giderilmesi amacıyla çorap üretici firmalar yoğun tempoyla yeni moda çoraplar üretmeye devam ediyor.

Evde çorap katlama işi yaparak para kazanma

Çoraplar özellikle bayanlar için renk renk, desen desen, albenisi olan modeller ile raflarda yerlerini alıyor. Bu kaliteli çorapların satışa sunulana kadar hangi aşamalardan geçtiğini sizler bilemezsiniz. Ancak evde çorap katlama imkanını değerlendiren ev hanımları öğrenciler ve emekli büyüklerimize iyi bir avantajlı durumdur.

Evde çorap katlamak istiyorum

İşte size göre mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Hemen konu altına nerede yaşadığınızı, kaç kişi olduğumuzu, tecrübeniz varsa tecrübelerinizi, eğitim durumunuzu yazarsanız büyük avantaj sağlarsınız. İlk sıraya girerseniz firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizin bırakacağınız mail adresinden iş teklifi yapabilirler.

İnandırıcı, gerçekçi bilgiler paylaşmanız size avantaj sağlayacaktır. Çorap katlama işi veren firmalar bu sene de sizlere kazandırmaya devam edecektir. Sabırlı olmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir'de Evde Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde Ege Serbest Bölgesinde iş veren firmalar, İzmir ek iş ve İzmir ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

228 yorum

  1. Pendikte oturuyorum eşimle çorap paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse grupta ayarlayabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım lütfen iş verenlere sesleniyorum iş vererek bana yardımcı olunuz en kısa zamanda işe ihtiyacım var

  2. Evde çorap temizleme paketleme vb. İşe ihtiyacım var Konyada oturuyorum 3 ,4 kişiyiz lütfen fırsat veriniz.

    • Bana numaranizi mail atarsaniz sizinle iletisime gecebiliriz isterseniz sigortali olmak sureti yada yuksek maas imkani da saglayabilirim

  3. Ben Kocaeli’de oturuyorum evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

  4. Merhaba bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Sivas merkez de oturuyorum teşekkürler daha önce de çalıştım

  5. Istanbul sarigazide oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0530 123 34 60

  6. Ankara polatlida oturuyorum iki kisiyiz coral temizleme isini severek yapmak isteriz sizin gibi degerli firmalarla calismayi cok isteriz bize bu firsati verin lutfen

  7. Izmir gaziemirde oturuyorum bnde yapmak istiyorum elim yatkın seriyim iki kişi yapi caz lütfen geri dönüş yaparmisiniz

1 2 3 15

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?