UYARIYORUZ!

Evde Eşarp Katlama İşi

Bazı bayanlar tekstil ürünlerine çok meraklıdır. Hele hele katlama işlerini çok sever. Biz de bu türde çalışma düşüncesinde olanlara eşarp katlama işi yapma ücretli aktivitesini ele alalım. Oldukça temiz ve bol kazançlı iş yakalamak isteyen insanlar bu konuyu dikkate alabilir.

Biliyoruz ki herkesin ek kazanç yollarını öğrenmek için muhtelif yollar deniyor.  Boş zamanlarında ailesine destek olmak isteyen herkes evde para kazanma fırsatından faydalanabilir. Bu işi yaparken benzer ek iş kolaylıkları da beraberinde sizlere verilir.

Eve katlama işi veren firmalar sadece eşarp değil, aynı zamanda eşarp kıvırma işi ile birlikte püskül bağlama işi de sizlere teklif edebilir. Bu sebeple eşarp firmasının sizlere ihtiyacı doğrultusunda ek gelir sağlayacağını sunabiliriz.

Sokaklarda gözlemlediğiniz üzre son dönemlerde tesettürlü bayanlar dikkat çekmeye başladı. Buna paralel olarak da eşarp üretimi yapan satışı yapan firmalar bol bol bu iş yapacak elemana ihtiyaç duymaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bu işler göndermek firmanın tercihine bağlıdır. İlk önce kendi üretim alanı sınırları içindeki insanlara verilir. Ancak firmalar kargo firmaları ile anlaşma yapıyor. Yani aynı şehirde olan ile en uzakta şehirde yaşayan insanlara gönderilen ürünlerden aynı fiyat  alınmaktadır. Bu sebeple uzak yakın kavramından fazla etkilenmeyin. Evde püskül bağlama işi yapmak istiyorum. Evde eşarp kenarı kıvırma işinden faydalanmak istiyorum, diyorsanız ne mutlu çalışma fikrinize.

EŞARP KATLAMA İŞİ

İktisadi anlamda pozitif düşüncede olanlar, ailesine katkı sağlamak isteyenler eve  iş veren  kişilerin sunduğu kolaylıkları en iyi şekilde değerlendirilmesi zorunludur. Eşarp işi veren firmalar sizinle nasıl iletişim kuracak, size nasıl iş verecek?  Çalışmak isteyenler bu yazının altına işe ihtiyacı olduğunu boş zamanı bulunduğunu belirtebilir.

Yaşadığınız şehrin kaç kişi olduklarını ve diğer iş almak ile ilgili konularda görüşlerini düşüncelerini paylaşabilirler. Böylece elemana ihtiyacı olan firmalar sizin aşağıda yaptığınız başvuruyu inceler gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlar. Sizler de eve eşarp katlama işi veren firmaların tanıdığı imkanlardan yararlanırsınız.  O halde hemen iletişime geçmek için aşağıya mutlaka iş başvurusu yapmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

49 yorum

  1. bu ise cok ihtiyacim var esarp katlama paketleme isine talibim bursa ozmangazi karamanda oturuyorum 05426440859

  2. Evde ek iş aryoruz eşarp katlama dikme hepsi olablr bursa yıldırım yenidogan dmetevler tarafında oturuyorz 05070984856

  3. Ekibimle beraber eşarp katlama paketleme püskül baglama işine talibim en yakın zamanda dönerseniz sevinirim 05355820283

  4. Merhaba Ankara Mamak ta oturuyorum yıllarca mağzacılık yaptım kıyafet alt ve üst olmak üzere katlama yaptım şuan ek gelire ihtiyacım var umarım yardımcı olursunuz iyi çalışmalar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?