UYARIYORUZ!

Eldiven paketleme işini çok sevdik

Tarımda, mutfakta, sanayide… aklınıza gelebilecek her sektörde işverenler çalışanlara eldiven vermektedir. Dolayısıyla da eldiven üretici firmalar çalışmak isteyenlere eldiven paketleme işi imkanı sunulmaktadır. Bu iş düşünemediğinizden fazla karlıdır.  Üstelik kadın erkek, emekli genç herkes rahatlıkla para kazanma fırsatından faydalanabilir. Hatta ve hatta Türkiye’nin her noktasından bu iş için elemanlara ailesini geçindirme hakkı verilmektedir.

Hayatın zorlukları karşısında bir şeyler yapmak gerekir.  Oturup sızlanmak, ağlamak, veryansın etmek çözüm olmuyor. Tek çözüm düşünmek. Bu güzel meşguliyeti almak için neler yapmak gerektiğini araştırmaktır. Herkesin kendi yetenekleri doğrultusunda ve zekası ölçüsünde para kazanabileceği bir sektör bulunmaktadır. İşte bugünkü konumuzda evde eldiven paketleme  sayesinde nasıl gelir elde edilir, bu işi kimler yapar, ne kadar  kazanır… sizlere bu önemli ek gelir fırsatı hakkında kısa bilgiler verelim. İşinize gelirse çalışmak isterseniz  firmalar ile görüşmek için gerekli girişimlerde bulunun.

Eldiven paketleme işi almak çalışmak,  kolaylıktan faydalanmak için öncelikle kimlerle iletişim kurmanız gerektiğini bilmelisiniz. Size iş verecek kişi ile iyi bir diyalog kurabilirsiniz.  İşi devamlı hale getirebilirsiniz.  Bu durum sadece eldiven paketlemekiçin geçerli değildir. Bütün bize verilen mutluluk araçlarını aynı şekilde aynı mantıkla düşünerek değerlendirmek zorundasınız.  Çünkü bir işi devamlı hale getirirseniz kazancınız da devamlı olacaktır.

eldiven paketleme işi veren firmalar

O halde size tavsiyemiz ister eldiven paketleme yapın, isterseniz karanfil  ya da diğer farklı yapılan ek işler fırsatını değerlendirin, ne yaparsanız yapın en iyisini yapın. Sadece günü kurtarmak için,  para kazanmak için çalışırsanız hem kazanç oluşumları hem de siz kaybedersiniz.

Güven en önemli unsurdur. Güven karşılanırsa size sürekli iş verilir, kazanırsınız.  Size eldiven paketleme işi veren firmalar da gelinlik süsleme abiye süsleme işi veren kişiler de karşılıklı olarak kazançlı çıkar.

Özetle bunu almak istiyorsanız,  beğendiğiniz işlerin altına bıraktığımız iletişim formunu doldurun. Eleman ihtiyacı olan kişiler bıraktığınız iletişim mail adresinizi değerlendirir ve gerekli durumlarda size dönüş yapar. Siz de emek hakkında bilgi edinip çalışmaya başlayabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, mutlaka mutfakta eldiven takın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

28 yorum

  1. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Eldiven paketleme işini yapabilirim. Ordu’da yaşıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Merhaba eşim ve ben evde eldiven peketleme işine ihtiyacımız var şimdiden teşekkürler

  3. Bu işi 2 yıl kadar yaptım gerçekten ihtiyacım olduğu için başvurmak istedim geri dönüş saglamanizi arz ederim

  4. Mersin toroslarda oturuyorum 4 kişiyiz ek işi babama destek olmak için istiyoruz çok rahatsız borçlarını ödiyemiyor düşünüp daha çok rahatsız olmasını istemiyoruz.olumlu dönerseniz pişman olmazsanız.

  5. Ankara Gölbaşı da oturuyorum ev hanımıyım evde yapabileceğim bir iş arıyorum yetenekli ve görev adamı olduğuma inanıyorum 15yıllık iş tecrübeme güvenerek disiplinli ve zamanında işi teslim edebileceğim konusunda kendime güveniyorum olumlu bir geri dönüş olursa sevinirim

  6. Ankara altındağ Gültepe Tokide annemle oturuyorum. Öğrenciyim. Bu işe ihtiyacımız var. Dönüş yaparsanız sevinirim..

  7. ek iş arıyorum .erzurumda oturuyorum bana güvenilir iş verecek kişilerin dönüşünü rica ederim.543 681 78 58

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?