Evde misina ipi sararak para kazanma

Misina ipinden para kazanılır mı? Olacak iş mi diye düşünenler olabilir. Fakat neden olmasın. Siz para kazanmak istiyorsanız evlere misina ipi sarma işi veren firmalar da sizlere bu fırsatı sunuyor. Çünkü Hobi olarak olta balıkçılığı yapan insan sayısı giderek artmaktadır. Türkiye’nin üç tarafı denizlerle kaplı ise ve emekli sayısı da giderek artıyorsa boş zamanlarında balık avlamak isteyen insanlar mecburen misina ihtiyacı duyar. Bu ihtiyacı gidermek isteyen firmalar da evde çalışma düşüncesinde olan herkese iş fırsatı sunuyor.

Sizler de ne olursa yaparım işe ihtiyacım var. Çalışmak istiyorum borçlarımı ödeyemiyorum. Kredi kartları beni mahvetti diye düşünüyorsanız işte size güzel bir ek iş. Evde misina ipi sararak para kazanmak… Bu iş ilginizi çektiyse yapmak istiyorsanız size ayrıntıları verelim. Misina üretici firmalar bu iplerin belli uzunlukta plastiklere sarılarak satışa hazır hale gelmesini ister. Bunu kendileri yapamaz. Boş zamanlarında çalışmak isteyen insanlara bu iş gönderilir. Sizler de deniz ve balığa meraklıysanız veya değilseniz misina ipi sarma işi yapabilirsiniz. Çünkü oldukça kazançlı.

Evde misina ipi sararak para kazanma

Eli yatkın olan ip sarmayı becerebilen insanlar oldukça iyi gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Evlere misina ipi işi veren firmalar ile iletişime geçerseniz boş zamanlarınızda iyi bir kazanç elde edersiniz. Sizlere ip ve plastik takoz gönderilecek bu takoz üzerine istenilen uzunlukta misina ipi sarmanız istenecektir. Hazırladığınız misina ipleri paketlenip ten sonra satışa hazır hale gelmesi gerekir. Bu işi yapmak istiyorsanız eve misina ipi işi veren kişiler ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Tamam yapacağım, kimle iletişim kurmam gerekiyor, ne kadar para kazanacaksın diye düşünüyorsanız…. Bu konuda da kısa ipuçları verelim. Misina ipi işi ile uğraşan firmalar sizin bu yazının altına yazacağınız mesajlarınızı okur değerlendirir. Sizler uygun olursa iş teklifi gönderir. Böylece siz de boş zamanlarınızda misina sararak para kazanmak fırsatı yakalarsınız.

Yaşadığınız şehir neresi olursa olsun çok fark etmez çünkü bu işi tercih eden insan sayısı çok fazla değil.  Genelde daha kolay ve pratik işleri tercih eden insanlar olduğu için evde misina sarma işi yapacak insan sayısı çok fazla değildir.  Eğer işe ihtiyacınız varsa bu işi almanız biraz avantajlı olabilir. Yapacağınız çalışma neticesinde de kazancınız ortaya çıkar. Örneğin bir takoz misina sararsanız 2-3 lira civarında size ödeme yapılabilir. Bu durum tamamen size iş veren kişilerle sizin yapacağınız pazarlara bağlıdır.

İşi almak istiyorsanız hemen alt taraftaki iletişim formunu doldurun. Misina ipi sarma işi veren kişiler sizinle iletişime geçsin.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status