UYARIYORUZ!

Evde Kolye Taşı Ayıklayarak Para Kazanma

Evde kolye taşı ayıklama işi yaparak darlıktan kurtulmak ister misiniz? Korkmayın o kadar da çekinecek bir durum yok. Herkes rahatlıkla yapabilir. Çünkü pırlanta, elmas, zümrüt taşı ayıklamayacaksınız. Bildiğiniz renkli taşların birazcık parçalanmış minik hallerini belli sınıflara ayrılacaksınız. Bunları yaparken de öyle sağlık bilgisine gerek yok. Size gönderilecek olan binlerce minik renkli kolye taşları arasında belli gruplar oluşturacaksınız. Bu gruplara göre paketleme yapacaksınız.

Kolye taşı ayıklama işi

İşte böyle basit bir yere fırsatından da oturduğunuz yerden para kazanacaksınız. Herkes çok rahat yapabilir. Başta üniversite öğrencileri, emekliler ev hanımları olmak üzere paraya ihtiyacı olan herkes bu etkili fırsatı değerlendirebilir. Kolye taşı ayıklama işi gönderen takı tasarımcılar sizlere önemli kolaylık sunuyor. Biz de buna aracılık yapıyoruz. Herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sadece  taşlardan mutluluk yakalama bilgilendirmesi yapıyoruz.

Ülkemizin hali belli. Herkesin aldığı maaşlar belli. Giderler belli gelir belli yani ucu ucuna zor yaşıyoruz. O halde bu zamana olan insanlar mutlaka ekstradan eve para kazandırması zorunda. Yoksa hayata tutunmak istediklerinizi almak toplum içine çıkmak pek kolay değil.

kolye taşı ayıklama işi

Biz de farkındayız, son yıllarda evlere ek iş veren firmalar çıktı da birazcık ek gelir depolayan vatandaşlar rahatlamaya başladı. Bugün kolye taşı ayıklama işi sunan kişiler hakkında açıklamalar yapacağız.  Kolye taşları ayıklayarak ne kadar para kazanılır bundan da bahsedeceğiz.

Kolye taşı ayıklama işi veren firmalar

Eğer bu işe sıcak baktıysanız yapmayı düşünürseniz işi kimler verir? Nasıl iletişime geçilir bilgilendirme yapalım. Tedirgin olmanıza herhangi bir sebep yok. Size küçük bir fırsat sunuluyor. Bu fırsatı değerlendirirseniz para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.  Üstelik bu ek gelir fırsatını illaki sizin yakın çevrenizde birilerinin vermesi gerekmiyor.

Türkiye’nin her noktasından sizlere kolye taşları gönderilebilir. Sağolsun kargo firmaları insanların işini kolaylaştırdı. Türkiye’nin her noktasına eşya taşıyabiliyor. O halde hemen kolye taşı ayıklama işi gönderen takı tasarımcılar ile iletişime geçin. Bunu yapmak için yapmamız gerekenler hemen alt tarafta bulunan iletişim formunu doldurmak yeterli. Başka da bir şeye gerek yok.

Personel arayan çalıştırmak için eleman ihtiyacı olan insanlar sizin bırakacağınız mail adresine iş beraber kar etme teklifi yapar. Sizler de bakarsınız ve okursunuz işinize gelirse işi kabul edersiniz. Ayrıntılı konuyu görüşürsünüz. Kazancı size yeterli gelirse evde kolye taşı ayıklayarak para kazanma olayına sahip olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. 23 yaşındayım ve işsizim. nerdeyse başvurmadığım yer kalmadı. artık çalışmak istiyorum. işsizlikten antidepresanlara başladım. lütfen bu işi rica ediyorum sizden.yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?