UYARIYORUZ!

Evde Antep fıstığı kırma

Kalabalık ailelerin eğlenceli bir şekilde oturdukları yerden Antep fıstığı kırma işi ile para kazanma servisine nasıl başlayacaklarını anlatacağız. Özellikle geniş ailelerin çok paraya ihtiyaç vardır. Bu sebeplerin kalabalık olmanın avantajını kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Ortaya büyük bir bez açın. Size gönderilecek olan çuvallar dolusu Antep fıstıklarını kırma işi sizin için en ideal pozisyondur.

Boş oturmayın, boş durursanız tabii ki paramız yok diye sızlanırsınız. Çekirdek aileler, “Biz kalabalık değiliz, biz bu işi yapamaz mıyız” diye üzülmeyin. Sizler de yapabilirsiniz. Akrabalarınız, eşiniz, dostunuz komşularınızı bir araya gelin grup oluşturun. Sizler de bu şekilde kalabalık bir aile olursunuz. Eve Antep fıstığı paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçtiğiniz taktirde ekip halinde kazanmanın zevkine varırsınız.

Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar

Tamam, güzel, yapalım ama bu iş nasıl yapılır? Bu işin nereden alacağız, fıstığı bize kim gönderecek, diye merak ediyorsunuz. Onun cevabını da hemen verelim. Fıstık işi verecek insanlar sizlerin buraya bırakacağınız mail adresinize iş teklifi yapacaktır. Sizler de kabul ederseniz adresinize istediğiniz kadar fıstık gönderilecek. Uygun zamanlarda sizler de evde fıstık kırmaya başlayacaksınız. Ancak şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Nasıl olsa fıstıklar geldi biraz da kendimiz yiyelim, diye düşünmeyin. Firmalar bir çuval dolusu fıstıktan tamamını geri ister.

Antep fıstığı kırma işi

Hemen bir yanlış anlaşılma varsa konuda düzeltelim. Eve Antep fıstığı kırma işi veren firmalar size gönderdiği ürünlerinin tamamının kırılmasını, içinin çıkarılmasını istemiyor. Anlaşmaya göre fıstıkların tamamı kırılması gerekir. İçin çıkarması talep edilir. Bazı fıstıkların da uçlarının kırılarak satışa hazır hale gelmesini ister.

En önemli hatırlatma, kırdığınız fıstıkların kabukları firma tarafından geri istenmektedir. Bunu da şunun için yapıyorlar. Size gönderilen fıstık tamamen kırılmış mı? Fire verilmiş mi? Yani gönderdiğiniz kabukları ve fıstık içini tartınca daha önceki kilo ile eşit mi diye kontrol edeceklerdir.

Evet burada güven sorunu ortaya çıkıyor. Ancak maalesef kime güveneceklerini onlar da bir bilmiyor. Bu şekilde size sözleşme imzalatırlar. Eğer kabul edersiniz evde Antep fıstığı kırma işi yapmak amacı ile müracaat yapabilirsiniz. Fıstık kırarak ayda kişi başı 1200 – 1300 lira ek gelir elde edebilirsiniz. Sitemizin uyarılar bölümüne göz atmadan iş başvurusu yapmak doğru değildir.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi veren yerler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. evde fıstık kirma işi ni yapmak istiyorum daha öncede 10 yıl gibi süre kırdım elim çok hızlıdır bu konuda 05373444082 gaziantep sahinbey

  2. Gaziantep Nurdağı Ev Hanımıyım evde ailecek yapacağımız ek iş arıyoruz kırma paketleme montaj işi yardımcı olur musunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?