Evde Ek İş

Evde Ek İş Zamanı

Çalışma anlayışı baştan sonra değişmeye başladı. Sizler de farkında mısınız bilmiyoruz ama insanlar çalışmak için iş yerine gitmiyor, işler eve gönderilmeye başlandı. Evde Ek İş dönemi başladı. Bu durumda firmalar önemli çağrı yapıyor. Potansiyel evdeki iş gücünden faydalanmak isteyen firmalar bu durumdan oldukça memnun.  Sadece eve ek iş veren firmalar değil evde iş yapan insanlar da bu durumdan oldukça memnun olmaya başladı.

Bazı insanlar farkında olmasa da eve ek iş alma düşüncesinde olan oldukça fazla ek iş bulunmaktadır. Bizler de sizler için yaptığımız değerlendirmede ailesine destek olmak isteyen para kazandırma düşüncesinde olan insanlara fırsatlar sunmak için çalışıyoruz. Henüz evden nasıl para kazanılır ek iş almak için ne yapılır bilmeyen insanlar var. Bu insanlara konu ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz.

Ülkemizdeki hemen hemen her bölgeye ek iş veren firmalar bulunmaktadır.  Bu firmalar çalışmak isteyen öğrenci ev hanımı emekli işçi olmayan herkese büyük fırsatlar sunuyor. Sizlere de bu dönemde fırsatın farkına varın. Boş zamanlarınız muhtemelen fazladır.

Türkiye’de işsiz sayısı çok olduğu için evlere verilen işler de giderek artmaya başlamıştır. Üretici firmalar değerlendirilmesine yönelik olarak kolay işleri evlere havale etmektedir. Bu durumdan evde ek iş yapmak isteyen insanlar memnun oluyor. Hem de maliyetleri düşük olması sebebiyle ek iş veren firmalar hoşnut oluyor. Üstelik ülke ekonomisi açısından da düşündüğümüz zaman önemli olduğunu söyleyebiliriz. Yani ülkenin kalkınmasına evde ek iş yapan insanlar da katkı sağlamış oluyor.

Evde ek iş nasıl yapılmaktadır

Kısaca çevrenizdeki firmalar ile görüşüp çalışabileceğiniz gibi uzak bölgelerdeki şehirlerden de sizlere iş teklifinde bulunan firmalar olacaktır. Çünkü uzak yakın kavramı maalesef günümüzde neredeyse ortadan kalkmıştır.

Modern ve hızlı kargoculuk sistemi sayesinde verilen işler en uzak noktaya bile bir gün içerisinde gönderilmektedir. Durum böyle olunca da hem üretici firmalar için hem de evde ek iş yapmak insanlar için sorun kalmamıştır.  Değer ailenizin gerçekten ek gelire ihtiyacı varsa sizde bu durumdan faydalanmak zorundasınız yapmanız gereken evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmektir.

Evde ek iş alma basamağının en zorlu süreci de burasıdır. Yani firmalar ile iletişime geçmek onlardan iş almak en önemli basamaktır. Çalışmaya başladıktan sonra firmalara güven verirseniz temiz iş yaparsanız sürekli size yeni işler getireceklerdir. Böylece para kazanmaya başlamış olacaksınız ve devamını da getireceksiniz diye düşünüyoruz.

İnternet üzerinden kolaylıkla firmalara ulaşma fırsatı bulunabilmektedir.  Bunun için sitemizin sizlere sağladığı desteği göz ardı etmeyiniz.

Eve ek iş veren firmalar ve Evde yapılan ek işler nelerdir merak ediyor musunuz?

Evde hangi ek işler yapılır

Evde yapılan çalışmalar sayesinde ortalama ayda ne kadar para kazanılır merak ediyorsunuz. Bunları da sizlere kısa kısa açıklamaya çalışalım. Evlerde aklına gelebilecek her türlü işler yapılır. Ancak daha çok paketleme işleri, montaj işleri temizleme işleri gibi insanı yormayan zaman almayan, sayı olarak fazla, zorluk olarak oldukça basit olan ek işler verilir.

Size örnek olarak anlatmak gerekirse; evde buzdolabı süsü paketleme işinden tutun banyo parfümü paketleme işine kadar ek iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çöp poşeti paketleme işi, yer fıstığı paketleme işi, ceviz kırma işi, Antep fıstığı paketleme işi, Baharat paketleme, cetvel seti paketleme, içerik editörlüğü yapma gibi iş yapma imkanları doğmaktadır.

En çok da evde ek iş yapmak isteyen bayanlara fırsat vermektedir. Çünkü bayanlara yönelik işler oldukça fazladır. Bunlar arasında çamaşır yıkama,  çamaşır ütüleme işi, damat traş seti hazırlamak, kol düğmesi paketleme işi, çocuk bakıcılığı,  gündelikçilik, yaşlı bakım işi ilk aklımıza gelenler olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca evde kına deseni işi, abiye süsleme ek işi, bebek elbisesi işi gibi sayılamayacak kadar alternatifler olduğunu bilmelisiniz.

Üniversite öğrencileri için de oldukça fazla kolay iyi para kazandıracak ek işler bulunmaktadır. Örnek olarak tez yazarak para kazanma, muhasebe işi yapmak, kitap paketleme işi, broşür insert katalog dağıtımı, müzik dinleyerek para kazanma ve part time olarak restoranlarda diğer firmaların farklı bölümlerinde ek iş yapma imkanı bulunmaktadır.

Emekliler için evde ek iş fırsatları

Türkiye’den emekli olan ancak yeteri kadar maaş alamayan insanlar ailesine destek olmak için mecburen ek gelir ihtiyaç duymaktadır. Bunu karşılamak için de sitemizin kendilerine sunacak ek iş fırsatlarını değerlendirebilir.

Emekliler için ek işler nelerdir

Emekliler hangi işleri yapabilir kısaca bahsedelim. Emekli büyüklerimize kolay kendini yormayacak iyi para kazandıran işleri yapmalıdır. Yani sayısal olarak kendilerini yoracak,  Sayımıyla vakit geçirmeyece olan çok para getirecek işlere yönelmelidir. Eğer yapabiliyorsanız tecrübeleri kullanarak hangi sektörden emekli olduysa o bölümle ilgili iş fırsatlarını değerlendirilir.

Örneğin evde nazar boncuğu paketleme işi,  evde bitki yetiştirme işi, tırnak seti paketleme işi, düğün şekeri paketleme işi, evde galoş paketleme işi, kalemtraş montajı işi, ipek böcekçiliği yapma, boş zamanlarında araba alım satım işi gibi farklı ekiş alma imkanları bulunmaktadır.

Evde ek iş

Evde ek iş nasıl yapılır, evde ek gelir nasıl sağlanır

Evet en çok merak edilen konulardan birisi eve ek iş alma süreci nasıl olur. Sitemiz ekisal.com iş veren firmalar hem de evde çalışarak para kazanma düşüncesine olanlara destek olmaktadır. Bu amaçla sitenizin buuşturma görevi olduğunu hatırlatalım. İster elemana ihtiyaç duyan üretici firma olun, isterseniz çalışmak para kazanma düşüncesinde olan potansiyeli işgücü olun. Sizleri burada buluşturuyoruz.

Nasıl ekiş verebilirim, nasıl ek iş alabilirim diye düşünenlere konu altındaki iş başvuru formu olarak kabul ettiğiniz formu doldurmanız tavsiye ederiz.

Yani iş vermek istiyorsanız ek kazanca ihtiyacınız varsa iletişim bilgilerinizi doğrudan paylaşmayın Sadece e-Mail adresiniz aracılığıyla çalışmak isteyenlerin sizlere ulaşmasını fırsat verebilirsiniz.

Çalışmak isteyen, para kazanma düşüncesi olan, ek gelire ihtiyacı olan insanlar sizler! Üretici firmaların sizi bulması için size iş teklifinde bulunması için konu altına çalışmak istediğinizi belirten mesaj yazın. Tecrübelerinizi, eğitim durumuzu, boş zaman bilgilerinizi, referanslarımızı yazabilirsiniz. Böylece firmalar ihtiyaçları durumunda sizlere bıraktığınız iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşarak iş teklifi yapabilir. Bu durumda iş veren firma hem de evde ek iş yapan insanlar kazançlı çıkacaktır.

Ek iş veren firmalar ve Evde yapılan ek işler hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık. Umarız ki herkes istediği şekilde eleman bulur. İş arayanlar da istediği işlere kavuşur.

Boş zamanlarını değerlendirmek para kazanmak için internet önemli bir  görev üstlenmektedir. Bu önemli potansiyeli farkına varın. Siz de kendi özelliklerine göre hangi işleri yapabileceğinizi düşünün. Hangilerinin zor olduğunu bilirsiniz.  Yapabileceklerinize başvuru yapmaktan çekinmeyin.

Evde ek iş yapmak

İş arayan evde ek iş yapmak isteyen insanlar doğrudan ek iş veren firmaların telefon numaraları nedir. Hangi telefonu aramalıyım, diye araştırma yapıyor. Şunu unutmayın.  Evlere ek iş veren firmalar doğrudan telefon numaralarını paylaşıyorlar. Tabi bu kurumsal firmalar için geçerli. Küçük çaplı acilen elemana ihtiyacı olan evlere ek iş veren yerler olabilir.  Bunlar sizlere ufak çaplı bulunduğunuz bölgede ek iş veren firmalardır. Evde ek iş fırsatı olduğunu tekrar hatırlatalım.

İster zihinsel, ister fiziksel olsun size uygun mutlaka bir iş vardır. Müracaatınızı mutlaka yapın. Sizlere yeri geldiği zaman ihtiyaç duyulduğu zaman ek iş veren firmalar  iş teklifinde bulunacaklardır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

26 yorum

  1. Emekliyim evde eşimle birlikte yapabileceğimiz bir iş arıyorum saygılar İstanbul gaziosmanpaşa Küçükköy yolundayım

  2. Eskişehirde yaşıyorum. Üniversite ögrencisiyim yüksek puanla yerlestim. Teog ve ygs özel ders verebilirim. İngilizce özel ders de verebilirim. Ayrıca paketleme, kına süsü vb işleri de yapabilirim. Teşekkürler.

  3. Kahramanmaraş’ta yaşıyorum aileme katkıda bulunmak için çalışmak istiyorum her türlü işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

  4. İyi günler. Kütahya/Tavşanlı’da oturuyorum. Öğrenciyim ve evde paketleme işi yaparak kendime gelir sağlamak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  5. Adanada oturuyorum evde ek ise ihtiyacım var hertürlü paketleme işini yapabilirim.geri dönüş yapn lutfen

  6. konakta yaşıyorum.paketleme,düğme ve boncuk ayırma gibi işler yapabilirim. geri dönüş bekliyorum.

  7. Lohusa tacı ve terliği süsleme konusunda ek iş yapabilirim istanbul Avrupa yakasında oturuyorum .

  8. gelire ihtiyacımız var.ben annem ve kız kardeşim eve katkıda bulunmak istiyoruz.dönüş yaparsanız seviniriz.Ankara/keçiòrende oturuyoruz

  9. Merhaba Giresun goreleden yazıyorum çalışmayı çok istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status