Evde Antep fıstığı kırma işi yaparak kazanma

Kalabalık ailelerin eğlenceli bir şekilde oturdukları yerden Antep fıstığı kırma işi yaparak para kazanma serverine nasıl başlayacaklarını anlatacağız. Özellikle geniş ailelerin çok paraya ihtiyaç var. Bu sebeplerin kalabalık olmanın avantajını kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Ortaya büyük bir bez açın. Size gönderilecek olan çuvallar dolusu Antep fıstıklarını kırma işi yaparak para kazanmaya başlayın.

Boş oturmayın boş durursanız tabii ki paramız yok diye sızlanırsız. Siz çekirdek aile sahipleri, “Biz kalabalık değiliz, biz bu işi yapamaz mıyız” diye üzülmeyin. Sizler de yapabilirsiniz. Akrabalarınız, eşiniz, dostunuz komşularınızı bir araya gelin. Bir grup oluşturun. Sizler de kalabalık bir aile olursunuz. Aynı şekilde evde Antep fıstığı paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçin. Ekip halinde para kazanmanın zevkine varın.

Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar

Tamam, güzel, yapalım ama bu iş nasıl yapılır? Bu işin nereden alacağız, fıstığı bize kim gönderecek, diye merak ediyorsunuz. Onun cevabını da hemen verelim. Bu yazı altına iş başvurusu yapın. Fıstık işi verecek insanlar sizlerin buraya bırakacağınız mail adresinize iş teklifi yapacaktır. Sizler de kabul ederseniz adresinize istediğiniz kadar fıstık gönderilecek. Uygun zamanlarda sizler de evde fıstık kırma işi yaparak para kazanma serverine başlayacaksınız.

Ancak şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Nasıl olsa fıstıklar geldi biraz da kendimiz yiyelim diye düşünmeyin. Firmalar bir çuval dolusu fıstıktan tamamını geri ister.

Antep fıstığı kırma işi

Evde Antep fıstığı kırma işi

Hemen bir yanlış anlaşılma varsa konuda düzeltelim. Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar size gönderdi ürünlerinin tamamının kırılmasını içinin çıkarılmasını istemiyor. Anlaşmaya göre fıstıkların tamamı kırılması gerekir. İçin çıkarması talep edilir. Bazı fıstıkların da uçlarının kırılarak satışa hazır hale gelmesini ister.

Ayrıca en önemli hatırlatma kırdığınız fıstıkların kabukları firma tarafından geri istenmektedir. Bunu şunun için yapıyorlar. Size gönderilen fıstık tamamen kırılmış mı? Fire verilmiş mi? Yani gönderdiğiniz kabukları ve fıstık içini tartınca daha önceki kilo ile eşit mi diye kontrol edeceklerdir.

Evet burada güven sorunu ortaya çıkıyor. Ancak maalesef kime güveneceklerini onlar da bir bilmiyor. Bu şekilde size sözleşme imzalatırlar. Eğer kabul edersiniz evde Antep fıstığı kırma işi yaparak para kazanmak için müracaat yapabilirsiniz. Fıstık kırarak ayda kişi başı 1200 – 1300 lira ek gelir elde edeceğinizi hatırlatalım. Sitemizin uyarılar bölümüne göz atmadan iş başvurusu yapmak doğru değildir. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. evde fıstık kirma işi ni yapmak istiyorum daha öncede 10 yıl gibi süre kırdım elim çok hızlıdır bu konuda 05373444082 gaziantep sahinbey

  2. Gaziantep Nurdağı Ev Hanımıyım evde ailecek yapacağımız ek iş arıyoruz kırma paketleme montaj işi yardımcı olur musunuz?

  3. Gaziantep Nurdağında oturuyoruz. Ev Hanimiyım Eşimle Evde kırma paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen bize acil yardımcı olur musunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status