UYARIYORUZ!

Evde fırın poşeti paketleme işi

Çalışmak, gelir fırsatından istifade etme umudunuz var. Bu sebeple sitemize giriş yaptığınız. Biz de sizlere fırın poşeti paketleme işini önereceğiniz. Eğer uygun zamanınız, yeterli vaktiniz varsa popüler argümanlarla sizi memnun edecek kazanç sağlayabilirsiniz. Fırın poşeti firmaları ürünleri satışa hazır hale getirilmesi için elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple bu tür işleri dağıtan kişilerle iletişime geçmeniz şarttır. Fırın poşeti katlama işi yapacak kişilerle eleman arayan insanları bir araya getirmek için önemli bir fırsat olarak görülmelidir. Fırınlar tavuk, balık, et, patates, soğan… Aklına ne gelirse mükemmel şekilde pişirilmesine olanak tanıyan poşetler son zamanlarda ilgi görmeye başladı.

Gerçekten mükemmel derecede lezzetli yiyecekler sunan bu basit poşetler herkes tarafından satın alınıyor. Herkesin çok tercih ettiğini poşetleri katlayarak ailenize önemli girdi sağlayacaksınız. Herkes boş zamanlarında bir şeyler yaparak ailesinin kötü durumdaki umudu olmaya çalışıyor. Muhtemelen sizler de geçinmekte zorlanıyorsunuz ve nakde ihtiyacınız var. Ek gelir için farklı çıkış yolları deniyorsunuz.

fırın poşeti paketleme işi veren firmalar

Fırın poşeti işi veren kişiler çalışmak isteyen insanlarla sitemiz aracılığıyla buluşuyor. Ayda 1500-2000 lira civarında  kazanç sağlamak istiyorsanız, iş veren kişilerin sizlere iş teklifi yapmasını bekliyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurun. kendinizi en iyi şekilde anlatmaya çalışın. Böylece para kazanmak için önemli bir başlangıç yapmış olursunuz. Firmalar tarafından size gönderilecek poşetlerin istenilen sayıda paketlenmesi şarttır. İşinizi zamanında temiz düzgün bir şekilde bitirmenin halinde iş bitiminde kazancınız teslim edilecektir.  Yakınsanız elden, uzakta iseniz ürünler size kargoyla gönderilecek. Yine kargo ile teslimat alınacaktır.  Ödemeniz de banka havalesi ile veya elden size yapılacaktır. İş istiyorsanız günde 6 -7 saat kadar çalışarak gelir sağlamak için evde fırın poşeti paketleme işine müracaat etmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Bu işi kolaylıkla yaparım daha önce de yaptım üstelik hatasız teslim ve hızlı yaparım

  2. Gaziosmanpaşa yıldıztabya da oturuyorum..İşsizim,eşimle birlikte bu işi yapmak istiyorum

  3. Ne olursa yaparım paketleme katlama montaj ankara Etimesgut da oturuyor m bu ise çok ihtiyacı m var lütfen bana yardımcı olun ekip olarak çalışıyor m

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?