UYARIYORUZ!

Evde bebek şekeri paketleme işi

Dünyanın en kadim kültürlerinden birine sahip olan Türkiye farklı yaşam biçimleri ile oldukça renklidir. Nikah şekeri paketleme  Türkiye’de oldukça popüler oldu. Ekmek yeme olanağı yakalamak isteyenler sürekli bu işi yapıyor ancak yeni bebek sahibi olan anneler babalar da çocuklarına güzel bir hatıra bırakmak amacıyla mevlüt okutmak istemektedir.

Herkesin çocuğu çok değerlidir. Bu amaçla bebek şekeri çalışma alanı sunan oluşumlar farklı tasarımlarla annelere babalara alternatifler sunuyor. Örneğin çerçeve şeklinde bebek şekeri yapıp misafirlere, akrabalara hatıra olarak dağıtılıyor. Diş buğdayı bebek şekeri, biblo şeklinde bebek şekeri, ayna bebek şekeri, anahtarlık bebek şekeri ve diğer tasarımlar satışa sunulmuştur.

Sizi ilgilendiren bölümü ise  bebek şekeri etkinliği yaparak koridarları hızlı geçmek olduğunu söyleyebiliriz. Peki kimler bu işi yapar? Nasıl yapar, ne kadar gelir elde ederler? Size bu konular hakkında kısa bilgilendirmeler yapalım. Siz de ister evde isterseniz uygun bir ortam oluşturarak ekip halinde çalışıp bebek şekeri işi yapabilirsiniz.

bebek şekeri paketleme işi

Yukarıda da söylediğimiz gibi herkesin çocuğu çok değerli ve çok özel. Çocuğunun özel gününün unutulmaması amacıyla misafirlere farklı tasarımlarda bebek şekerleri ikram edilir. Siz de hazırlanmış olan farklı tasarım bebek şekerlerini uygun şekilde paketleyip misafirlerin ya da tüketicilerin beğenisine sunmanız istenecek. Bu emek karşılığında da belli miktarlarda mutluluğun maddi yönünü kazanacaksınız.

Oldukça fazla alternatif bebek şekerleri üretilmektedir. Örneğin ahşap bisiklet şeklinde erkek çocuklar için bebek şekeri, yine ahşap puset şeklinde bebek şekerleri, anahtarlık şeklinde, çocuğun adının üzerinde yazdığı bebek şekerleri, veya aklınıza gelmedik şekilde… Üzerinde Allah, Muhammed yazılı, ayetler yazılı, hediyelik bebek şekeri aksiyonu yapılmaktadır.

Sizlere bunlardan gönderilecek. İstenilen sayıda güzelce hediyelik paket yapmanız istenecektir. Yaptığınız her paket için sizlere toplamda ödeme yapılacaktır. “Bu iş tam benlik. Çok severim. Uygun zamanın var. Bebek şekeri paketleme yapmak istiyorum.” diyorsanız hemen alt taraftaki iletişim formunu en güzel şekilde doldurmaya başlayın. Bebek şekerleri paketleme ortamları hazırlayanlar size inanırsa ve güvenirse bırakacağınız mail adresimiz aracılığı ile iş verebilir. Bu sebeple mutlaka gerçekçi, doğru bilgiler yazmanız gerektiğini hatırlatalım!

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

20 yorum

  1. öğrenciyim böyle bir işe ihtiyacım var evde bebek şekeri nikah şekeri paketleme gibi daha önce akrabalarım için yaptım el becerim var

  2. konyada yaşıyorum 5 kişiyiz aldığımız işi zamanında yetiştirebiliriz bu işe ihtiyacımız var

  3. El becerim var daha çok bu tarz süs işlerinide yapabiliyorum trabzonda oturuyorum ve inşallah sizden hayırlı bir haber bekliyorum

  4. paketleme islerle ilgileniyorum yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim istanbul pendikte oturuyorum ise ihtiyacim var

  5. Merhaba izmir menemen egekentde yasiyorum paketleme işi yapabilirim evlere is imkanı sunan firmalar dan haber bekliyorum

  6. merhaba 6 kişilik ekibiz. istanbul ümraniye sürekli bu tarz işler yapıyoruz ancak çok seri dönüş yapmıyorsunuz

  7. Ankara Çankaya’da eve çalışmak istiyorum. Paketleme işi vermek isteyen firmalardan cevap bekliyorum lütfen. Acil ihtiyaç var.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?