UYARIYORUZ!

Evde Düğme Paketleme İşi

Küçük büyük, yaşlı genç, bay bayan, öğrenci emekli, herkesin rahatlıkla yapabileceği düğme paketleme işindeki bereket sahiplenenleri mutlu edecek. Geçinmek artık çok kolay değil. Hele masraflara para yatırmak para yetirmek inanılır gibi değil. Gittikçe artan masraflarının karşılanması amacıyla evde ek iş opsiyonlarını değerlendirmekten başka çare kalmadı. Bu sebeple insanlar nasıl ekstradan para kazanabileceklerini araştırmaya başladılar. Ülkemizde iş veren firmaların gittikçe yaygınlaşması ile yeni bir sektör de oluştu.

Yaşlı genç, emekli öğrenci, bay bayan, ev hanımı ya da işsiz herkes bu işlere bayılıyor. Çünkü, patron derdi yok, mesai derdi yok, geç kaldım erken bitirdim…yemek yol parası derdi yok.

düğme paketleme
Evde düğme paketleme

Düğme paketleme işi nasıl yapılır

Firmaların sizlere göndereceği bilimum düğmeleri istenilen sayılarda paketleyerek satışa hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Farklı boyutlarda farklı renklerde olan düğmelerin istenilen sayıda paketlenerek hazır hale getirilmesi gerekir. Düğmeler firmalar tarafından sizlere gönderilir. Siz de çuval dolusu düğmeyi minik paketleri istenilen sayıda koyarak hazır hale getirmeniz gerekir.

Firmaların en önem verdiği konulardan bir işin temiz, düzgün zamanında ve istenilen şekilde yapılmasıdır. 5 – 10 – 20 – 30’lu paket yapılacak. Sizler de yaptığınız çalışma karşılığında emeğinizin karşılığını alacaksınız.

Biraz sabır gerektiren bir iş olduğunu bilmelisiniz. Çünkü irili ufaklı her türden düğme saymak yorulmanıza, stres yapmanıza sebep olabilir. Küçük ama kazancı büyük olduğunu duyunca yorgunluğumuz hafifleyebilir.

Evde düğme paketlemeden ne kadar kazanabilirim

Çalışma şartlarınız ya da el çabukluğunuza göre kazanç değişecektir. Fakat evde düğme paketleme işi sayesinde 1.000 lira 1.500 lira arasında gelir elde edebilirsiniz. Paraya çok ihtiyacı olan insanlar fazla çalışır, gelirini 2000 liraya kadar çıkarabilir.

Düğme paketlemek istiyorum

Düğme paketlemek isteyenlerin ne yapması gerektiğini, nerelere müracaat etmesi bu işi nasıl olması gerektiğini bilmek hakkınız. Düğme paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için de farklı yollar bulunmaktadır. Başta internette araştırma yaparak doğrudan firmalarla iletişime geçme şansının olmadığını söylemek zorundayız. Çünkü evlere ek iş veren firmalar telefon numaralarını artık doğrudan paylaşmıyor. Yoğun işsizlik sebebiyle aşırı ek iş talebi birleşince firmalarının telefonları adeta iptal oldu. Durum böyle olunca da sadece sitemiz aracılığı ile iş isteyenlerle kendileri ihtiyaçları olması durumunda iş verilmektedir.

Yani iş başvurusu yapmak için sitemizin aracılığını tercih edebilirsiniz  Hemen bu yazının altına kendinizi en iyi şekilde anlatan bir yazı, mesaj yazmanız gerekir. Firmalar ihtiyacı olduğu zaman sizinle buradan iletişime geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Galoş Paketleme İşi başlıklı makalemizde galoş paketleme işi, galoş paketleme işi veren firmalar ve galoş paketleyerek para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

57 yorum

  1. Daha önceden de bilezik yapmıştım. Elim hızlıdır ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.Haber bekliyorum. İzmir/ Buca

  2. Merhaba ben achgkogretm felsefe bolumunde ogrenciyim. Kendi masraflarimi kendm karsilamak ve aileme yuk olmamak istiyorum. Daha once gumus taki paketlemesi yaptm tecrubem var.

    • Yagmur hanim evde ek is olarak lr veya farmasi yapmak isterseniz uye yapabilirim primli ve kazancli faceden msj atarsaniz yardimci olabilirim tugba durak

  3. Ek gelir elde etmek için düğme paketleme işini kendine uygun gördüğüm için sipariş almak istiyorum..

  4. İyi günler,
    Ek gelir elde etmek amacıyla evde düğme paketleme işi almak istiyorum. 4-5 kişilik ekip kurma imkanım olduğu için kısa sürede büyük siparişleri teslim edebilirim. Cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?