Evde kırtasiye malzemeleri paketleme işi

Sizler için farklı ek iş fırsatlarını araştırıyoruz. Bugün sizler için oldukça kazançlı bereketli bir ek gelir fırsatı olan evde kırtasiye ürünleri paketleme işi hakkında bilgilendirme yapacağız.  Ülkemiz çoğu ülke nüfusundan fazla öğrenciye sahiptir. Yaklaşık 18 milyon öğrencinin eğitim öğretim hizmeti aldığı ülkemizde kırtasiye malzeme ihtiyacını sizler hesap edebilirsiniz.

Bir de eğitime oldukça fazla ilgi gösteren yatırım yapan bir toplum olduğumuz için sektör de hızlı bir şekilde gelişmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü kırtasiye ürünleri evde çalışıp para kazanmak isteyen insanlara gönderilmektedir.  Eğer benim paraya ihtiyacım var, çalışmak istiyorum. Bu işi sevdim. Bana da göndersinler, diye düşünmeye başladıysanız size kısa bilgilendirme yapalım.

Evde ek iş fırsatları sunan firmalardan biri de eve kırtasiye malzemeleri paketleme işi veren firmalardır. Fazla insana ihtiyaç duymaktadırlar.  Özellikle eğitimli insanların ilgi göstermesini tavsiye ederiz. Üniversite öğrencilerine de ev hanımlarına hitap eden bir ek gelir fırsatı diyebiliriz.

Bu iş sadece sezonluk değildir. Firmalar her türlü kırtasiye ürünleri paketleme işi vermektedir. Bildiğiniz kalemtraş,  cetvel seti, sayı boncuğu, abaküs, kitap seti veya diğerleri sizlere gönderilebilir.

Eğer para kazanmak istiyorsanız paraya ihtiyacınız varsa bu işle hemen ilgilenmeye başlayın. Peki çalışmak istiyorum. Ne yapmam lazım? Kimlerle iletişim kurmam gerekir,  diye kafanızdan geçiriyorsunuz. Evet haklısınız. Bu işi yapmak isteyenler öncelikle ve kırtasiye malzemeleri paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurması gerekir.  Bunun için de sitemizin sunduğu destek aracılık tanıtım  hizmetinden istifade edebilirler.

kırtasiye malzemeleri paketleme işi

Yani sitemiz hem işverenlerin hem de iş arayanlar buluşturma görevi üstlenmiştir. Eve ek iş veren firmalar eleman temini için sitemizin iletişim formundan faydalanmaktadır.  Ek iş arayan arkadaşlar evde çalışmak isteyenler, ailesine ekonomik girdi sağlamak isteyenler, hemen iletişim formuna kendinizi anlattın. Bu işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazsın.  Firmalarda eleman ihtiyacı olunca sizlere bırakacağınız mail adresiniz aracılığıyla iş göndersin. Böylece oturduğunuz yerden rahat bir ortamda çalışarak ek gelir fırsatı yakalarsınız.

Kazancınız çalışma durumunuza göre değişebilir. Kaç kişi çalışacaksınız,  kaç saat çalışacaksınız, eliniz bu işlere ne kadar yatkın… Bu sizin kazancınızı belirleyecektir. Kırtasiye malzemeleri paketleme işi almak isteyenler bu fırsatı mutlaka değerlendirilmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

25 yorum

 1. Merhaba istanbul avcilarda oturuyoruz plastik paketleme isinde tecrübeli annem ve kardesim icin paket isleriyle ilgileniyoruz iyi çalışmalar.

 2. Ben hediye konya kartayda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum yardimci olur musunuz teşekkürler

 3. Bem hediye konya karatayda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum yardimci olur musunuz teşekkürler

 4. Neden kimse geri dönüş yapmıyor işe ihtiyacım var ankara Çankaya da ikamet ediyorum teşekkürler

 5. İşe ihtiyacım var hemde çok dönerseniz çok sevinirim teşekkürler ankara Çankaya da ikamet ediyorum

 6. Merhabalar daha önce sabun paketleme ve iç çamaşırı askıya geçirme işi yaptım toplam 6 kişiyiz işe ihtiyacımız var yardımcı olur ve dönüş sağlarsanız sevinirim, İyi çalışmalar

 7. ben sol el parmakları eksik engelli 3 çocuk annesi bir bayanım maddi durumum sıkıntılı evde kırtasiye malzemeleri vb paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 8. Merhaba, İzmirde yaşıyorum. Yükseklisans öğrencisiyim, bu işi yapıcak 4 kişilik bir ekibim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Daha önceden de evde bilezik yapmıştım. Elim hızlıdır ihtiyacım var haberlerinizi bekliyorum. İzmir/Buca

 10. Daha önce bilezik işi yapmıştım. Elim hızlıdır. İhtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.Haber bekliyorum.

 11. elim bu işlere yatkındır. daha önce de bu tarz işleri hem evde yaptım hemde kırtasiyede çalıştım şimdiden teşekkür ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status