UYARIYORUZ!

Çorum Evde Ek İş İlanları

Karadeniz ile İç Anadolu Bölgesi arasında sıkışmış önemli bir kültürü bünyesinde barındıran Çorum ek iş ilanları ile boş zamanlarınızda nasıl ek gelir sağlanır öğreneceksiniz. Bu sayede ailenizin gelirinin artmasına katkı sağlayacaksınız. Bu konu hakkında sizlere önemli bilgilendirme ile  sizlerin de zor hayat şartlarına karşı rahat bir kazanım yakalamak adına sizlere yönlendirme yapacağız.

Herkes kendi imkanları ölçüsünde ailesine destek olmak istiyor. Çorum’da eve iş veren insanlar vasıtasıyla bu şehirde yaşayan insanlar da birazcık olsun rahat huzur içinde yaşama imkanı yakalayabilir. Türkiye’nin önemli ekonomilerinden birine sahip olan ilimizde farklı gelir kapıları bulunmaktadır. Hem bölgede sanayi kuruluşları hem de belediye vatandaşlara alternatif iş fırsatları sunmaktadır.  Adıyla özdeşleşmiş olan leblebi önemli bir kazanç kapısı arasında yer almaktadır.

Çorum’da ek iş ilanları özellikle bayanlar emekliler için alternatif olarak düşünülmelidir. Yeteri kadar ek gelir fırsatı olmadı satılan Çorum ilinde farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bunlar arasında ev hanımlarının daha çok davet edeceğim. Leblebi paketleme, mantı yapma, turşu hazırlama işi, yaşlı bakıcılığı, poşet katlama, etiket takma, çorap paketleme, gelinlik süsleme, kalem montaj, mevlüt şekeri paketleme  gibi farklı alternatifler yer almaktadır.

Çorum evde ek iş

Çorum evde ek iş olasılıkları açısından oldukça avantajlı illerimiz arasında yerini almaktadır. Çorum’da eve iş veren esnaflar size yeterli gelmezse başka şehirlerden iş gönderileceğini de unutmayınız. Çünkü artık kargo sektörünün teknoloji ile paralel bir şekilde gelişmesini neticesinde herkes istediği yere iş gönderiyor. İş yaptırıyor yani isterseniz sanayinin yoğun olduğu diğer illerimizden Kocaeli, Tekirdağ, İstanbul, İzmir, Denizli, Bursa gibi illerimiz gönderebilir.

Sitemizin diğer il ilanlarını mutlaka okuyup oralarda başvuru yapın.  Uzaklık mesafesi artık sorun olmaktan çıkmıştır. Farklı şekillerde iş yaptıran işverenler bulunmaktadır. Türkiye genelinde en çok tercih edilen ek işler sizlere de gönderilmelidir.

Çorum evde ek iş ilanları açısından kendine özgü işler de barındırmaktadır. Bunlar arasında çorba hazırlama, leblebi paketleme işi, pirinç paketleme, tatlı hazırlama, evde erişte mantı işleri, reçel işleri oldukça karlı olabilir. Dileyen bu işleri kendileri de yapıp pazarlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

30 yorum

  1. Çorum merkezde yaşıyorum. Paketleme işleri yapmak istiyorum acil dönüs yaparsanız sevinirim

  2. Çorum merkezde yaşıyorum. Tüm paketleme işlerini yapabilirim acil dönüs yaparsanız sevinirim.

  3. Verilen ise odakli calisabilirim baska bir isim yok ilgilendigim lutfen olumlu ya da olumsuz geri donus yapin ihtiyacim var bu ise

  4. Evde yapilacak olan ise ihtiyacim eve destek saglamakla beraber evde oturarakta calismak gelir saglamak cocuklarimin ihtiyacini karsilamak istiyrm lutfen olumlu yada olumsuz cevap verirseniz sevinirim tesekkurler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?