Evde Baharat Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Tıptan umudunu kesenler ya da doğadan tedavi bekleyenlerin çok sevdiğim baharat sektöründen bahsedeceğiz. Elbette biz iş tanıtımı yaptığımız için Evde Baharat paketleme işi yaparak nasıl para kazanılır, bunu anlatacağız. Başka bir konuda baharatını faydaları elbette anlatırız.

Yine de kısaca bahsetmek gerekirse, geçmiş dönemin en önemli kaynakları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Hatırlarsanız Baharat Yolu güzergahı dünyanın en önemli merkezlerini birbirine bağlıyordu. Bu kadar köklü bir geleneği olan baharat, bugün sizlere para kazandıracak. Evde Baharat paketleme işi yapmak istiyorum, diyenler sıkı dursun…

Evlere Baharat paketleme işi veren firmalar

Baharatlar insanı mistik bir dünyaya taşır. İnsanı gördüğü zaman bile mutlu eder. Hele hele bir de bu mis gibi kokulu şifalı bitkilerin sizlere para kazandıracağını söylersek keyfiniz daha da artar. Aklımıza gelen baharatlar; kuşburnu, ıhlamur, nane, tarçın, zencefil, yenibahar, karabiber, adaçayı… şifa kaynağıdır.

Saymakla bitmez. Özellikle kırmızı pul biber, karabiber, nane, tarçın, yeni bahar mutfakların vazgeçilmez baharatlanır. Bu şifalı kaynaklardan beslenmek istiyorsanız hem için hem de paketleme yapın, iki kere kazanın diyoruz. Evlere Baharat paketleme işi veren firmalar sizlere para kazandırıyor. Evde Baharat paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım mı diyorsunuz. Aşağıda örnekle açıkladık.

Herkes fazladan para kazanmak için çaba harcıyor. Çünkü gereksiz harcamalar yüzünden evlerde bereket kalmadı. Herkes durmadan birbirine para soruyor. Bu para nedense bir türlü yetmiyor. O zaman çalışarak daha fazla para kazanmanız gerekiyor.

Baharatlar

Evde Baharat paketleme işi yapmak istiyorum

Baharat paketleme, pazarlama, dağıtım servis işlerini yapan kişiler ithal ettikleri ya da Türkiye’den topladıkları ürünlerin belli kanallardan paketlenmesini de sağlıyor. Bunu da elbette kendi başlarına yapamazlar. Ucuz işgücünden faydalanmak için araştırma yaparlar. Bunun için sitemizi de değerlendiriyorlar. Sitemizdeki bu fırsatı değerlendirmek için eve baharat paketleme işi veren firmalar iletişim kuracaksınız.

Ek iş vermek isteyen firmalar

Nasıl yapacağınızı hemen söyleyelim. Bu yazı altına Baharat paketleme işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yazıları yazmanız gerekiyor. Yani boş zamanınız varsa, ekibinizi, kaç saat çalışabileceğiniz, maddi durumunuzu, varsa tecrübelerinizi ve eğitim durumunuzu gibi bilgilerden bahsederseniz size ek iş vermek isteyen firmaların dikkatini çekebilirsiniz.

Sizin yaptığınız bu yazı altına başvuru niteliğindeki yazıları okuyacak olan firma yetkilileri elemana ihtiyacı olduğu zaman sizin bıraktığınız mail adresine bakacaklar. Sizinle çalışmak istediğini belirten mesajlar gönderecekler, gerekirse size özel telefon numaralarını yazabilirler. Oradan ayrıntılı konuşuyorsunuz.

Evde Baharat paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım

sizin çalışma ağzınız pratik değiliz o zaman aralıklarının kazancınızı ortaya çıkacaktır ortalama günde 5 saat Baharat paketleme işi yaparsanız 40-50 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Ekip halinde çalışırsanız, yani evde üç, dört kişi ya da 10 kişi birlikte hareket ederseniz kazancınız artar. Çünkü iş bölümü yapıldığı takdirde seri üretim yaparsınız kazancınız çoğalır.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizde eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar, Tırnak Seti Paketleme ve Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. Merhaba ben düzce bogaziçi nde oturuyorum.evde iş imkanına gerçekten çok ihtiyacım var.öğrenciyim ailemin maddi durumu yerinde değil bu sebebten başvuruyorum onlara yardım amaçlı.lütfen geri dönerseniz çok sevinirim.

  2. izmir de oturuyorum eşim şarküteride çalışıyor..bende bu işi yapıp aileme katkı sağlamak zorundayım..el becerim ve oldukça iyidir ..haber bekliyorum.. teşekkürler ,iyi günler.

  3. Merhaba,ben öğrenciyim.Bu işi yaparak kendime destek olmak istiyorum.İzmir Bergama’da oturuyorum.Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olacağım.Teşekkür ediyorum.

  4. Antalya’daki yazıyorum çok ihtiyacım var yeni anne oldum çok çalışarak verimli olacağıma inanıyorum tesekkurler

  5. 5cocuk annesiyim hepsi okuyo çocuklarimla birlikte evde yapılacak ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  6. merhaba ben bu paketle işini elim yatkındır daha öncede buna benzer paketleme yaptım özenle ve titizle yapabilirim dönerseniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status