UYARIYORUZ!

Düzce evde ek iş

Tarım ve ormancılığa dayalı bir yaşam kültürü bulunan Düzce iş imkanları açısından yeterli seviyede değildir. Bu sebeple sizler de çalışmak isterseniz nasıl ek iş bulursunuz, nerelerden  gelir temin ederseniz bilgilendirelim. Düzce’de eve ek iş veren firmalar olduğu gibi Türkiye genelinde de çalışmak isteyenlere istihdam olanağı tanıyan yardımcı şirketler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçtiğiniz takdirde boş zamanlarımızda cep harçlıkları edinmeye başlarsınız.

Herkes son yıllarda evden çalışarak para temin etme yolunu tercih ediyor. Çünkü yaşamak için bir kişinin eve nakit getirmesi geçerli değildir. Evde boş olan insanlar uygun zamanlarda yapabilecekleri ek işlerden alırsınız. Düzce ilimizde sanayi yavaş yavaş gelişiyor. Buna paralel olarak yeni istihdam gayretleri de bulunuyor. Buralardan sürekli işler bulabilenler şanslı evine para götürüyor.  Ancak hiçbir oyalanmalık bulamayan ya da bulduğu işten memnun olmayan yeteri kadar akçe alamayan insanlar evde iş yapmak zorundadır. Hafta etkinlikler yapılabileceği gibi hanımlar, emeklilerden boş zamanlarında günün her saatinde yavaş yavaş çalışıp emek harcayıp mutluluklar yakalanabilir.

Düzce ek iş imkanları

Düzce iş olanakları açısından yeterli olmasa da diğer şehirlerden yakalayacağı fırsatlarla bu açığı kapatabilir. Özellikle İstanbul, Kocaeli gibi yakın şehirler sizlere ek iş gönderebilir. Bunun için gerekli araştırmayı yapmanızda yarar var.

Düzce ek iş ilanları

Düzce sosyal imkanlar araştırılmalı kendinize uygun olanlara başvuru yapılmalıdır. Hanımlar, emekliler, üniversite öğrencileri… sizlerin uygun kolay ancak kazancı yüksek olan işlere bakabilirsiniz.

Evde yapılabilecek ek işler fazla bilgi gerektirmeyen kolay kutulama, montaj, katlama  ve temizleme işleridir. Herkes rahatlıkla yapabilir. Hatta bazen küçük çocuklar bile bazen size yardım edebilir. Çünkü teknik bilgi gerektirmeyen basit işlerdir. Düzce’de iş veren sektör destekçileri arasında gelin buketi hazırlama, lohusa tacı işi yapma, gelinlik süsleme, baharat paketleme işi, tesbih dizme öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Siz de kendinize uygun olanlardan başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için neler yapmalısınız. Öncelikle internette Düzce  iş imkanlarını araştırma yaptık size doğrudan DESTEK verecek kişiler varsa onlarla görüşün işçi alım yoksa sitemizin iletişim bölümünden çalışmak istediğinizi işe ihtiyacınız olduğunu yazın. Böylece Düzce  AVANTAJLARI sizin ayağınıza gelir. Aş vermek isteyenler size mail adresinize haber gönderir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

28 yorum

  1. Düzce merkezde oturuyorum metek toki evlerinde evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim…

  2. 2 Üniversite öğrencisiyiz evde paketleme davetiye vb. işleri yapabiliriz yardimci olursaniz sevinirim

  3. Merhaba düzce merkezde yaşıyorum.Acil İhtiyaçtan dolayı evde iş yapmak istiyorum. Paketleme katlama kurulama etiket davetiye katlama boncuk ..vs olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  4. duzce merkezde oturuyorum,esim ile birlikte evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  5. Paketleme isi yapmak istiyorum. Suan calisma imkanim yok evde birseyler yaparak gelir saglamak istiyorum. Cok ihtiyacim var… Acilll

  6. Düzce de oturuyorum paketleme katlama vs yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim acil ek işe ihtiyacım var

  7. Duzce merkezde oturuyorum evde yaplabilecek bir is aryorum paketleme davtye katlma kurdan vs.farketmez

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?