Evde Çiçek Buketi Yapma İşi

Mis gibi bir ek iş arayanlara evde çiçek buketi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. İhtiyaçlar giderilmesi için veya isteklerin bazılarını temin etmek için ek işler yapmak gerekmektedir.

İnsanların ruhuna hitap eden onları farklı dünyalara götüren bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Bu iş sayesinde hem para kazanacaksınız hem de çalışırken mutluluğun keyfini çıkaracaksınız. Bayanların çok sevdiği çiçekler, erkekler tarafından satın alınır bayanların özel günlerinde hediye edilir.

Çiçek buketi yaparak nasıl para kazanılır

Ancak bugün konumuz bu değil. Sizlere çiçek buketi yaparak nasıl para kazanılır, kimler çiçek buketi yapabilir… Bu konulardan bahsedeceğiz. Son zamanlarda çiçek üreticisi firmalar çalışmak isteyen para kazanmak isteyen insanlara fırsat vermektedir. Özellikle evde boş duran bayanlar zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip ailesine destek olmak istemektedir. Çünkü Kredi kartlarının önü alınamıyor, borçlar kapatılamıyor.

Evde çiçek buketi işi

Farklı ek iş imkanları değerlendirilmek isteniyor. O zaman siz de farklı temiz bir ek iş fırsatı olan evde çiçek buketi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu işi tek başına  değil aile bireyleri ile birlikte hafta sonu akşamları dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Evde çiçek buketi işi nasıl yapılır

Kalabalık bir aile veya hiç farketmez çekirdek aile grubuna ait iseniz yine sizler de bu ek gelir fırsatından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Evde çiçek buketi işi nasıl yapılır çiçek imalatı yapan firmalar ile anlaşan bazı kişiler evde çalışmak isteyen insanları bu işleri getirip vermektedir. Sizler de eve çiçek işi veren insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Evlere çiçek işi veren firmalar

Siteniz çalışmak isteyenlerle işverenleri bir araya getiriyor. Bu yazının altına evde çiçek buketi yapmak istediğimizi belirten mesajlar yazın. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman eleman temin etmek için sizin bıraktığınız Mail adresinden size çalışmak istediğini belirten mesajlar atacaktır.

Sizler de beğenirsiniz uygun zamanınız varsa çalışmak istiyorsanız kabul edersiniz. Evde çiçek buketi işi yaparak ne kadar para kazanabilirim? Çalışma sizin yapacağınız ekip veya bireysel tecrübenizi bağlıdır. Evlere çiçek işi veren firmalar sizlere işine kadar verecek ücret vereceğim de söyleyecektir. Ancak ortalama kazancınızın kişi başı 4-5 saat kadar bir emek harcanarak 600 – 700 lira civarında olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yazının altına iş başvurusu yapmayı unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Antalya kepezde yaşıyorum 3-4 kişilik grubuz daha öncede ev işleri almıştık tekrardan yapmak istiyoruz her türlü iş olur lütfen geri dönüş yapın.

  2. Evde yapılabilecek iş arıyorum paketleme cicek buketi vs ne olursa yardımcı olursanız sevinirim

  3. Evde çiçek buketi yapmak istiyorum başka evde yapabileceğim işler varsa onlarıda yapabilirim

  4. Evde çiçek buketi yapmak istıyorum veya evde iş yapılabilecek şeyler arıyorum yardımcı olursanız sevirim

  5. kayseride yaşıyorum 2 kişiyiz kızm ve ben evde çiçek buketi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status