Evde Antep fıstığı kırma işinden para kazanma

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ağaçlarda üretilen fıstıklar kullanıma hazır hale gelmesi yani  yenilmesi için kırılması gerekir.  Bu da zahmetli işlerden birisidir. Ancak para kazanmak isteyenlere evde Antep fıstığı kırma işi önemli bir ek gelir fırsatı olarak durmaktadır.

Para ihtiyacı olanlar bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek yüklü miktarda gelir sağlayabilir. Çünkü Antep fıstığı kırmak sanıldığı kadar kolay değildir. Herkes yapamıyor.  Bu işi yapmak isteyenler birazcık çaba sarf etmesi zaman ayırması gerektiğini hatırlatalım.

Şunu sakın düşünmeyin. Bu işi sadece Antep’te Urfa’daki insanlar yapar,  oralara gönderilir. Onun için müracaat etmemize gerek yok, deneyiniz. Çünkü hiç kimse artık eliyle yük taşımıyor. Kargo firmaları her türlü kolaylığı sağlıyor. Yıllık bazda anlaşan fıstık üreticileri Türkiye’nin her noktasına çalışmak isteyenleri Antep fıstığı Kırma işi gönderiyor.

Eğer sizler de bu işten faydalanmak istiyorsanız özellikle kalabalık aileler için en ideal para kazanma fırsatı diyebiliriz. Bunun için bu yazının altındaki iletişim formunu doldurmayı ihmal etmeyin. Kaç kişilik ekip olduğunuzu yazın. Çünkü tek başınıza yapabileceğiniz ve üstesinden geleceğiniz bir iş değildir.

Antep fıstığı kırma işi

Eğer çalışmaya karar verirseniz bu işi yapmak isterseniz Antep fıstığı kırma işi veren firmalar sizlere istediğiniz kadar fıstık gönderecek. Beraberinde fıstıkları kırmak için gerekli olan her türlü aparatları da gönderecektir. Bunun için firma ile mutlaka iletişim sağlamanız şarttır. İletişim kurma aracı olarak sitemizin iletişim bölümü sizlere destek sağlamaktadır.  Başka türlü doğrudan firmalara ulaşmak pek mümkün gözükmüyor. Çünkü üretici firmalar telefon numarasını doğrudan çalışmak isteyenlere vermek istemiyor. O zaman siz de bu işi yapabilirsiniz. Bunun için de iletişim formunu doldurarak kendinizi tanıtmanız anlatmamız en mantıklısı.

Ben bu işi yaparım bana gönderin demek doğru değildir. Nerede yaşadığınızı, kaç kişilik ekip olduğunuzu gönderilecek ürünleri ne kadar zamanda teslim edeceksiniz bilmek isterler.

Peki Antep fıstığı kırma işinden kaç para kazanacaksınız. Bu sorunun cevabı da yine size iş verecek olan kişi ya da kuruluşlar ile yapılacak anlaşmaya bağlıdır. Yani kilo hesabı size iş verilecektir. 1 kilo Antep fıstığı kırma ücreti iki lira, üç lira olabilir. Ya da ihtiyaca göre 5 lira olabilir. Siz yapacaksınız pazarlık sonucunda işi alabilirsiniz. Firmanın da talebe göre size fiyat vereceğini hatırlatalım.  Bu rakamlar tahmini olarak söylediğiniz fiyatlardır gerçek fiyatlar değildir. Antep fıstığı kırma işi veren firmalar ile yapacağınız pazarlıkta gerçek fiyat ortaya çıkacaktır. Ancak ailece ya da ekip halinde bu işi yaparsanız iyi bir ek kazanç sağlayacağınızı söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Ankara Çankaya da oturuyorum ihtiyacım var işe rahatlıkla teslimat yaparım lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler çok ihtiyacım var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status