Evde ahşap boyama işinden nasıl para kazanılır

Evde ahşap boyama işinden nasıl para kazanılır sizlere enine boyuna açıklamaya çalışacağız. Sizler de bu hobi sayesinde önemli miktarda gelir elde edeceksiniz. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen insanlar hobi amaçlı olarak ahşap boyamaya meraklıdır.  Oldukça estetik insanı dinlendiren farklı bir çalışma olduğunu hemen hatırlatalım.  Yapan insanlar bu işin zevkini bilir. Ancak ahşap boyama hakkında bilgisi olmayanlar ise bir an önce Boş zamanlarında bu işi yapmak için araştırma yapsın. Bazıları diyecek ki biz bu işi bilmiyoruz.

Ahşap boyama işi nasıl yapılır nasıl para kazanılır

Öğrenebilmek için ne yapmalıyız. Evet Yeni başlayanlara ve bu işi yapmak isteyenlere kısaca anlatalım. Öncelikle bulunduğunuz bölgede Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı halk eğitim merkezleri bu kursu düzenlemektedir. Sizler için özellikle ev hanımlarının el becerilerini geliştirmek boş zamanlarını değerlendirmek için açılan bu kurslara mutlaka devam edin.  Orada çok önemli şeyler öğreneceksiniz. Edindiğiniz bilgiler sayesinde yeni yeni tasarımlar yeni ufuklar açılacak.  Böylece Hayata bakış açınız da değişecek. Sadece para kazanmak mesele değil, Dünyaya bakış açınız da bir değişiklik olacak. Ufkunuz açılacak. Sonrasında ise bu edindiğiniz bilgilerden para kazanabilirsiniz.

Evde ahşap boyama işi yapmak istiyorum

Yeterli bilgi aldınız tecrübe edininiz ve güzel tasarımlar yapıyorsunuz. Ahşap boyama işinden nasıl para kazanılır araştırmaya başladınız.  Evet biz size kısaca anlatalım. Yaptığınız çalışmaları internette küçük bir araştırma yaparak nasıl kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Günümüzün en kolay pazarlama tekniklerinden birisi sosyal paylaşım sitelerinin sizlere sunduğu fırsatlardır. Ürünlerinizi oralarda paylaşın. Takipçi sayınızı arttırın ve bu ürünlerin satılık olduğunu, isteyen olursa gönderebileceğiniz yazın. Mutlaka bu yaptığınız ürünleri beğenenler satın almak için ne çıkaracak çıkacaktır. Bu kanaldan para kazanabilirsiniz.

ahşap boyayarak para kazanma

Ayrıca ahşap boyayarak para kazanma fırsatı veren firmaların sunduğu imkanları değerlendirmek gerekir. Evlere ahşap boyama işi veren firmalar da bulunmaktadır.  Onlarla çalışmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Bu yazının altındaki yorum bölümüne çalışmak istediğinizi eve ek iş istediğinizi belirtin. Mesajlar yazın. Firmalar sizin tecrübeli olduğunuza işi yapabileceğinize inanırsa sizinle iletişime geçer.  Size iş verir.  Bu işleri genelde hediyelik eşya satan dükkanlar vermektedir ya da kendi en yakın çevrenizde hediyelik eşya satan yerler varsa onlarla da direkt olarak görüşelim. İş alabilirsiniz. Önce Türkiye genelinden ahşap boyama işi almak istiyorsanız bu yazının altına iş başvurusu yapın. Sıraya girin. Elemana ihtiyacı olan insanlar size iş göndersin.

Evde ahşap boyama işi yaparak ne kadar para kazanılır

Adet, tane, sayı işi olmadığı için yaptığımız çalışmanın özgürlüğüne göre evlere ahşap boyama işi veren firmalar size ödeyeceği ücreti söyler. Ancak ayda ortalama 700-800 lira boş zamanlarınızda ahşap boyama işinden para kazanırsınız. İş başvurusu yapmayı unutmayın. Bu sizin için Ekstra bir para kazanma fırsatıdır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhaba,evde ek iş yapmaya ihtiyacım var.
    El sanatları becerim çok iyidir.3 tane ciddi anlamda çok iyi tuvallerim vardı ve önemli bir sergide sergilendi.Daha önce ahşap boyamada yapmıştım kase,vazo .Adana’da yaşıyorum.Bu işi hem seviyorum hem de paraya ihtiyacım var.Umarım geri dönüş yaparsınız.İyi günler .

  2. Merhaba ben uzun yillardir ahsap boyama yapip satiyorum ama artik daha fazla uretmek istiyorum bir firma bunyesinde calismak istiyorum kocaeli gebzede ikamet ediyorum tesekkurler

  3. Evde ahşap boyaya bilirim ve süsleme yapabilirim ikamet ist yeşilpınar da ikamet ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status