Evde kına deseni paketleme işi

Attığımız başlık sizi yanıltmasın kına paketleme işi değil evde kına deseni paketleme işi hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Gençlerde yaygın bir şekilde moda olarak tercih edilen kına desenleri sizlere farklı bir ekonomik çıkış olarak fırsat sunacak. Daha çok Hindistan’da yaygın bir şekilde kullanılan kına desenleri dünya geneline yayılmaya başladı.  Ülkemizde bu furyadan üzerine düşen payı alıyor. Sağda solda görüyorsunuzdur.

İnsanlar ellerinin üzerlerine farklı desenler de kına yakıyorlar. Bu güzel desenlerin saatlerce uğraşarak meydana getirildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Eve kına deseni paketleme işi veren insanlar size hem para kazandıracak hem de bu konu hakkında fikir verecek. Yani haberiniz yoksa mükemmel desenli kınalar oluşturmak için hazır kalıplar halinde sunulan kına desenleri satılmaktadır.  Elbette bu ürünler oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Binlerce farklı desenlerin farklı kitlelere ulaştırılması için paketler halinde satışı yapılmaktadır. Takı tasarım ve güzellik ürünleri satan marketler de kına desenleri paketlerle satışa sunulmaktadır.

Evlere kına deseni paketleme işi

Sadece desenler değil aynı zamanda tüp içinde hazırlanmış Hint kınaları da müşterilerini beklemektedir. Sizleri ilgilendiren bölüm ise evde kına deseni paketleme işi yaparak nasıl para kazanılacak?  Ne kadar gelir elde edilecek kısmıdır. Biz size bu konu hakkında ipuçları veriyoruz.  Sizler de tercih ederseniz uygun zamanınız varsa değerlendirebilirsiniz.

Evlere kına deseni paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağladığımız takdirde tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip halinde de çalışmak fırsatınız olabilir. Böylece yapacağınız çalışma miktarınca geliriniz ortaya çıkacaktır. Sizlere gönderilecek olan binlerce kına deseni ne istenilen sayıda ve farklı kalıplar şeklinde paketlemeniz gerekecek. Bunu yaptığınız takdirde yaklaşık olarak 4-5 saat ekstra bir çalışma ile 700-800 lira kişi başı gelir elde edebilirsiniz.

Ben bu işi yapabilirim, tam bana göre güzel bir iş, hem kendim farklı desenler denerim, hem de bu işi yaparken para kazanırım diye düşündüğünüzü tahmin ediyoruz. Bunu size nasıl hiç kalacağınız da kısaca özetleyelim. Eve kına deseni paketleme işi veren kişiler sitemizin iletişim bölümüne iç talebi yazan ziyaretçilerin taleplerini değerlendirir.  Uygun olanlara çalışma şartları hakkında mail atar. Eğer siz de size gönderilecek olan çalışma şartlarını kabul ederseniz size yapacağınız iş hakkında bilgi verilir ve sonrasında adresinize paketleyeceğiniz ürünler gönderilir. İş bitiminde de hesabınıza para havale yapılır.

Unutulmaması gereken en önemli konulardan birisi kına deseni paketleme işi aceleye getirmeden temiz titiz ve istenilen şekilde yapılmasıdır. Aksi takdirde size ne ödeme yapılır ne de işin devamlılığı olur.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3kisilik bi ekibiz daha öncede bu tip isler yaptık bu fırsatı degerlendirmek isteriz

  2. Merhaba, Manisa/Turgutlu da oturuyoruz ve üç kişiyiz. Bizde yapabiliriz, geri dönüş yaparsanız seviniriz. İyi günler dilerim.

  3. Merhaba,

    evde ek işe ihtiyacım var. istediğiniz adet istediğiniz zaman teslim edebiliriz. 2 arkadaşız lütfennnnn geri dönüş yapın. antalya merkezde ikamet ediyoruz.

  4. Evde paket işi yapmak istiyoruz. İki kişiyiz ek gelire ihtiyacımız var. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  5. Izmir’de yaşıyoruz 3 kişiyiz hızlı çalışırız işe çok ihtiyacımız var lütfen iletişim kurun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status