Evde menteşe paketleme işi

Farklı ek gelir fırsatları arayan insanlar için bugün evde menteşe paketleme işi yaparak para kazanma imkanından bahsedeceğiz. Türkiye’nin şartları belli. Herkes istediği kadar gelir temin edemiyor. Çalışanların hak ettiği ücret maalesef yeterli değildir. Bu sebeple evden farklı ek iş fırsatı değerlendirmek isteyenlere konu hakkında önemli bilgilendirme vereceğiz. İnşaat sektörünün hızlı bir şekilde artması doğal olarak bu sektöre paralel diğer sektörlerde tetiklemiştir. Aklınıza gelebilecek her türlü yapı malzemeleri üretimi hızlanmıştır. Bugün bizim sizlere menteşe üretici firmalarının eleman ihtiyacını gidermek için bilgilendirme yapacağız.

menteşe paketleme işi

Eve menteşe paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek istiyorsanız konu hakkında önemli ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Binlerce milyonlarca üretilen menteşelerin ikişerli üçerli paketler halinde satışa sunulması gerekmektedir. Bu amaçla üretici firmalar ya da ithalatçı firmalar ürünlerin evden paketlenmesine istemektedir. Sebebi de ucuz işgücünü değerlendirmek istemeleridir. Fabrikada çalışan işçinin maliyetleri oldukça yüksektir. Oysa evde ek gelir düşüncesinde olan ev hanımları emekliler yaptığı takdirde maliyet yarı yarıya düşmektedir. Siz değerli emekliler ev hanımları ya da üniversite öğrencileri ek gelir istiyorsanız boş zamanlarımızda para kazanma düşünceniz varsa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Evde menteşe paketleme işi yaparak ne kadar para kazanacağınızı düşünüyorsanız, bu durum yine sizin o zaman dilimini ile doğrudan orantılıdır. Ya da yapacağınız işin devamlılığı da önemlidir. Çünkü verilen için istenilen günde tam zamanında teslim edilmesi gerekmektedir. Eve menteşe paketleme işi veren firmalar düzenli çalışan işini temiz yapan kişileri tercih etmektedir. Bu işin nasıl alabilirim, kimlerle görüşmem gerekiyor diye düşünüyorsanız bu konu hakkında da size şunları söyleyebiliriz.

Firmalar eleman temin etmek için farklı yöntemler uyguluyor. Bunlardan birisi de bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin aracından faydalanıyor. Yani siz çalışmak istediğiniz belirten mesajları konu altına yazıyorsunuz. Kendinizi tanıtıyorsunuz. Eleman arayan firma bizim sitemizi araştırıyor. Bırakılan mesajları okuyor. Eğer inandırıcı olursanız sizlere mail atıyor. Çalışma şartlarını gönderiyor kabul ederseniz size iş gönderiliyor. Türkiye’nin her noktasına ek iş gönderilmektedir. Eğer evde menteşe paketleme işi yapmak istiyorsanız konu altına başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nazar boncuğu paketleme işi başlıklı makalemizde ek iş, evde nazar boncuğu paketleme işi ve Eve nazar boncuğu paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

  1. MERHABA.İSTANBUL ÜSKÜDAR’DA OTURUYORUM.KATLAMA VE PAKETLEME İŞİNDE ÇOK İYİYİMDİR.TİTİZ VE HIZLI ÇALIŞIRIM.VERİLEN İŞİ İSTENİLEN ŞEKİLDE VE TAM ZAMANINDA TESLİM EDERİM.BİR ENGELLİ OLARAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status