UYARIYORUZ!

Erzurum Ek İş Pozisyonları

Doğu Anadolu bölgemizin Paris’i olarak kabul edilen Erzurum eve ek iş pozisyonları kısır ama umutsuz da değildir. Kışları çok sert geçen ve uzun geçen Erzurum ilinde her kesimden vatandaş bulunmaktadır. Türkiye genelinde evlere  iş veren sektör unsurları Erzurumlulara okkalı katkılar sağlamaktadır. Biz de sizlere Erzurum’da hangi işler yapılır, nereye müracaat edilir yön vereceğiz. Böylece zar zor devam eden hayattan bıkkınlık yerine mutluluk almaya başlayacaksınız.

Erzurum eve ek iş

Kış turizmi giderek renklenmeye başladı. Dolayısıyla Erzurum gittikçe turist çeken iller arasında yer almaya başladı. O zaman turizm ile ilgili ek iş fırsatları da burada kendini göstermeye başladı. Erzurum merkezde yaşayan insanlar tatlı, yemek işlerine ağırlık verebilir. Evde yemek işleri en çok talep gören işler arasındadır. Kadayıf dolması yapma ceplere ve  midelere bayram yaptırmaktadır. Çünkü el yapımı kadayıf dolmaları oldukça fazla talep görüyor. Şehri ziyarete gelenler bu eşsiz tatlıdan kilo kilo almaktadırlar. Siparişler evdeki çalışkan arılara gönderilmektedir. Bunu ister bölgemizdeki tatlıcılara verebilirsiniz, paylaşırsınız isterseniz Türkiye geneli hazırlayabilirsiniz. Çünkü Erzurum’da yapılan kadayıf dolmaları başka şehirlerde aynı lezzeti vermiyor.

Sizlerin de bildiği gibi Oltu taşı oldukça meşhurdur. Oltu taşı dizme işi, kolye küpe tasarlama işleri meraklılara ek iş fırsatı olarak görmektedir. Evde Baharat paketleme işleri, evde çocuk yaşlı bakıcılığı işi Erzurum’da en fazla aranan kişiler arasındadır. Baharat paketleme, mevlüt şekeri işleri her durumda en çok verilen ek gelir fırsatları arasındadır.

 Türkiye genelinde evlere ek iş veren firmalar kargo parasını Türkiye’nin her yerinde aynı fiyata gönderiyor. Siz Erzurumlular, “Bizim burası uzak bize iş gönderilmez” diye düşünmeyin.

Erzurum’da evde iş
Erzurum Narman, Oltu ek iş, Olur ek iş fırsatları, İspir ek iş imkanları açısından diğer ilçeler kadar diğer şehirler kadar aynı avantaja sahiptir. Hınıs, Tekman, Karayazı ek gelir fırsatları yakalayabilir. Önemli olan sizin istemeniz.
Şenkaya, Tortum ilçeleri çalışmak istiyorsa onlar da bu yazının altına çalışmak istediklerini belirten mesajlar yazması halinde Türkiye genelinde evlere ek iş veren firmalar size evde ek iş fırsatı sunabilir.
Erzurum’da evde ek iş veren firmalar da sizlere bizzat part-time zamanlı olarak çalışmaya fırsatı verebilir. Erzurum’da evde iş ilanları ilk sıralarda;  ütü yapma, evde çamaşır yıkama, mevlüt şekeri paketleme, kalem montaj, cetvel seti paketleme, gelinlik süsleme, takı tasarım… boncuk dizme, dantel örgü işleri gönderilmektedir. Sizler de bu işlerden uygun olanları yaparak para kazanabilirsiniz. Erzurum ek iş ve gelir pozisyonları saymakla bitmez.

Bir önceki yazımız olan Muğla Ek İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Bodrum ek iş imkanları, Fethiye ek iş imkanları ve Muğla eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Slm esim icin evde ek is talep ediyorum paketleme tesbih dizme gibi is varsa yardimci olursaniz sevinirim iy gunler

  2. Oltu taşı dizme işi, baharat paketleme, Mevlüt şekeri paketleme işi vs. her türlü paketleme işi yapabilirim. Benzer farklı işlerde yapabilirim.

    İddialıyım her türlü verilen işi zamanında ve fazlasıyla yapabilirim.

    İhtiyacım var, iletişime geçerseniz çok müteşekkir olur, çok sevinirim..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?