Evde Ihlamur Paketleme İşi

Kış mevsiminde soğuk algınlığına karşı kaynatıp içtiğiniz ıhlamur sizlere iki türlü kazanç sağlayacak.

1. evde Ihlamur paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

2. Bu güzel faydalı bitkiden çay yapıp hem evinizi mis gibi kokutacaksınız, hem de sağlıklı bir yaşam süreceksiniz.

İşte böyle faydası olan güzel bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Siz de muhtemelen evinize ek gelir sağlamak, para kazandırmak istiyorsunuz.

Öğrencisiniz ya da ev hanımı veya erken yaşlarda emekli olmuş ancak yeteri kadar maaş alamayan bir vatandaşsınız. Hiç farketmez, herkesin yapabileceği ek gelir fırsatları bulunmaktadır. Önemli olan bu fırsatları yakalamak ve boş zamanları değerlendirmektir.

Size uygun mutlaka ek iş fırsatı bulunmaktadır. Bunları nasıl bulacaksınız, nasıl çalışacaksınız? Ben de evde Ihlamur paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor, bilmiyorum, diyorsanız sizlere konu hakkında bilgi verelim.

Evde Ihlamur paketleme işi nasıl yapılır

Aktarlara marketlere paketlenmiş baharat ya da bitki çayları dağıtan firmalar bu işleri evde çalışmak isteyen kişilere vermektedir. Yani paketleme işi yapmak isteyen herkes ek gelir sağlayabilir. Peki eve Ihlamur paketleme işi veren firmalar nerededir? Telefon numaraları kaçtır, onlara nasıl ulaşılır?

Evet bu konu ile ilgili sizlere doğrudan bilgi veremeyeceğiz. Çünkü eve ek iş veren firmaların telefon numarası doğrudan paylaşılmıyor. Geçmiş dönemlerde çalışmak isteyenlere ek iş fırsatı tanıyan kişiler kurumlar firmalar telefon numaralarını her yerde rahatlıkla paylaşıyordu. Ancak aşırı talep karşısında onlar da şaşkınlık yaşadı. Çünkü telefon numaraları sürekli herkes tarafından çevrilmeye başlanınca hat tamamen iptal oldu. Yani şebeke kilitlendi.

Ihlamur paketleme

Eve ek iş veren firmaların telefon numarası

Eve ek iş veren firmalar şöyle bir yöntem tercih etmeye başladılar. Sitemiz aracılığı ile çalışmak isteyen insanların başvuruları değerlendiriliyor. Evde paketlemek istiyorum diyenler o zaman hemen alt taraftaki iletişim bölümü ne iş başvurusu yapabilirsiniz. Ihlamur paketleme işi veren firmaların telefon numarası bana ihtiyaç diye durmadan aramanıza gerek yok!

Eve ek iş veren firmalar

Eğer uygun bölgede istediniz uygun fiyata çalışmayı kabul ederseniz firmalar sizinle anlaşma yapabilir. Firmaların iş teklifini kabul ettiğiniz takdirde sizlere paketleme yapmak amacıyla çuvallar dolusu Ihlamur getirilir. Bunlar belli gramda tartılarak paketlenir ve satışa hazır hale sunulur. Böylece iş bitiminde firmanın size ücret ödemesi yapacağını bilmelisiniz.

Bu işten ne kadar ücret alırım diye düşünürseniz, yapacağınız iş miktarında kazancınız olacaktır. Örneğin size 10 kilo Ihlamur verilirse bunu ellişer gramlık, 100 gramlık paketler halinde hazırlayın. 50 gram fiyatı farklı 100 gram fiyatı farklı olacaktır. Bu durum tamamen firma ile sizin yapacağınız pazarlığa göre değişecektir. eve ek iş veren firmalar size tahmini olarak evde ıhlamur paketleme işi yaparak ayda 700-800 TL ek gelir sağlayabilir. Hemen başvuru yapmayı unutma.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. ordu/fatsa da site sakinleri komsulariz.calisma alanimiz mevcuttur.paketleme isine ihtiyacimiz var.gerekli bilgileri almak istiyoruz.ilginize tesekkur ederiz.

  2. İşe ihtiyacım var elim cabuktur sabun paketleme kürdan paketleme çay paketleme kına nikah şekeri vs her şey paketleyebilirim

  3. Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde oturuyorum evde ek iş olarak birçok iş yapabilirim lütfen ilesime gecermisiniz

  4. Evde yapılabilen her türlü paketleme işi yapabilirim 5 Kişilik ekibimiz var Bursa Kestelde oturuyorum

    • Sema hanım, yapabileceğiniz işlerin altındaki iletişim bölümüne çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. İş vermek isteyenler mail adresinize gerektiğinde teklif gönderecektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status