UYARIYORUZ!

Denizli evde ek iş ilanları

Ev ekonomisine destek olmak isteyen Denizlili vatandaşlar hangi ek işleri yapabilir? Denizli evde ek iş ilanları araştırılırken en çok tekstil ve turizm üzerine çalışabileceğini anladık. Ancak sadece bunlar değil, şaşırtıcı bir bu güzel kentin her rengin temsilcisi gibi ilginç oluşumlara izin vermektedir. Türkiye genelinde olduğu gibi merkezde ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar rahat bir şekilde hayat sürdürmek için ek gelir sağlamak peşindedir. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri bu konuda daha istekli ve ihtiyaç sahibi olduğu anlaşılmaktadır.

Denizli’de eve ek iş veren firmalar

Ev hanımlarının yapabileceği ek işler yerine göre zor yerine göre de oldukça hafiftir. Elbette sadece bu kesim değil, emekliler de maaşlarını yetiremedikleri için farklı ek gelir hesapları yapmaktadır. Biz herkesin ihtiyacına göre gerçekten karlı  hangi işler yapılabileceğini sizlere açıklamaya çalışacağız.

Tekstil sektörünün oldukça fazla gelişmiş olması münasebetiyle tekstile bağlı ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Bunlar; havlu paketleme işi, çarşaf katlama işi, çorap ciltleme işi, gelinlik süsleme işi, takı tasarım işi, boncuk işi olarak başı çekmektedir. Bu işleri daha ziyade ev hanımları yapmaktadır. Ayrıca Denizli Merkez’de ve Denizli Çivril, Çal, Buldan, Tavas ilçelerinde yaşayanlar da ve diğer ilçelerdeki denizleri vatandaşlar istedikleri takdirde evlerine Denizli’de eve ek iş veren firmalar tarafından iş gönderilir.

Üniversite öğrencilerinin yapabileceği ek işler farklıdır. Onlar daha ziyade zihinsel gücüne dayalı işler yapabilir. Bunlardan sosyal medya danışmanlığı,  anketörlük, garsonluk, muhasebe elemanı, servis elemanı gibi öğrencilere yakışan işlerdir.

DENİZLİ EK İŞ

Denizli ek iş imkanları

Emeklilere uygun Denizli ek iş oluşumları ise montaj paketleme işleridir. Kalem montaj işi, cetvel seti hazırlamak gibi aktivitelerdir.

Denizli ek gelir

Şimdi işlerin nasıl hallolduğunu öğrendiniz. Ancak kafalarında bu işlere nasıl ulaşacaklarını kimlerle iletişim kurmaları gerektiğini düşünmeye başladılar.  Bunu da hiç sorun etmeyin.  Sitemiz bu konuda sizlere etkili destek vermektedir.

Eğer siz kendinize ait ortamlardan çalışmak isterseniz sizin bu yazının altına yapacağınız başvuruları sitem temsilcileri değerlendirir. İhtiyaçları olması durumunda sizlere iş gönderilir. Denizli’nin neresinde olursanız olun size iş temin edilir. Denizli evde ek iş ilanları da ara vermeden sizlere itibar kazandırmaya devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan Aydın evde ek iş ilanları başlıklı makalemizde Aydın ek iş ve Aydın'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

32 yorum

 1. Ne iş olursa yaparım göstermeniz yeterli çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz

 2. Iyi gunler ben denizli merkeze oturuyorum corap cilteme isini yapmak istiyorum değerlendirmenizi istiyorum

 3. Denizli civrilde oturuyorum evde acil paketleme isine ihtiyacim var lutfen bana yardimci olun 2 kisilik ekibim var 05462349538 acil haber bekliyorum

 4. Merhaba Denizli merkezde oturuyorum.
  Evde yapılabilecek her türlü işi yaparım.
  Becerikli ve hizliyimdir.
  Lütfen geri dönüş yapar misiniz zor durumdayım.

 5. Denizli merkezde ikamet ediyorum. Kına paketleme,nikah şekeri,sigara ve sabun paketleme gibi işler yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 6. Merhaba ben denizli merkezde oturuyorum tekstil de çalışıyordum yeni evliyim bana ne iş olursa yaparım bana yardımcı olursanız sevinirim sizden haber bekliyorum

 7. Merhabalar denizli forum çamlık ta oturuyorum. Evde ek is yapmak ıstiyorum. Yardımcı olursamiz çok sevinirim.

 8. Merhabalar. Gelire ihtiyacım var. Evdeki zamanımı sizin önereceğiniz işlerle nakte çevirmek istiyorum. Denizli merkezde yaşıyorum. Birçok el işini kolaylıkla ve pratik şekilde yaparım … Haber bekliyor olacağım. Teşekkürler

 9. Denizli Merkezefendi de oturuyorum evde iş istiyorum lif yapıyorum ama havlu kenarı da temizlerim acil

 10. denizli merkezde ikamet ediyorum öğrenciyim acilen evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 11. Slm Denizli’de yasıyorum evde havlu kenarı dantel örgü nıkah şekerı kına paketleme gibi işler yapmak isterim geri dönerseniz iyi olur tşk ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?