UYARIYORUZ!

Evde Kalem Montaj İşi

Yazı yazma aracımız olan kalemlerin üretimi için özen ister. Biz de sizlere kalem montaj işi bu sene de en fazla para kazandıracak işler arasında olduğunu müjdeleyeceğiz. Geçmiş yıllarda eve paralı etkinlik isteyenlere en çok getiri sağlayan çalışmalar arasında yer almaktadır. Günümüzde her ne kadar kalem kullanan insan sayısı azaldıysa da yine de kalemin önemi hiçbir zaman değerini yitirmez.

Hayatımızın önemli bir parçası olan kalemler farklı şekillerde üretilmektedir. Daha çok üzerinden basılarak ucu açılan şekillerde piyasaya sunulan kalemler eşantiyon malzemesi olarak dikkat çekmektedir. Firmaların en iyi tanıtım aracı olarak piyasaya müşterilere dağıttığı kalemler çalışmak isteyenlere önemli getiri sağlamaktadır.

Evden ek kazanç yapmayı planlayanların imdadına kalem montaj işi veren firmalar yetişmektedir. Kalemlerin farklı çeşitleri yer almaktadır. Tükenmez kalem, uçlu kalem, dolma kalem şeklinde hayatımızda önemli yer tutarlar. Bazı insanlar için de para kazandırdığı için önemli yer tutar.

Kalem montaj işi

Kalem montaj işi nasıl yapılır

giderlerinin önemli bir kısmını ödemek için çalışan insanların imdadına kalem montaj işi yetişir. Kalem montaj işi veren firmalar birlikte çalışacakları eleman arıyorlar. İşverenlerle, iş arayanların buluşma noktası olan ekisal.com sitesi  görevve sorumluluk üstlenmektedir. Hem işverenleri hem de iş arayanları buluşturmak en yüce görevler arasındadır.

Kesinlikle ne işverenden ne de iş arayandan ücret, komisyon vb. herhangi bir para talep etmemektedir. Sadece ve sadece işi görülmek istenen insanlarla, iş yaparak para kazanmak düşüncesi taşıyanları bir araya getiriyoruz.

Kalem montajı işi yapmak isteyen insanlar sitemizin alt taraftaki yorum bölümüne çalışmak istediklerini belirten yorumlar yazıyor. Elemana ya da işçiye ihtiyacı olan evlere iş veren firmalar da buradaki mesajlardan faydalanarak ihtiyacı olanlara iş teklifi yapıyor. Böylece al gülüm ver gülüm hesabı her iki tarafta kazan-kazan prensibi ile birbirleriyle anlaşıyorlar.

Anlaşma sağlandığı takdirde kalem montaj işi için belli bir ücret anlaşması yapılıyor. Pazarlık sonunda iş kabul edilirse firmalar montaj yapılacak kalemleri çalışmak isteyenlere gönderiyor. Ailesine önemli girdi sağlamak isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler işsizler…  İş bittiği zaman firma yetkileri gelip bütün işleri teslim alıyor. Para nakit olarak ya da istenilen hesaba yatırılıyor. Yapılan işleriniz düzgün sorunsuz ise firma aynı kişiyle çalışma kararı alıyor. Ancak sorun çıkarsa eksik yada arızalı kalem montajı olursa firma sizinle çalışmak istemeyebilir.

Kalem montaj işi yapmak istiyorum

Günde 30-40 liralık ek gelir sağlamak istiyorsanız hemen bu yazı altındaki iletişim bölümünden firmalarla anlaşmak için kendinizi tanıtın. Burada eğitim durumunuzdan, ekip saygımızdan, boş zaman dilimlerinden bahsedebilirsiniz. Kalem montaj işi veren firmaların anlayacağı dilden yazarsanız iş alma şansınız yüksek olacaktır. Byılın en parlak iş fikrini en ince ayrıntısına kadar değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan İzmir'de Evde Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde Ege Serbest Bölgesinde iş veren firmalar, İzmir ek iş ve İzmir ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

81 yorum

  1. Kalem montajı işi yapmak istiyorum.Bursa ‘da yaşıyorum.Rahatsızlığımdan dolayı ev işi yapamadığından zamanım çok bol evde.Ihtiyacımda var.2 kişiyiz zamanında ve hatasız teslim edebiliriz.

  2. Merhaba evde kalem montajı işi yapmak istiyorum.Bursa da oturuyorum.2 kişi olduğumuz için zamanında ve hatasız olarak teslim edebiliriz

  3. Merhaba ben samet öğrenciyim ve böyle işlerdrn anliyorum izmirdeyim okul harcliklarimi cikaracak kadar ek gelir alip aileme yardimci olmak istiyorum telefonum 05398955651

  4. Evde yapılabilecek paketleme montaj işi yapılır. 3 kişiyiz. Dönüş yaparsanız seviniriz. İst halkalıdan.

  5. Merhabalar,
    Ben endüstri mühendisiyim. Ek iş ek gelir yanında gelecek işe göre esneklik gösterebilecek personel havuzuna sahip olmam sebebiyle işleri zamanında ve yüksek kalitede teslim edebilirim. İletişim sağlamak için arslanturkmustafa@gmail.com ya da 05547661168 kanallarından ulaşabilirsiniz.

  6. Merhaba ben 10 kişilik grubu olan ve furmalarin siparislerine gõre grubu cogaltabilen daha once sigara sarma isi paketleme isi iplik temizleme isi yapmis bir bayanum bu konularda tecrube sahibiyim islerinizin itinayla yapilacagindan emin olabliirsiniz telefon no 05321563675 05455206637

  7. Merhabalar Ben 27 yaşında organik tarım önlisans mezunu evli 1 çocuk annesiyim Antalya da ikamet etmekteyim ve bebeğim olmadan önce 4 yıl ön muhasebe işi yaptım bebeğim olduktan sonra işi bırakmak zorunda kaldım şuan 2 yaşında ve kreşe verene kadar evde ek iş yapmak durumundayım kalem montaj işi aklıma yattı ve bu işi yapmak istiyorum görür ve ilgilenirseniz sevinirim. İyi çalışmalar mutlu günler.

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?