Evde Kalemtraş Montaj İşi

Sosyalleşmenin sonucunda giderler giderek artmaya başladı. Para kazanmak oldukça zorlaştı. Para harcamak ise oldukça kolaylaştı.  Mecbur evde ek iş yapma zorunluluğu doğdu. Sizler de bu düşüncede iseniz evde kalemtraş montaj işi yaparak para kazanmak isteyebilirsiniz. Sizlere bu ek gelir fırsatı hakkında bilgi vereceğiz. Oldukça kolay ve eğlenceli bir ek iş fırsatı yakalamak istiyorsanız sizlere konunun ayrıntıları hakkında bilgi verelim.

Kalemtraş montaj işi 2017 küçük ancak geliri oldukça tatmin edici olan bir ek iş arıyorsanız sizlere evlere kalem montaj işi veren firmaların sunduğu fırsatları yakalamanızı tavsiye ederiz. Boş zamanlarında ister tek başınıza isterseniz ailece veya arkadaş, dost meclisinde bir araya gelerek basit bir işten önemli miktarda gelir elde edebilirsiniz.

Bu işi özellikle emekliler, üniversite öğrencilerin severek yapacaktır. Ellerine alacakları bir tornavida ile kalem açacaklarını iki parça halinde birleştirmeleri gerekiyor. Bunun sonucunda da küçümsenemeyecek miktarda ek kazanç elde edilecek.

Kalemtraş montaj işi veren firmalar

Tam bana göre güzel bir ek iş, bana da göndersinler. Benim de ihtiyacım var diye düşünmeye başladınız  Sadece erkekler değil eli yatkın olan ev hanımları da rahatlıkla evde kalemtraş montaj işi yapabilir. Kimin paraya ihtiyacı yok ki. .. Hele Kredi kartlarının insanları sömürdüğü bu sistemde paraya ihtiyacı olmayan var mı? O kadar çok gider kalemi alttaki nereye nasıl para yetireceğimizi de şaşırdık. Hadi şimdi bu güzel ve kolay işe talip olun.

İş lazım çalışmak istiyoruz diyenlerin sayısı oldukça fazla. Para kazanmanın giderek zorlaştığı son zamanlarda firmalar evden para kazanmak isteyenlere şans tanıyor. Eve kalemtraş montaj işi veren firmalar da para ihtiyacı olanlara önemli fırsatlar veriyor.

kalemtraş montaj işi yapmak istiyorum

Evde kalemtraş montaj işi nasıl yapılır

İthalat yapan firmalar parçalar halinde getirdikleri ürünleri evden ek iş yapmak isteyenlere veriyor. Hem kendileri maliyetleri yarıya düşürüyor hem de ek kazanç yakalamak isteyenlere önemli fırsat veriyor. Bu işi yapmak istediğinizi belirten mesajları aşağıdaki iletişim kurma bölümüne yazınız.  Kaç kişi olduğunuzu, ne kadar zamanımız bulunduğunu, ekibiniz var mı? Özel durumunuz nedir, paraya ne kadar ihtiyacınız var yazabilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli konu sitemizin uyarılar bölümünün okumadan ek iş talebinde bulunmayınız.

Kalemtraş montaj işi veren firmalar size iş teklif ettiği zaman siz kabul ederseniz yaklaşık 10 bin tane montaj yapılacak kalemtraş gönderilir. Sizler de size verilen süre içerisinde işi tamamlamış olmanız şarttır. İşletiminde tane başına beş kuruştan 10 kuruştan nasıl anlaştığı insanız çarpım yaparsınız.  Böylece kazancınız ortaya çıkar.

Ben de bir an önce bu işten almak istiyorum,  evde kalemtraş montaj işi yapmak istiyorum diyenler firmaların çekim alanına girsin. Kendilerinden bahsetsinler iş almak için zemin yakalasınlar. Bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Kalemtras monta isini verebilirseniz sevinirim.iki yapacagiz insallah. ALLAH A emanet olun.Allah razi olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status