UYARIYORUZ!

Evde dikiş seti hazırlama işi

Bazı durumlarda istenmeyen aksilikler yaşanabilir. Düğmemiz kopabilir ya da koltuk altınız sökülebilir. Bu durumlarda pratik çözüm düğme setleri dikiş setleridir. Ancak bizim size bahsetmek istediğiniz evde dikiş seti paketleme hazırlama işi yaparak nasıl kazanç elde edebilirsiniz. Biliyoruz ki çalışmak isteyen paraya ihtiyacı olan dar gelirli çok sayıda insanımız var. Üstelik işsizler ordusu da gittikçe büyümektedir. Bu soruna bir nebze olsun çare olmak amacıyla dikiş seti işi veren kobiler bulunmaktadır.

dikiş seti paketleme işi

Evde günün işlerini yaptıktan sonra arta kalan zaman diliminde hem televizyon izler,  hem arkadaşlarıyla muhabbet eder. İsterse telefonla ile sosyal medyayı kullanmaya devam edebilir. Bütün bunları yaparken de dikiş seti hazırlayıp ailesine ek gelir sağlayabilir.  Sadece ev hanımları değil emekli insanların da yeterli miktarda maaş almadıkları malumdur. O zaman siz emekliler siz de bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Küçük bir kutu içerisine küçük makaralar iğne takımlarını güzelce yerleştirip kapatabilirsiniz. Böyle bir ek gelir fırsatından kazançlı çıkmak isterseniz hemen ayrıntıları incelemeye devam edin.

Üniversite öğrencileri biliyoruz ki sizler de eğitim döneminde ihtiyacınız olan kapitale ulaşamıyorsunuz. Harçlığınız yeterli değil. Masraflarınız çok. Annenizden babanızdan sürekli harçlık istemekten yoruldunuz. O halde birazcık kendiniz ayaklarının üstünde durmayı deneyin. Yani evde iş olasılıklarını araştırın, kendinize uygun olanları edinin.

Bilhassa bayan üniversite öğrencileri sizlere uygun olan etkinliği mutlaka gözden geçirebilirsiniz. Evde dikiş seti hazırlama paketleme yapmak isterseniz bu konunun altındaki iş başvurusu sayılabilecek formu doldurun.  Hiçbir şey kaybetmezsiniz.  Sizler de eğitim masraflarınızı çıkarabilirsiniz. Birazcık üzerinize yeni kıyafetler yeni gezilip görülecek yerler,  sinema, tatil, eğlence fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Peki bu işi yapmak istiyorum nereye müracaat etmeliyim? Kiminle iletişim kurmalıyım gibi sorular kafanızda canlanabilir.  Haklısınız ama doğrudan iletişim kurabileceğiniz telefon edebileceğiniz firmalar yok. Çünkü firmalar telefon numaralarını kesinlikle paylaşıyorlar. Sebebi de bildiğiniz işsizler ordusu. Dikiş seti paketleme işi veren firmalar eleman lazım olunca sie ulaşıyor. En basit yöntem bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin yaptıkları kolaylıklar sayesinde yapılan başvuruların değerlendirilmesidir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba ben kartal da oturuyorum.Çıkış seti paketleme işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Merhaba istanbul büyükçekmecede ikamet ediyorum. Evde iş fırsatlarınızdan faydalanmak istiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?