Evde Anahtarlık Yapma İşinden Para Kazanın

El becerileri gelişmiş olan insanlar boş durmayı sevmezler. Biz de bu boş zamanları paraya dönüştürmek için evde anahtarlık yaparak para kazanma fırsatından bahsedeceğiz. Hem farklı bir çalışma yapacaksınız hem de geçmişe yönelik bir tasarım oluşturacaksınız.

Anahtarlık yapmak için farklı malzemeler kullanılabilir. Bunlar için sizin düşüne bileceğiniz. Her çeşit atık malzemeler olabilir. Örneğin şişe kapakları oldukça ideal bir malzeme olabilir. Atık malzemeleri değerlendirme düşüncesinde olanlar anahtarlık yapma işinde önemli gelir elde edebilir. Bunun için birazcık tasarım bilginin gelişmiş olması gerekir.

Üzülmeyin ben yapamaz mıyım, ben de yapmak istiyordum, diyenler… Sizler de biraz fikir sahibi olduktan sonra güzel tasarımlar meydana getirebilirsiniz bunun için hobi alışveriş mağazalarında giderek anahtarlık yapmak için gerekli malzemeleri sorup öğrenebilirsiniz. Dükkanındaki kişiler size fikir verebilir. Alacağınız malzemeleri birkaç denemeden sonra kendinize özgü farklı anahtarlık şekilleri oluşturabilirsiniz.

Evde anahtarlık yapmak istiyorum

Canı sıkılan zamanla değerlendirmek isteyen hobi amaçlı olarak vakit geçirmek isteyenlerin anahtarlık işinden hem para kazanacaklarını hem de vakit geçireceklerini söyleyebiliriz. Önemli olan yapılan benzerleri taklit edilen ürünler ortaya koymak değildir. Hiç kimsenin düşünmediğini kendinize Özgün farklı çalışmalar ortaya koymaktır.

Yaptığınız çalışmalarda öncelikle arkadaşlarınıza sevdiklerinize hediye ederek bir başlangıç yapabilirsiniz. Daha sonra beğenirsem bu yapılanları geliştirerek seri üretim haline getirebilirsiniz unutmayın.

Evde anahtarlık işi

İnsanlar fabrikasyon ürünleri çok sevmiyor. Nostaljik el emeği yapılan çalışmalar daha çok ilgi görüyor. Siz de evde anahtarlık işinden para kazanmak fırsatı yakalamak istiyorsanız öncelikle kendinize geliştirmelisiniz. Sonra el çabukluğu ile işinizi artırıp para kazanma aşamasına geçerseniz yaptığım çalışmaları satmak için yakınımızda bulunan hediyelik eşya dükkanları ile görüşebilirsiniz.

anahtarlık

Bu dükkanlar teklifinizi kabul etmezse sosyal medyada açılan hesaplar aracılığı ile satış yapabilirsiniz. Ayrıca eve anahtarlık işi veren firmalar ile görüşebilirsiniz. Çünkü takı tasarım hediyelik eşya dükkanları evde anahtarlık işi yapacak elemanları iş vermektedir.

İsterseniz bunlarla görüşerek eve iş alabilirsin .Tercih sizin, kararınızı kendiniz verin.

Eve anahtarlık işi veren firmalar 

Evde anahtarlık yaparak para kazanmak herkesin yapabileceğim kolay işlerden biri değildir. Çünkü biraz sevmek ilgilenmek gerektiren işlerdendir. Bu iş sadece para kazanma amaçlı olarak da yapılmaz işin vakit geçirmek evlenmek stres atmak yorgunluk gidermek amacıyla yapabilirsiniz.

Malzemelerinizi toptan alırsanız ucuza getirebilirsiniz. Ya da ben kendim çalışmak istemiyorum, eve anahtarlık işi veren firmaların teklifini bekliyorum, diyorsanız konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazmanız gerekmektedir. Böylece firmalar ihtiyaçları olduğu zaman yaptığınız çalışmaları da sonra da sizin de çalışmak için iş teklifi yapabiliyorlar.

Bir önceki yazımız olan Evde kalem montaj işi 2017 başlıklı makalemizde Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum, kalem montaj işi ve Kalem montaj işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status